škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Amatörce Fotoğrafçılık, benden...

Ziyaretçi · 21 · 6560

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Herkese merhabalar,

Yaklaşık iki yıldır amatörce fotoğrafçılıkla ilgileniyorum. Bu süre zarfında elimden geldiğince güzel kareler yakalamaya çalıştım. Bunları sunduğum küçükte bir portfolyom var. Olumlu-Olumsuz her türlü yorumlarınızı bekliyorum...

Herkesin ışığı bol olsun ...

http://www.fotokritik.com/kullanici/rekreb89/portfolyo/

ahmettatlı

• Ziyaretçi
bunların neresi amatör tam profesyonel  maşallahın var çok beğendim

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Çok teşekkür ederim...Elimden geldiğince profosyonelleşmeye çalışıyorum ama şimdilik bu kadar

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vayy manavgat şelalesinide ziyaret etmişsin abi. Gercekten çok güzel çalışmalar eline emeğine sağlık ;)
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emeğine sağlık... çok güzel kareler...:ok::clap::clap:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Haşhaş üzerindeki kelebek çok hoş, fotolar harika, makro lens alma arefesindeyim ne önerirsin (Nikon 105 mm f/2.8 var aklımda)?

Sende ne makine ve lensler var?  :)

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dostum sen bu ısı bılıyorsun cıdden.

iyi çalışmalar..

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;44535
Haşhaş üzerindeki kelebek çok hoş, fotolar harika, makro lens alma arefesindeyim ne önerirsin (Nikon 105 mm f/2.8 var aklımda)?

Sende ne makine ve lensler var?  :)

İrfan Hocam, Nikon 105mm f/2.8 çok güzel, ancak bence biraz pahalı. Tamronun sanırım 105 mm var daha uygun fiyatlı o da güzel seçim olabilir sanırım.

Bu arada benim makina Canon A570IS. Manuel ayarlara izin verebilen compact bir makina, ama doğru ayarlar ile çok hoş iş çıkartıyor.:+1:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;44567
İrfan Hocam, Nikon 105mm f/2.8 çok güzel, ancak bence biraz pahalı. Tamronun sanırım 105 mm var daha uygun fiyatlı o da güzel seçim olabilir sanırım.

Bu arada benim makina Canon A570IS. Manuel ayarlara izin verebilen compact bir makina, ama doğru ayarlar ile çok hoş iş çıkartıyor.:+1:

Hayyamda daha ucuza almak mümkün oluyor:ok:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Güzel fotolar :ok:
Amatör demek olmaz :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Low-Rider

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel fotoğraflar elinize sağlık.

Gün batımına ayrı bir ilgi duyduğum için gün batımı fotoğraflarınızı çok beğendim.

Bende yaklaşık 2.5senedir fotoğraf çekiyorum , hiç bir şeyden almadığım keyfi alıyorum :)

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Low-Rider;44771
Çok güzel fotoğraflar elinize sağlık.

Gün batımına ayrı bir ilgi duyduğum için gün batımı fotoğraflarınızı çok beğendim.

Bende yaklaşık 2.5senedir fotoğraf çekiyorum , hiç bir şeyden almadığım keyfi alıyorum :)

Evet gerçekten çok keyifli oluyor, fotoğraf çekerken sadece kompozisyona ve nesnelere odaklanmak, hem fiziksel olarak hemde ruhsal olarak, gerçek dünyadan bir an olsun sizi koparmıyormu...bende çok seviyorum o anları gerçekten...

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Fotoğraflar gerçekten çok güzel, Hobinizde başarılar dilerim :)

Peki compact makineler ile bunlara yakın fotoğraflar çekebilirmiyiz.
Mesela bir fotoğraf çektik otomobil ve arka planda gökyüzü(mavi), ve çimler var(yeşil9. Bu yeşil ve maviyi daha belirginleştirip, HDR gibi birşeyler yapmak mümkün olabilir mi.