škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia indirim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;499524
Ankara'da C segmenti araç bakıyorum, Octavia aradan sıyrıldı, burada 2 bayi buldum, biri Efe diğeri And. İncelemediğim marka kalmadı, skoda dışında hepsinin müşteri temsilcileri, ilgili, bilgili ve kibardı. Skoda satıcılarının ağzından laf almak için uğraşmanız gerekiyor. Çok tok satıcılar, Efe'de muhabbeti çok uzatmadım ama And daki temsilci bildiğin odun. Ön park sensörü sordum 2.5 ay beklersiniz dedi, dedim servisten taktırsak orjinalini, "nasıl olacak dit dit heryerden öter diyor". Haftasonu 2800 TL takas indiriminden bahsetmişti, kalabalık diye net fiyat almak için hafta içi uğrayacağım demiştim. Hafta içi gittiğimde 500 TL indirim yaptı, dedim takas indirimi yapıcaktınız, e yaptım ya işte 500TL diyor. Abi 2800 demiştiniz haftasonu diyorum. Yüzüme bakıyor boş boş, cevap da vermiyor. bi garip yani. Neyse oradan veya buradan alıcam heralde ama ilgi çok diye müşteriye böyle davranmaları hiç hoş değil.

AND'da 80.900 olan 1.6 TDI DSG Elegance Opak modele 650 TL krom cam çirası ekleyip fiyatı 81.550 yapıyorlar, 81.000'e düşüyorlar. Efe'de aynı aracı 80.500'e düşüyorlar.

Farklı illerden fiyat alan arkadaşlar var ise paylaşırsanız sevinirim.

forum sponsorumuz olan yüncüleri aramanızı tavsiye ederim

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: turker;499544
Evet sponsorumuza bi sorun bence de ;)

İstanbul Alturuda öneririm.Özellikle Galatasaraylı arkadaşlar Abdurrahman ALBAYRAK tan özel indirim alıyorlarmış..Nede olsa kendi firması..:)

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;499544
Evet sponsorumuza bi sorun bence de ;)

sponsor ile özelden mesajlaşıyoruz, diğerlerine ulaşıcam, Kayseri incar'dan da bir ahbabımız çıktı, ondan da destek istedim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm bayileri arayın.  Ciddi olduğunuzu aldığınız fiyatları söyleyin.  İyi fiyat verirseniz Kendilerinden alacağınızı söyleyin..

Çevrimdışı mstfthr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2008 ile 2011 arası sıkıntılıydı dsg bendede vardı mesela kople değiştiler şanzımanı 2011 model araca şuan 2014 model şanzıman var şuana kadar bi sıkıntı çıkmadı

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ozaydinlardan 2015 dizel elegans aldim baya indirim yaptilar ..irfan bey var onunla görüşün gerekeni yapar..istanbulda en uygunu Ozaydinlar...

Çevrimdışı Atletico

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda'nın internet sitesine şubat ayındaki kampanyaları koymuşlar yine "martta takas indirimi" adı altında. Şaka gibi. Zaten takasta aracı ucuza satın alıyorlar. İndirim zor gibi

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: Atletico;500227
Skoda'nın internet sitesine şubat ayındaki kampanyaları koymuşlar yine "martta takas indirimi" adı altında. Şaka gibi. Zaten takasta aracı ucuza satın alıyorlar. İndirim zor gibi
ben aracımı alırken takas indiriminden yararlanmıştım, ama eski aracımı kendim satmıştım başka birine. indirim için arabamı skodaya vermeme gerek olmamıştı (ki dediğiniz gibi ölü bir fiyat vermişlerdi)

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atletico;500227

Takas indirimi ekstra indirim yani araciniz olmasada liste fiyatindan 1000 tl indirim aliyorsunuz....araci onlara satmaniza gerek yok..

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
aynen öyle,takas vs hikaye

onlar hertürlü o indirimi yapıyorlar,siz takas yapmıyıp indirimsiz alırsanızda o 1.000 tl bayinin cebine giriyor.

Çevrimdışı Atletico

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih çatal;500232
Takas indirimi ekstra indirim yani araciniz olmasada liste fiyatindan 1000 tl indirim aliyorsunuz....araci onlara satmaniza gerek yok..
Nasıl yani tam anlamadım bu takas indirimini. Araç olmasa da 1000 TL direkt indirim mi yapıyorlar takas indirimi adı altında?

Çevrimdışı DRİLL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kampanya adı takas indirimi araç versende vermesende 1,000 TL otomatikmen liste fiyatından aşşağı verilıyor hatta bu kampanya yetilerde ve superb lerde 2500 TL iniliyor.
Alıntı yapılan: Atletico;500365
Nasıl yani tam anlamadım bu takas indirimini. Araç olmasa da 1000 TL direkt indirim mi yapıyorlar takas indirimi adı altında?

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atletico;500365

Evet aynen öyle. ..1000 tl direkt indirim...

Çevrimdışı DRİLL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
en uygun yanlış olur biraz :) anadolu yakası daha agresif.
Alıntı yapılan: fatih çatal;499900
Ozaydinlardan 2015 dizel elegans aldim baya indirim yaptilar ..irfan bey var onunla görüşün gerekeni yapar..istanbulda en uygunu Ozaydinlar...