škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda 2015 modelde fiyat düştü şok mağduruz

afyon · 29 · 10529

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
76 bin e 1.6 tdi dsg elegance verdi bayi almadim. Superb aldim. Bayiler aralikta panik yapiyor indani. Geçen yilki otv tehdidi aralikta alıma tesvik etti

Ama ben memnunum aldığıma.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yeni sipariş etmiştim 2015 1.6 tdi elegance. Hay anasını satayım böyle işin 1.900 tl arttı şimdi of offf!!

Çevrimdışı afyon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;494289
Bende yeni sipariş etmiştim 2015 1.6 tdi elegance. Hay anasını satayım böyle işin 1.900 tl arttı şimdi of offf!!

moralinizi bozmayın; çünkü bayide şuan bu fiyata arabalar yok,siparişteki fiyat değil araç geldiğindeki fiyatına göre satış yapıyorlar, yani araçlar gelmeden hemen önce zam gelecek.. amaç ucuzladı diye müşteri çekmek..:((

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence amac biran onceki eldeki araclari bitirmek. sonrasinda Dogus un wv politikasini Skoda ya uygulamak. zaten Skoda nin Dogus a gececegi iddalari da var.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk alanlar her zaman kardadir. sonrasi hem zam gelir hem de aracin yuzu eskir. ben tdi elegance i 63 e almistim

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;494320
ilk alanlar her zaman kardadir. sonrasi hem zam gelir hem de aracin yuzu eskir. ben tdi elegance i 63 e almistim

Tdi dsg keyys bluetooth koltuk ısıtma 17 jant 69.500 :) ne günlerdi :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;494335
Tdi dsg keyys bluetooth koltuk ısıtma 17 jant 69.500 :) ne günlerdi :)
Superb 1.4 TSI Elegance 58.500 Te La; ne günlerdi:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;494347
Superb 1.4 TSI Elegance 58.500 Te La; ne günlerdi:D

Bedava bedava şimdi üstündekilerle veririz o fiyata [emoji2]

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zararda olduğunu düşünen arkadaşlar dua etsin de Euro daha fazla düşmesin. Şayet Euro biraz daha değer kaybederse fiyatlar daha da ucuzlar muhtemelen.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: afyon;494234
2014 model octavia aracımı aracımı yılbaşı öncesi zam gelir diye aldım herkesin yaptığı gibi, ama 2015 araçlar, octavia optimalde 2 bin tl indirim le geldii şok oldum ve mağdurum yazıkvw alsaydım keşke.. lütfen skod a  siteye bakın.. yok kotayı doldurmuş yok zam yapan tek firma hikaye hepsi..

Alıntı yapılan: karesi10;494251
valla skoda diye tuturduk millet zam yaparken bizim araba değer kaybetti keşke 2015 bekleseydik ya kia rio sedanı 45 verdiler almadık adamlar 2014 düne  49000 bin diyolar böyle satış politikası olmaz rapid ciler acayip zarar da fabia çıksın daha da düşecek araba güzel ama bu kadar hızlı değer kaybı beni acıkcası skodadan soğuttu iyice

hocam alınmayın ama gerçekten piyasadan anlamıyorsunuz.

geçen seneye gidelim bir sürü siyasi olay oldu 2,60 euro dan 3,05 geldi tavan yaptı araçlar yılbaşından sonra ozamanda  ''aaa skoda tutuldu hemen zam yaptılar!! dediniz.

bu yıla gelelim 2,85 olan kurdan giren araçlar yıl sonuna kadar satılmaya çalıştı satılan satıldı. şimdi euro 2,60-2,65 seviyesinde ee doğal olarak kurdan gümrükleme yapılıyor ondan dolayıda indirime gitmek zorunda kaldılar olay bu.

dahada euro düşerse araçların hepsi sadece skoda değil diğer markalarda indirim yapacak. buda tükeciye yarayacak hep kendinizi değil biraz diğer insanları düşünün.

ayrıca türkiye malesef bu işler biraz şans işte satıcılarda ne olacağını bilmediği için hemen satış yapmak istiyor geçen seneki gibi siyasi bir olayla zam gelmesin diye. kimse kur farklarını bilemez

biraz mantık ve vicdan hemen suclamayın kimseyi

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yarın sabah Euro'ya nolucak bilemeyiz, malum komşu seçimleri, fiyat düşüşleri iyi birşey her zaman, zira Skoda alan birisi yatırım yapmak için almıyor sonuçta.

Çevrimdışı Dilaver KAPLAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın döviz karşılığı gümrük giriş tutarına, gümrük masrafları + nakliye bedeli + firma karını ilave ettikten sonra toplam tutarı hesaplıyorlar, bunun üzerinden ÖTV ve KDV ödüyoruz. Faturamdan örnek :

TOPLAM.....................:
Ö.T.V.MATRAHI............:
Ö.T.V.(% 45.00)...........:
KDV MATRAHI..............;
KDV(%18.00)...............;
YEKUN........................; (ödediğimiz bedel)
]