škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka tavan spoyleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, süperskoda sitesinde satılan arka tavan spoylerini çok beğeniyorum, sitede ki fiyatı 69,99 euro, bu ürünü ülkemizde bulabilme imkanımız varmı? bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum..

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu yorumu yapmak bana düşmez ama affınıza sığınarak yapıyorum. Bu spoyler mi neyse artık... Bunda ne buluyosunuz hiç anlamıyorum arabaya kattığı tek şey kötü görüntü :D

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zevk meselesi aslinda guzel olup olmadigini sormamissiniz ama bence de pek guzel degil.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;494375
Bu yorumu yapmak bana düşmez ama affınıza sığınarak yapıyorum. Bu spoyler mi neyse artık... Bunda ne buluyosunuz hiç anlamıyorum arabaya kattığı tek şey kötü görüntü :D

Merhaba,

Forumda belirttiğiniz gibi yaşınız gerçekten 16 ise bunda bir şey bulamamanız normal. Ayrıca burası bir yardımlaşma formu, burada arkadaşımız yardım istemiş, zevkimizi veya beğenip beğenmediğimizi sormamış.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2015, 21:09:56 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;494381
Merhaba,

http://www.spoylercenter.com

İstanbul

Benim asıl derdim yağmur yağdığında yada araba ıslak iken tavandan arka cama gelen suyu önlemek, bu resimde ki spoylerde tavana değil de cama yapıştırıldığı için hoşuma gitti, camı biraz küçültüp güzel bi görüntü oluşturmuş..

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalniz bu spoyler da bahsettiginiz su akmasini engellemez

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;494425
Yalniz bu spoyler da bahsettiginiz su akmasini engellemez

Peki bu suyun arka cama gelmesini engelleyecek bildiğiniz bir şey var mı? yardımcı olursanız sevinirim..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yağmur veya başka bir suyun arka cama gelmesini önlemek neredeyese imkansız . Çünkü yağmur her açıdan yağıyor olacak.ya da sadece önden su gelse bile araba seyir halinde iken seyir yönü ve rüzgar sayesinde o suyun bir kısma arka cama sürüklenecektir.

Tek çözüm ise su kaydırıcı uygulayarak bu suyun cam üzerinde  kısa süre kalmasını sağlayabilirsiniz.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu spoiler gerçekten görsel olarak güzel ve belkide aerodinamik olarak yol tutuşuna katkısı olabilir fakat aracın üzerinden geçen hava akımının yönünü değiştireceği için camınız daha çok kirli kalır.