škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ses Yalıtımı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba araç 2014 rapid elegance DGS . arabayi hızlı kullandığımız zaman içeri teker ve rüzgar sesi oldukça fazla geliyor . Bunu önlemek için ses yalıtımı tavsiye ettiler yapılan yerler var ama fiyat araştırması henüz yapmadım .ama sesi kesmek içiN ses yalıtımı yaptırmayı düşünüyorum. Yaptıran var mı düşünceleriniz nedir bu konuda tavsiye eder misiniz
şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu forumda o kadar çok tartışıldı ki bir arama yapsanız istediğiniz bilgiye ulaşırsız

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan_by;494581
Bu konu forumda o kadar çok tartışıldı ki bir arama yapsanız istediğiniz bilgiye ulaşırsız

Rapid başlığı altında 17 sayfayı tek tek gezdim atlamış olabilirim. Sadece tekerden gelem sallıntı başlığı altımda yalıtımdan bahsedilmiş oda geçen sene ayrıntılar yoktu. Kaçırdığım bi yer varsa yardımcı olursanız sevinirim. Ben rapid içinde bulamadım

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Ben aracı alırken yaptırdığım paketin içinde vardı...
gayet guzel memnunum ben neredeyse hiç ses almıyorum

SES YALITIM= Aracın Davlumbaz içleri meges ile kaplanır.yol ve lastik sesini %40 azalmasına sebep olur.Aracın altınada kaplandığı için ufak tefek darbelerden korur.Paslanmaya karşı tam  koruma sağlar.6 yıl garantilidir.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;494594
Ben aracı alırken yaptırdığım paketin içinde vardı...
gayet guzel memnunum ben neredeyse hiç ses almıyorum

SES YALITIM= Aracın Davlumbaz içleri meges ile kaplanır.yol ve lastik sesini %40 azalmasına sebep olur.Aracın altınada kaplandığı için ufak tefek darbelerden korur.Paslanmaya karşı tam  koruma sağlar.6 yıl garantilidir.

Bu işlemin maliyeti ne oldu size?
Paketin içinde başka neler var

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;494596
Bu işlemin maliyeti ne oldu size?
Paketin içinde başka neler var

GÜVENLİK CAM FİLMİ=Aracın tüm camlarına renkli güvenlik filmi uygulanır.Kaza anında dağılmamasını engeller.UV ışınlarından %99 koruma sağlar.10 yıl garantilidir.

TAM BOY KAPUT BANDI=Aracın ön kaputu tamamen kaplanır,taş vurukları.çakıllar,kasıtlı çizilmelerden tamamen korur.3 yıl garantilidir.

BOYA KORUMA=Kılcal çizik,kuş pisliği,reçineden korur.Aracın renginin ilk günki gibi kalmasını sağlar. ( Koltuk koruma+motor koruma+plastik aksam bakımı ) dahildir...

Bunları pazarlığın içinde konuştum o yüzden kesin olmamakla birlikte 400 500 civarı olması lazım normalde ama ben aracı alırken bunlara fark 1000 lira verdim başka artılarda var tabi bagaj havuzu 17 inç 4 mevsim orjinal jant lastik yazlık + kışlık paspas seti trafik seti vs...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Madem İstanbul'dasınız, Ziebart ın aşağıdaki uygulamayı şiddetle tavsiye ederim.
http://www.ziebart.com.tr/menu/oto-ses-yalitim-uygulamalari.html#.VMVVN9KsWSo
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2015, 22:46:40 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;494599
Madem İstanbul'dasınız, Ziebart ın aşağıdaki uygulamayı şiddetle tavsiye ederim.
http://www.ziebart.com.tr/menu/oto-ses-yalitim-uygulamalari.html#.VMVVN9KsWSo
Ben fiyat göremedim ne kadar bu paketin fiyatı usta... ??

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Davlumbaz  yalıtımını bende yaptırdım gayet başarılı yol sesi çok azaldı. yalnız camdan gelen ses için çözüm bulamadım cam lastiklerinden mi yoksa camı sıkıştıran fırçalardan mı geliyor tam çözemedim, superb de o ses gelmiyormuş, çözüm bulursam paylaşırım

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün ziebartı aradım rapid için verilen fiyat 750₺ çok geldi bana açıkcası. Yaptıran arkadaşlar ziebartın yalıtımından memnun mu?

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece yalıtım iiçin çok pahalı  ama, film,kaput koruma,  boya koruma vs paket işlem ise güzel

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece yalıtım sanırım. Çünkü onu sordum ayrıntıda vermediler ekstra şunlarda yapılır diye

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;494604
Ben fiyat göremedim ne kadar bu paketin fiyatı usta... ??
Önceden sitede fiyat vardı. 500 TL cıvarındaydı. Fırsatınız varsa yerinde gidin pazarlık yapın.
Alt yalıtım için 500-600 tl çok para değil. Bu işi ancak uzmanı yapar, altına ve davlumbazlara makina ile pütür atılıyor. Ben yaşadığım ilçede bir çok boyacıya sordum yaparmısın diye, kimse yanaşmıyor bu işi yapmaya, ancak etkisi var. Ben 2001 yılında Seat'ıma yaptırmıştım ve faydasını da görmüştüm.
Dış boya koruma vs gibi işlemler, çok daha az maliyetle kendiniz de yapabilirsiniz. Asîl, dış korumaya o kadar para verilmez.

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;494647
Önceden sitede fiyat vardı. 500 TL cıvarındaydı. Fırsatınız varsa yerinde gidin pazarlık yapın.
Alt yalıtım için 500-600 tl çok para değil. Bu işi ancak uzmanı yapar, altına ve davlumbazlara makina ile pütür atılıyor. Ben yaşadığım ilçede bir çok boyacıya sordum yaparmısın diye, kimse yanaşmıyor bu işi yapmaya, ancak etkisi var. Ben 2001 yılında Seat'ıma yaptırmıştım ve faydasını da görmüştüm.
Dış boya koruma vs gibi işlemler, çok daha az maliyetle kendiniz de yapabilirsiniz. Asîl, dış korumaya o kadar para verilmez.

Benim yaptırdığım paketi dışarı da kendimiz yapsak kaça mal olur... ?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dış koruma hızlı cila ile halledebilirsin ya da polisaj makinesi+iyi bir cila ile halledebilirsin. İç yalıtım için sünger vs.alıp elin yatkınsa kendin bile yapabilirsin.