škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid 2015

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gazelle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mgenco;524933
Hayırlı olsun 1.6 nın tdi dsg si olsaydi ben alicaktim ama dsg icin malesef 1.4 tdi dsg almak zorunda kaldim ben yinede cok begeniyorum cekiste felan bi sorun yok ama 115bg olsaydi tadindan yenmezdi biraz ucma meraklisi oldugumdan belki neyse allah kaza bela vermesin iyi gunlerde kullanin iyi yolculuklar hocam

Uçma meraklısı mıyız değil miyiz bilmiyorum henüz açıkçası. :) Ama araba da dört kişiyi götürmezse ayıp eder :)

Alıntı yapılan: Mgenco;524934
Merhaba hocam öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum babanıza. Ben 1.4 tdi dsg style kullanicisiyim aractan gercekten cok memnunum goruntusuyle hacmiyle felan herseyiyle guzel kesinlikle dediginiz gibi eğer şöförlügünüz iyi degilse kesinlikle dsg almanız taraftarındayım dsg arizalari felan eskide kaldi dogru duzgun kullandikca hic bir sorun cikacagini sanmiyorum ben ama soyle birsey var rapid alin ama babanizin yasi gercekten buyuk yani belli bir yaş üstte olunca spaceback biraz genç işi kalıyor gibi geliyo bana o yuzden yetiyi dusunmeniz tarafindayim ama kesinlikle rapidi oneririm ama yetide hani bi jeep havasi oldugu icin daha agirbasli olur diye dusunuyorum gidin 2 aracta cok guzel bayide bakin hangisi hosunuza giderse alin bence ama benim dusuncelerim bu sekilde kolay gelsin iyi forumlar

Çok teşekkür ettim dostum ilgin için. Rapid genç işi demişsin. Bence de öyle bir havası var ama demek ki babamın da ruhu gençmiş beğendi aracı. :) Bence de Yeti gibi bir araç daha çok yakışır babam gibi bir insana ama benzinli konusunda ikna etmekte zorlanıyorum. Hastalığıyla ilgili de bir kafa karışıklığı söz konusu açıkçası. Bir yandan 'uzun vadeli kullanım için bir araç alacağız' kafası var, bir yandan da 'ya hastalık tekrar ilerlemeye başlar da arabayı satmamız gerekirse?' soruları var. Tam bilmiyorum ama dizel araçlar satışa daha yatkınmış sanırım. Herneyse teşekkür ettim tekrardan önümüzdeki hafta almış oluruz heralde. Haber veririm size de durumu. :)

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gazelle;524988
Uçma meraklısı mıyız değil miyiz bilmiyorum henüz açıkçası. :) Ama araba da dört kişiyi götürmezse ayıp eder :)

Çok teşekkür ettim dostum ilgin için. Rapid genç işi demişsin. Bence de öyle bir havası var ama demek ki babamın da ruhu gençmiş beğendi aracı. :) Bence de Yeti gibi bir araç daha çok yakışır babam gibi bir insana ama benzinli konusunda ikna etmekte zorlanıyorum. Hastalığıyla ilgili de bir kafa karışıklığı söz konusu açıkçası. Bir yandan 'uzun vadeli kullanım için bir araç alacağız' kafası var, bir yandan da 'ya hastalık tekrar ilerlemeye başlar da arabayı satmamız gerekirse?' soruları var. Tam bilmiyorum ama dizel araçlar satışa daha yatkınmış sanırım. Herneyse teşekkür ettim tekrardan önümüzdeki hafta almış oluruz heralde. Haber veririm size de durumu. :)

Rica ederim yardimci olabildiysem ne mutlu bence babaniz dogru dusunuyor uzun sure icin dizel almaniz daha mantikli 4 kisi ve full bagajla hic bir sorun olmadan yolculuk yapabilirsiniz hic bir sorun olacagini dusunmuyorum ben 3 kisi ve bagajla rahatlikla 120-130 hic sorunsuz gidiliyor hatta yolun cogunu 150-160 arasinda gittim kalkisi yol tutusu her turlu hicbir sorun yok zaten hareket kabiliyeti manevralari cokta iyi aracin bence hayirli olsun genc isi dedik ama zaten aile arabasi tipinde sadece cam tavanla super bir genc isime kayiyor bence alin hayirli olur insallah

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba , ne yaptınız araç alım konusunu ?

Çevrimdışı Gazelle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Önümüzdeki hafta içerisinde alırız demiştim ama aracı alamadan tükenmiş Antalyada. Babam Skoda Genel Merkezine bununla ilgili kısa bir mail attı. Sanırım başka bir ilden geliyor şu an araç. Bu sefer alım işlemlerini tamamladık :) Pazartesi veya Salı günü (hiç olmadı Çarşamba :)) teslim alacağız sanırım aracı. Zaten gelmeseydi İzmir veya Adana'dan almaya gidecektik artık.

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gazelle;525855
Önümüzdeki hafta içerisinde alırız demiştim ama aracı alamadan tükenmiş Antalyada. Babam Skoda Genel Merkezine bununla ilgili kısa bir mail attı. Sanırım başka bir ilden geliyor şu an araç. Bu sefer alım işlemlerini tamamladık :) Pazartesi veya Salı günü (hiç olmadı Çarşamba :)) teslim alacağız sanırım aracı. Zaten gelmeseydi İzmir veya Adana'dan almaya gidecektik artık.
geçmiş olsun babanız adına araç içinse hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun , güle güle kullanın.
fiyat vs anlaştınız mı ?

Çevrimdışı terazi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun ailecek güle güle kullanın . Skoda güven veren bir marka ben fabia kulanıyorum ve çok tatminkar ve güven verici .

Benim de niyetim var açıkcası,  ortak özelliğimiz benim de eşim ve kileride kızım da kullanacak ve sorun çıkarmayacak araç önemli bir tercih :)
61500 e 1.4 tdi dsg modeli aldınız sanırım, style paketi mi panaromik tavan,metalik renk farkı falan dahil mi ?

Çevrimdışı Gazelle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok 1.6 TDI aldık. 1.4 DSG için daha yüksek bir rakam söylediler yaklaşık 3000 TL kadar. Biz de gerek görmedik. Style paket ama Panaromik Cam tavan veya Metalik Renk özellikleri dahil değil. Sadece 1.6 TDI Style Donanım.

Çevrimdışı terazi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bilgi için teşekkürler , 1.6 için çok olumlu görüşler var umarım siz de memnun kalırsınız.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetflk;495539
sagolun 59.500 e anlaştık

hayırlı olsun bende 23  nisan da 2014 model rapid 1,6 dsg dizel 62500 e aldım fiyat nasıl... sizce...

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
deniz bey hayırlı olsun , (deniz hanım da olabilir bilemiyorum) hanımsa kusura bakmayın artık.
aracınız hayırlı olsun , sıfır 1.6 tdi var mıymış halen ?
ben hepsi 1.4 oldu sanıyordum , yanlış biliyormuşum demek.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
deniz bey hayırlı olsun , (deniz hanım da olabilir bilemiyorum) hanımsa kusura bakmayın artık.

Çevrimdışı terazi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;526092

Fiyat listesinde de var 63.500 tl olarak görünüyor.Temmuz ayında bu listeye 2000 tl indirimli fiyat veriyorlardı.