škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid 2015

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı idonmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 2015 Euro 6 araçlarda 1,6 tdi manuel , 1,4 tdi otomatik seçenekleri var.

Çevrimdışı Gazelle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba tekrardan. Ha aldık ha alacağız derken bugüne kadar uzadı araba işimiz ama nihayet bugün teslim alabildik. Kısa bir süre kullanıp denedikten sonra dikkatimi çeken bir şey oldu. Ben dizel araba deyince etrafta gördüğüm dizel araç seslerini duyacağımı zannediyordum. Şimdi bu yeni diye mi yoksa bu araçlar böyle mi bilmiyorum ama sesi beklediğimden az geldi bana. Onun dışında bolero ekrandaki 'sound' tuşu işlevsizmiş sanırım tekrar servise görünmemiz gerekecek. (Bolero kullanma kılavuzumuz da Octavia ve Superb'in içindeki Bolero ekran için basılmış sanırım Sound tuşuyla ilgili hiçbir bilgi yoktu içinde.) Bunun dışında ben bu arabayı çok beğendim. Yorum yapan, yardımcı olan herkese de teşekkür ediyorum :)

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınızı Güle güle kullanın. Sizin aracınız diesel teknolojinin zirvesi. O yüzden de ses beklemeyin. Sound tuşu ile bas,tiz, medium ve fader-balans ayarları bende aktif.2015 1.4 tsi spaceback

Çevrimdışı terazi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gazelle;526352
Arkadaşlar merhaba tekrardan. Ha aldık ha alacağız derken bugüne kadar uzadı araba işimiz ama nihayet bugün teslim alabildik. Kısa bir süre kullanıp denedikten sonra dikkatimi çeken bir şey oldu. Ben dizel araba deyince etrafta gördüğüm dizel araç seslerini duyacağımı zannediyordum. Şimdi bu yeni diye mi yoksa bu araçlar böyle mi bilmiyorum ama sesi beklediğimden az geldi bana. Onun dışında bolero ekrandaki 'sound' tuşu işlevsizmiş sanırım tekrar servise görünmemiz gerekecek. (Bolero kullanma kılavuzumuz da Octavia ve Superb'in içindeki Bolero ekran için basılmış sanırım Sound tuşuyla ilgili hiçbir bilgi yoktu içinde.) Bunun dışında ben bu arabayı çok beğendim. Yorum yapan, yardımcı olan herkese de teşekkür ediyorum :)

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın . 1.4 spaceback mi aldınız , rengi ve fiyatı hakkında bilgi verir misiniz .

Alıntı yapılan: Managerhtd;526361
Aracınızı Güle güle kullanın. Sizin aracınız diesel teknolojinin zirvesi. O yüzden de ses beklemeyin. Sound tuşu ile bas,tiz, medium ve fader-balans ayarları bende aktif.2015 1.4 tsi spaceback

Otomatik kullanıyorsanız şanzıman kullanımıyla ilgili de deneyimlerinizi paylaşır mısınız .

Çevrimdışı Gazelle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayır 1.6 TDI aldık. Fiyat 62.000 rengi de beyaz. (bu sound tuşuyla ilgili olarak servisle konuşup hallettikten sonra tekrar bilgi vereceğim)

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun , güle güle kullanın.

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mumun9797

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar skoda rapid xenon far led far bulabilir miyim türkiyede internetten baktıgımda bi türlü bulamadım orjinal farları bi türlü cekıcı gelmıyor

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mumun9797;526505
Merhaba arkadaşlar skoda rapid xenon far led far bulabilir miyim türkiyede internetten baktıgımda bi türlü bulamadım orjinal farları bi türlü cekıcı gelmıyor

Bende ariyorum hocam bulursaniz haber ederseniz cok sevinirim iyi forumlar

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Xenon kendi yunculer oto dan ben sordugumda xenon icin 2500lira gibi bi fiyat almistim hocam ben arac garantiside bozulmadab sis farlari sari kalica icin bi arastirma yapmistim fakat bi kac cirkin secenekten baska bisey bulamadim bende bekliyorum yeni fabia lar gunduz led leriyle ciktiysa kesin rapidede getirirler bu sene (:

Çevrimdışı mumun9797

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mehmetflk

• Kademeli ST Üyesi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tatar331;525976
hayırlı olsun bende 23  nisan da 2014 model rapid 1,6 dsg dizel 62500 e aldım fiyat nasıl... sizce...

gayet uygun güle güle kullanın

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetflk;528590
gayet uygun güle güle kullanın

sağolun...tsk ederim..

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid makyajlanmadan yada kasa değiştirmeden led farları unutun derim