škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tüp hakkinda yardim.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ersin.ergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar;

LPG taktirmak istiyorum ciddi desteğe ihiyacim var atiker mi brc mi yardim lütfen.
2001 1.4 mpi arac

Brc 1800 TL
..Atiker 1000 tl

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BRC daha kaliteli ancak, güzel bi ustaya denk gelirsen atikerde takılabilir .. Senin yerinde olsam atiker taktırırdım...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
atikerinde güzelleri var. önemli olan doğru kitin bulunması. brc diyorsunuz 2 farklı kafa 3 farklı enjektör 2 farklı boru çapı var hemen hemen bütün markalarda böyle. her araca aynı kit takılmıyor. doğru kit ve iyi işçilik önemli olan ;)

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2012 model 25'bin km'deyken 1,2 htp fabiaya yaklaşık 1,5 sene önce Atiker obd 2 taktırmıştım. Simdi 60 bin km oldu, ne çekişsen düşme ne bir problem nede başka bisey. Markadan ziyade doğru kit ve kaliteli işçilik!

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
MPI motor , LPG ile tam uyumlu çalışan , problem çıkartmayan bir motor .

Ülkemizde Atiker fazlaca kullanılıyor . Servis ve montaj sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum .

İki marka arasındaki 800 tl fark ile de defalarca deponuzu doldurur , kar etmiş olursunuz .

Bence Atiker en mantıklısı olur ...

Çevrimdışı ersin.ergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kocaelide oturuyorum şii. aracinizda ne var yada yakinimda önerme yapacaginiz bi yer var mi istanbul- kocaeli olur

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sana Ücel Otogaz'ı öneririm. Kadosan'da Tepeüstü'nde Bostancı'da yerleri var. İki aracımıza da 'ki biri Fabia, onlar taktı. Brc düşüyorduk, abi yapma, Atiker de sorun çıkarma o kadsr para verme dedi Atiker takıldı. Gayette memnun kaldık. Benim Fabiam 2008 1.4 16v 75bg Atiker idi. İbizam 1.4 85bg Onda da Landi taktı usta gene o önerdi. :ok: