škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Resmi Yayınlanan Resimler

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
slm hocam 2 gün önce skoda satış muduruyle yapmış olduğum konuşmada ilk etapta turkiyeye 1.4 tsi 125-150bg araçların getiriliceği ve 8 hafta sonra da dizel olanları getireleceği ifade edildi ama fiyat konusunda bu ay sonu kesin fiyatlar belli olucagı ifade edildi ama fiyat passattan daha uygun olucagı ifade edildi zaten beklenilen fiyat ifade edildiği gibi 65000 tl den donanımına göre değişiceği ortalama 95000 ila 100000 arası olunacagı ifade edildi ve kısmetse bu ay sonu net fiyatlar gelince haberdar edecek kendisi ve şuan kendisiyle yapmış olduğum sohbet esnasında agustosta ki gelecek araclar icerisinde hayırlısıyla istediğim opsiyon ve ozelliklere uyan arac varsa alıcam yoksa da kendi aracımı yaptırsam dahi en fazla 8 hafta icerisinde teslim edileceği sölenildi yani dizelerin kesin bi bilgi yok ama passattan daha uygun ve ucuz olucagı ifade edildi.... ama net fiyat listesini en kısa sürede bu ay sonunakadar burda sizinle paylaşırım.... Resimlerdeki paylaştığım araç SKODA SUPERB 1.4 TSI 150 BG VE EN FULL VERSİYONUDURR.....
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2015, 16:44:14 Gönderen: nural »

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Araçları sabırsızlıkla bekliyoruz. Eylül ekim gibi hepsi gelmiş olur o zaman.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
(veracocha) bu araca 3 renk yakışıyo 1. BEYAZ 2. GÜMÜŞ GRİ 3. SİYAH inşallah herkesin gönlüne göre verirr arkadaşlar hayırlısıyla herkesin almasını nasip etsin .....bakalım az kaldı ağustosa sabırsızlanıyorum şimdiden :) fiyat konusunu da bu ay sonunakadar burda sizinle paylaşır ve bilgilendirim tüm model ve motor seceneklerinin.....
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2015, 18:14:04 Gönderen: nural »

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Abartısız Youtube daki bütün inceleme videolarını izledim.Ülkelere göre bütün donanım ve fiyat listelerini inceledim.Active,ambition ve style gelecek heralde ülkemizede.Fakat eğer active bazı ülkelerde olduğu gibi kapak jantla gelirse yazık ederler.İkincisi anahtarsız çalıştırma her donanımda standart değil gibi görünüyor.Keza passat b8 in trendline donanımında bile standart.Neyse bakalım Türkiye donanım ve fiyat listelerini büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat karsinda fiyat avantajini korursa cok iyi satis yakalar. Comfortline fiyatina veya cok daha az ustune Elegance alinabilirse Passat satisini ciddi sektete ugratir.

Umarim yalitim isini de cozmuslerdir

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
slm icarus bahsetmiş olduğun donanımlar dogru ve 3 donanım olarak gelecek Active,ambition, style ama  bahsetmiş oldugun  gibi değil en düşük donanımın da 16 çelik jantla gelicek ve  anahtarsız calışma her modelinde olucağı ifade edildi  tabi donanım olarak farklılıklar görünür .... fiyat listesini en kısa süre icerisinde bu ay sonuna kadar skoda bayisinine gelir gelmez yayınlayacam sizlere malum ağustos ayını beklemedeyim bakalım hangi superb nasip olucak :)

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
mrb viperking fiyat konusu ise passattan daha uygun olunacağı ifade edildi ki zaten satış rakkamlarının hedeflediklerinin 3 katına cıkartmaktaki amaclarındaki birinci sebebi tasarımı ve komple revize edilip yeni nesil superb ile her sınıfa hitap etmesi icin ve ikinci sebebi ise fiyat politikası olarak ortalama şuan da passat tredline modeli 1.4 tsi 125bg şuan en boş donanım satış fiyatı sanırım yanılmıyosam 72,000 tl  superb nin de en boş modeli 1.4 tsi 125 bg olanının  ise 65,000 tl  başlangıç fiyatı ile satışa çıkacagı konusunda  bilgi sızdıgı ifade edildi şunu da unutmayın superb nin  orta dokunmatik ekranı en boş paketinden 6,5 inclik ekranla satışa sunulacağı söylenildi passata ise sanırım comfortline ve higline modellerinde 6,5 inç olarak satılıyo diye biliyorum yani artıları passata göre olucak zaten boyutları malzeme kalitesi ve durusu ile araç kendisini ifade ediyo ben passat siparişi  vermiş olmama ragmen iptal ettirip superb nin gelmesini bekliyor ve ilk satışa cıkıcak ay kısmetse almayı dusunuyorum bakalım bu bilgileri ve kalite konusunu her iki arabayı inceleyip  kıyasladığım icin  sizinle burda paylaşıyorum zaten yayınlamış olduğum superb resimlerini  bakıp incelediyseniz ne demek istediğimi anlarsınızz.....

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nural Bey bu platformun bir forum platformu olduğunu dikkate alarak imla kurallarına dikkat etmenizi rica ediyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;521625
slm icarus bahsetmiş olduğun donanımlar dogru ve 3 donanım olarak gelecek Active,ambition, style ama  bahsetmiş oldugun  gibi değil en düşük donanımın da 16 çelik jantla gelicek ve  anahtarsız calışma her modelinde olucağı ifade edildi  tabi donanım olarak farklılıklar görünür .... fiyat listesini en kısa süre icerisinde bu ay sonuna kadar skoda bayisinine gelir gelmez yayınlayacam sizlere malum ağustos ayını beklemedeyim bakalım hangi superb nasip olucak :)

Merhaba bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Yanlış anlamayın ama siz skoda bayisinde falanmı çalışıyorsunuz ?

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
SKODA BAYİSİNDE ÇALIŞMIYORUM ... ve sanırım yanlış anlaşıldım sadece biligilerimi sizinle paylaşıyorum burda ve sanırım paylaşmamak daha doğrusu olur...

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;521637
SKODA BAYİSİNDE ÇALIŞMIYORUM ... ve sanırım yanlış anlaşıldım sadece biligilerimi sizinle paylaşıyorum burda ve sanırım paylaşmamak daha doğrusu olur...
Estağfurullah. Lafima  yanlış anlamayin  diye baslamistim  dikkatinizi  çekerim. Art niyet kınaye  vs yoktu. Tepkinizin  sebebini anlamadım. Kaldiki böyle sormamin  sebebi fiyatları skoda bayisine  gelince yayinliycam  cümlesi dir.