škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Resmi Yayınlanan Resimler

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: bilalduzenli;531730
:ok:

+1

bütçe varsa kesinlikle prestige paket

donanımlar aradaki 10 bin tl lik farka değer bence

varsa kesinlikle değer :ok::ok::ok:

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar, daha önceden superb 1.4 tsi active modelinin siparişini vermiştim. Fakat daha sonradan bu forumu okurken öğrendiğim araç özellikleri ve tavsiyeleri doğrultusunda, yaptığım test sürüşü ve showroom daki araca aşık olmam neticesinde siparişimi 1.4 tsi 150 ps ACT style donanım aracına çevirdim. Aracın standart donanımlarına ek olarak AFS özellikli Bi-xenon far, ACC, Elektrikli bagaj ve 5. yolcu kemer uyarısı var (bence olması gereken tüm opsiyonlar eklenmiş). Bayide stoklarda bu araç olduğu için eski fiyat üzerinden ve özel ilişkiler neticesinde küçük bir miktar indirimle 89.500 e anlaştık. Aracın şu anda ki yeni fiyatlandırmalar neticesinde ki fiyatı 95.000 e geliyor. Bu gidişle dolar euro daki artışlardan dolayı fiyatlarda her an değişim olabilir dendi. Demem o ki eğer stoklarda ek donanımlarla araç bulabilirseniz, eski fiyatlar üzerinden kaçırmayın alın derim (tabi ki bütçeniz doğrultusunda). Araç bu hafta içi gerekli evrak işlerinden sonra teslim edilecek. Aracı aldıktan sonra ilgili konu başlığı altına sürüş deneyimlerimi yazarım. Hakkımızda hayırlısı, umarım herkes istediği araca sahip olur...

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp06;531772
Herkese selamlar, daha önceden superb 1.4 tsi active modelinin siparişini vermiştim. Fakat daha sonradan bu forumu okurken öğrendiğim araç özellikleri ve tavsiyeleri doğrultusunda, yaptığım test sürüşü ve showroom daki araca aşık olmam neticesinde siparişimi 1.4 tsi 150 ps ACT style donanım aracına çevirdim. Aracın standart donanımlarına ek olarak AFS özellikli Bi-xenon far, ACC, Elektrikli bagaj ve 5. yolcu kemer uyarısı var (bence olması gereken tüm opsiyonlar eklenmiş). Bayide stoklarda bu araç olduğu için eski fiyat üzerinden ve özel ilişkiler neticesinde küçük bir miktar indirimle 89.500 e anlaştık. Aracın şu anda ki yeni fiyatlandırmalar neticesinde ki fiyatı 95.000 e geliyor. Bu gidişle dolar euro daki artışlardan dolayı fiyatlarda her an değişim olabilir dendi. Demem o ki eğer stoklarda ek donanımlarla araç bulabilirseniz, eski fiyatlar üzerinden kaçırmayın alın derim (tabi ki bütçeniz doğrultusunda). Araç bu hafta içi gerekli evrak işlerinden sonra teslim edilecek. Aracı aldıktan sonra ilgili konu başlığı altına sürüş deneyimlerimi yazarım. Hakkımızda hayırlısı, umarım herkes istediği araca sahip olur...

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Benim planım aracı 6-7 sene gibi uzun süre kullanmak. Bu nedenle DSG olmazsa olmazımız. Özel sipariş değilde bayilerin gelecek araçlarına yazılma şeklinde ilerliyorum.

Hem dsg farkı hem de kur artışına bakıp vazgeçme durumu olabilir. Olmadı hayalleri erteleyip kurun düşmesini beklicez.
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2015, 00:20:59 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;531775
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Benim planım aracı 6-7 sene gibi uzun süre kullanmak. Bu nedenle DSG olmazsa olmazımız. Özel sipariş değilder bayilerin gelecek araçlarına yazılma şeklinde ilerliyorum.

Hem dsg farkı hem de kur artışına bakıp vazgeçme durumu olabilir. Olmadı hayalleri erteleyip kurun düşmesini beklicez.

İstanbul' da yaşıyorsanız DSG bencede olmazsa olmaz. Ben Ankara' da bulunduğum için otomatik vites ile normal vites arasında çok büyük farkı hissetmiyorum. Bu saatten sonra kur düşse bile fiyatların aşağı çekileceğini düşünmüyorum.

Umarım DSG fiyat farkı çok olmazda bir an önce istediğiniz araca kavuşursunuz :)

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp06;531778
İstanbul' da yaşıyorsanız DSG bencede olmazsa olmaz. Ben Ankara' da bulunduğum için otomatik vites ile normal vites arasında çok büyük farkı hissetmiyorum. Bu saatten sonra kur düşse bile fiyatların aşağı çekileceğini düşünmüyorum.

Umarım DSG fiyat farkı çok olmazda bir an önce istediğiniz araca kavuşursunuz :)

Hayırlı olsun hangi bayiden aldınız aracı Ankara bayilerinden aldıysanız baya şanslısınız kendileri pek ilgilenmezler çoğunlukla :D

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 19 inc sirius çelik jantların fiyatını bilen var mı ?? ve hangi bayide var..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;531910
arkadaşlar 19 inc sirius çelik jantların fiyatını bilen var mı ?? ve hangi bayide var..

Öncelikle forum sponsorumuz Yüncüler'e sorun derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://youtu.be/qSLT5588Xm0

https://youtu.be/odchDvKuNOQ

arkadaşlar ilk videodaki business grimi emin olamadım ışıktan renk mavi gri arası gidiyor. ikinci videoda gümüş ve metalik beyaz gibi ama hangisi renk olarak

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;531924

arkadaşlar ilk videodaki business grimi emin olamadım ışıktan renk mavi gri arası gidiyor. ikinci videoda gümüş ve metalik beyaz gibi ama hangisi renk olarak

sanırsam metalik gri, business gri bundan daha koyu

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;531779
Hayırlı olsun hangi bayiden aldınız aracı Ankara bayilerinden aldıysanız baya şanslısınız kendileri pek ilgilenmezler çoğunlukla :D

Aracı Efe' den aldım. Fakat ilk olarak And Oto ya gittim. Dediğiniz gibi satış temsilcisi öyle saçma sapan tavırlar takındı ki, aracı satmaya çalışmaktan çok (amannn istiyorsanız siparişini veririz gelir yani) demediği kaldı.  Ayrıca And otodakilerin araçlarla pek ilgili pek bir bilgisi olduğunu da sanmıyorum :). Sırf bu tavrı yüzünden aynı gün Efe ye gidip siparişi verdim. Efe oto gerçekten epey bir ilgi alaka gösterdi (belkide iyi günlerine denk geldim) :D.

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ikinci videonun 6 dakika 25 saniyesinde arkada kalan araç ta business gri.

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;531924

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp06;532024
Aracı Efe' den aldım. Fakat ilk olarak And Oto ya gittim. Dediğiniz gibi satış temsilcisi öyle saçma sapan tavırlar takındı ki, aracı satmaya çalışmaktan çok (amannn istiyorsanız siparişini veririz gelir yani) demediği kaldı.  Ayrıca And otodakilerin araçlarla pek ilgili pek bir bilgisi olduğunu da sanmıyorum :). Sırf bu tavrı yüzünden aynı gün Efe ye gidip siparişi verdim. Efe oto gerçekten epey bir ilgi alaka gösterdi (belkide iyi günlerine denk geldim) :D.

bizimkilerde Efeden memnun kalmış. ilk iki aracımızı And otodan almıştık. babamlar bu gidişte pek ilgi görememişler Efeden memnun kalmışlar. Bizim eniştenin akrabası oranın şimdiki müdürü belkide ondan ilgilenmişlerdir. ayağımdaki sargı 17 si gibi çıkacak bir gidip konuşacağım o zaman. kısmetsede bayramdan iki gün önce samsuna gideceğiz birde oradan fiyat alırız az çok aklımızda ortalama bir fiyat oluşur bayram sonuda sipariş geçeriz. sizle müdürmü ilgilendi. satış danışmanları çoğunlukla havalı orada birtek Nilgün hanım var istisna ona denk gelmiş olabilirsiniz :)

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;532028

ilk videodaki renk business olabilir ama business koyu renk platin gibi sanırım. burada ışığa göre mavi yeşil gri oluyor eğer buysa business çok güzel renk. platindir diye düşünmemiştim. ikinci renkte gümüş veya beyaz gibi duruyor camın üstündeki adamların baktığı araba.

birde şu durum olabilir. 2002 de fabiam gümüş renkti. izlediğim bazı videolarda gümüş rengi brillant silver(pırlanta gümüşü) diyorlar farklı bir ton olabilir yada gümüşlerde renklerde değişiklik oldu.

ilk videodaki renkte fabialarda granit gri denilen bir renk var ona yakın duruyor. ben çıkamadım işin içinden :D