škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb columbus navigasyon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, 16 ocak 2015 te aldığım sıfır suberb i keyifle kullanıyorum.

Ancak columbus navigasyon u inceledikten sonra bolero ekran basit gelemeye başladı.

Nette araştırma yaparken 2500-TL ye böyle bir ürünle karşılaştım.

Tavsiyeniz nedir, değer mi?  Bir de alternatif çözümleriniz var mı?

Sahibinden de aşağıdaki ilan sahibine orjinal bolero yu verip takas teklif ettim:) bakalım ne diyecek...

Eğer alırsam montaj çerçeve vs nasıl çözülüyor. Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-skoda-columbus-rns-510-k-versiyon-hd-led-ekran-2014-sifir-urun-185198373/detay/

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer dediği gibi ürün "0"sa fiyat iyi; bu cihazlarda çalıntı/kullanılmış/tamir görmüş cihazlarla karşılaşmak çok olasıdır.

Bolero ile Columbus ebat olarak farklı olduğu için bu cihaz panele tam oturmaz, çerçeve almanız gerekir. Ben zamanında Efe'den temin etmiştim.

Cihazı ben 4 yıldır kullanıyorum kendi aracımda, 3. parti cihazlardan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim genel manada. Yalnız harita konusunda beklentiniz yüksek olmasın, Navteq firmasının haritası var cihazda ve her yıl maksimum 2 kez güncellenir; şu an aracımda en güncel harita olmasına rağmen Ankara'da son 1-1,5 yıl içinde yapılmış yeni yolları halen görmüyor...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;495829
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-skoda-columbus-pro-multimedya-navi-tr.de-ilk-189942001/detay/

Bu üründe Columbus diye biliyorum, farkı nedir? Octavia için almayı düşünüyorum ama sorunsuz uyar mı bir fikrim yok?
Bu ürün sizin aracınıza uygun olanı zaten; bizim araçlar eski nesil olduğu için ilk mesajdaki ürün sizin araca uymaz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En iyisini al bende Necvox var hiç memnun değilim. Kart hatası , dokunmatik çözünürlük düşüklüğü , arayüz kalitesizliği ve durup dururken arızalanan bir navigasyon

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;495837
Bu ürün sizin aracınıza uygun olanı zaten; bizim araçlar eski nesil olduğu için ilk mesajdaki ürün sizin araca uymaz.

Peki bu sorunsuz uyar mı? Navigasyon için ekstra bir şeye gerek varmı?

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;495788
Eğer dediği gibi ürün "0"sa fiyat iyi; bu cihazlarda çalıntı/kullanılmış/tamir görmüş cihazlarla karşılaşmak çok olasıdır.

Bolero ile Columbus ebat olarak farklı olduğu için bu cihaz panele tam oturmaz, çerçeve almanız gerekir. Ben zamanında Efe'den temin etmiştim.

Cihazı ben 4 yıldır kullanıyorum kendi aracımda, 3. parti cihazlardan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim genel manada. Yalnız harita konusunda beklentiniz yüksek olmasın, Navteq firmasının haritası var cihazda ve her yıl maksimum 2 kez güncellenir; şu an aracımda en güncel harita olmasına rağmen Ankara'da son 1-1,5 yıl içinde yapılmış yeni yolları halen görmüyor...

çok büyük bir eksiklik bence ...