škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Herkese Selam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enisekiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Adım Enis, 33 yaşındayım, makina mühendisiyim. Aydın'dan aranıza katılıyorum yeni aldığım 94 model Favoritimle; ilk arabam. Allah hayırlısıyla binmeyi nasip eder inş. kazasız belasız.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramiza hoşgeldiniz. Aracınız da hayırlı olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoş geldiniz. Ne olursa olsun ilk otonuz olarak biraz eski model bir aracı almakla isabetli bir karar vermişsiniz :ok:

Çevrimdışı enisekiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;495947
Aramıza :hsg: Favorit üzmez. :ok:

Hoşbulduk. İnşallah; üzmez, dediğiniz gibi şu an kullanım açısından çok iyi aracım çok şükür:D.

Yakıt olarak da hesaplı oldu mu işte o zaman tadından yenmez hal alacak. İnş. bu noktada da üzmüycek diye düşünüyorum.

Aracım 94.000 de tüp takılmamış. Sürekli deposunu full tutup günlük tekrar dolum yaptırıcam. Günde de tam 100 km yapıcam aracımla; evimle işyerim arası git-gel 100 km.

Benzinde de ne gerekiyorsa yapıcam yakıt tasarrufu açısından.
Nasıl olsa günlük veri elde edicem ilerleyen zamanlarda sizinle de paylaşacağım.

Benzinde gittiği yere kadar ki bilmiyorum 4,6 lt / 100km değerini elde edebilir miyim ama? :) :wax:

Çevrimdışı enisekiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;495964
Hoş geldiniz. Ne olursa olsun ilk otonuz olarak biraz eski model bir aracı almakla isabetli bir karar vermişsiniz :ok:

Hoşbulduk. Öyle duruyor valla kullanımı çok iyi, eski gibi değil sanki ;) İnş. utandırmaz :)