škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia alacak birinden Merhaba :)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdemerd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia 1.2 tsi dsg ya da 1.6 tdi dsg almak istiyorum. foruma da bu araçlarla ilgili yorum ve bilgileri takip etmek maksadıyla katıldım. Epey faydalı da oldu. Ancak ilginç olan şu ki tsi dsg araçlar ile ilgili lpg konusunda hiç bilgi bulamadım. Forumu kullanırken mi sıkıntı yaşadım yoksa gerçekten mi lpg hakkında forumda hiç konuşulmadı merak ettim :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz. Lpg takan yok zannediyorum ondan dolayı görememişsinizdir ancak size tavsiyem prins yada vialle markaları ile iletişime geçip 1.2 tsi 105bg 16valf s&s araç alma arefesinde olduğunuzu sıvı sistemli lpgnin uyumu ve fiyatını öğrenin aklınızda kalmasın

Çevrimdışı erdemerd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;496130
Hoşgeldiniz. Lpg takan yok zannediyorum ondan dolayı görememişsinizdir ancak size tavsiyem prins yada vialle markaları ile iletişime geçip 1.2 tsi 105bg 16valf s&s araç alma arefesinde olduğunuzu sıvı sistemli lpgnin uyumu ve fiyatını öğrenin aklınızda kalmasın

Herkes tsi az yaktığı için lpg ye gerek yok diyor başka forumlarda. ama şu var ki benzinde 35 kuruş yakan araç lpg ile 25 kuruş yakacaksa ben lpgyi tercih ederim. ayrıca lpg ile tasarruf 10 kuruştan da fazla olacaktır kanaatimce. taktıran kimse olmaması ilginç.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kitin fiyatı aşırı derecede pahalı olduğu icin taktıtan kişi sayısı bir elin parmağını geçmiyor. Son durumu bilmiyorjm; ancak 5.000-6.000-TL arası fiyatı vardır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı erdemerd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;496135
Kitin fiyatı aşırı derecede pahalı olduğu icin taktıtan kişi sayısı bir elin parmağını geçmiyor. Son durumu bilmiyorjm; ancak 5.000-6.000-TL arası fiyatı vardır.

o farkı verince de zaten neredeyse tdi nin fiyatına geliyor :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya inanınca neden olmasın cupra alıp lpg takacak kafaya sahip bir insanım aracım ortalama 15-16 krş civarı yakıyor lpgde. evde tdi dsg octi var ondan bile daha az yakıyorum. Nitekim sctde lpgli cupra var çok memnun yapan arkadaş 20 krş yakıp 180 bg tsila hayatını yaşıyo :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;496147
Ya inanınca neden olmasın cupra alıp lpg takacak kafaya sahip bir insanım aracım ortalama 15-16 krş civarı yakıyor lpgde. evde tdi dsg octi var ondan bile daha az yakıyorum. Nitekim sctde lpgli cupra var çok memnun yapan arkadaş 20 krş yakıp 180 bg tsila hayatını yaşıyo :)

Hangi kit var Emin onun aracında?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;496149
Hangi kit var Emin onun aracında?

Vialle vardı abi yanlış hatırlamıyosam

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;496150
Vialle vardı abi yanlış hatırlamıyosam

İnanmak için para lazım işte:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;496159
İnanmak için para lazım işte:D

Allahtan peder de aynı inanca sahip :)

Çevrimdışı erdemerd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu LPG firmalarını anlamak mümkün değil. kit 5000 tl üzeri olunca koskoca forumda taktıran yok. sahibinden de lpg li araba bakıyorum orda da yok. demek ki gerçekten kimse taktırmıyor. arkadaş kitin fiyatını düşür millet taktırsın daha çok para kazanırsın. forumca toplanıp topluca bi fiyat almak gerek aslında şöyle 20-30 araç için topluca :) bence işe yarar. gerçi henüz arabayı almadım ama :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdemerd;496165
Bu LPG firmalarını anlamak mümkün değil. kit 5000 tl üzeri olunca koskoca forumda taktıran yok. sahibinden de lpg li araba bakıyorum orda da yok. demek ki gerçekten kimse taktırmıyor. arkadaş kitin fiyatını düşür millet taktırsın daha çok para kazanırsın. forumca toplanıp topluca bi fiyat almak gerek aslında şöyle 20-30 araç için topluca :) bence işe yarar. gerçi henüz arabayı almadım ama :)

O dediğiniz iş imkansızdan bile öte. Risk almayı seven bir toplum yapısına sahip değiliz ayrıca sağlam yapılan bir hesapta dsgden vazgeçerek tdi düz alınabiliyor o aradaki tüp farkıyla nerdeyse

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hedef kitleleri GDI motor ix35 ve Sportage. Bu arabaların dizeleri 2.0 motor ve benzinlinin neredeyse 2 katı fiyata satılıyor. TSI -TDI arası fiyat farkı sistemi alıp taktirmaya değecek düzeyde değil. .