škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk aracım yolda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı porqetorka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım sayılır.yaklaşık 2 aydır araba almaya çalışıyorum nihayetinde süreç sona eriyor gibi.hala gibi diyorum elime tam olarak geçesiye kadar :D Süreç biraz sancılı oldu başta maddi imkanlar çerçevesinde volvo baktım 2. el tabiki sonra fiyatlar çok uçuk olduğundan 0 almaya karar verdim ve ilk olarak spaceback modeline baktım fiyatı uygundu 1.2tsi 49600.Sonra forumda da açtığım bi konu vardı dsg mi manuel mi diye sizin de katkılarınız sayesinde otomatik almaya karar verdim tabi 1.4 bide panoramik cam olsun dedim fiyat bi anda 60000e çıktı.Ciddi ciddi alıyordum az kalsın hatta ailemle renk polemiğine bile girmiştik :D Dur bide octavianın fiyatına bakayım dedim ve 1.2 dsg optimal çok mantıklı geldi 62900 hemde bi üst segment.Dün bayi ile görüşmeye gittim ve beni elegance almaya ikna ettiler güzelde bir indirim yaptılar araç şu an gemideymiş 3 ay bekleme sıkıntısı da olmayacak.Uzun uğraşlar sonucu içime sinen bir otomobil bulduğum için mutlu ve heyecanlıyım.biraz da rahatlama var açıkçası :D

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İyi Günlerde kazasız belasız kullanın. Aracı teslim aldınız gibi resimleri bekliyoruz :) Hayırlısı olsun, güzel tercih :)

Çevrimdışı a_satik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Hayırlı olsun.
Teslim süresi ne dediler size?
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın aracı hangi bayiden aldınız? Kaça aldınız?

Çevrimdışı porqetorka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler herkese araç gemide olduğu için belirli bi süre veremediler hatta tahmini bi süre söyleyin bari dedim o da yok.elegance donanımın liste fiyatı 67900,65700e anlaştık.avek otodan aldım merve hanım saolsun çok yardımcı oldu.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
En geç haftaya teslim alırsınız.
Bana 10'undan sonra belli olur, en geç 3.Hafta teslim alırsınız demişlerdi.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Avek de inanılmaz reklamlar var tanıtıma çok Önem veriyorlar Facebook'ta reklam yağdırıyor. Indiriminiz de arabanızda hayırlı olsun Güle Güle binin inşallah

Çevrimdışı cdust

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi elegance kullanıcısı olarak çok güzel bir tercih yapmışsınız diyebilirim. Güzel günlerde kazasız ve belasız kullanmanız dileğiyle.

Çevrimdışı onur06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
üstad birde özaydın skodayı ara ordan fiyat al gözde hanım var ben bugun teslim aldım pisayada en ucuz fiyatı veriyorlar.fiyat al bayine söyle bu bayi bu fiyata düştü diye extra indirim al.

Çevrimdışı onur06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyikide 1.2 tsi almışım rodajda olmasına rahmen araç 500 km 27 lt. yakıt tüketti yarım depoyla 500 km  yaptım.çekiş süper bayılma yok araçta hıç.hayırlı uğurlu olur inş. aracınız kazasız belasız kullanın.

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlı olsun. Aramıza hoş geldiniz.:gaz:

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Ben de iki haftalık 1.2 TSI Optimal DSG sahibi olarak çok iyi bir tercih yaptığınızı söyleyebilirim. Ben de sizin gibi Avek'ten almıştım. Tekrar hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Çevrimdışı onur06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı i lack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun. Ben de sizin gibi beklemedeyim. Teslim tarihi hakkında bilginiz var mı? Bana 2 hafta demişlerdi fakat 3ü bitirdik. Araba lazım olmadığı için çok da peşine düşmedim açıkçası.