škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 Rapid spaceback 1.6 tdi elegance

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba,

tekirdağ bayisinde 1,4 tsi dsg yeti getirdiklerini biliyorum özel sipariş ile getiriyoruz sürekli stokta bulunduruyoruz demişlerdi

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;497012
merhaba,

tekirdağ bayisinde 1,4 tsi dsg yeti getirdiklerini biliyorum özel sipariş ile getiriyoruz sürekli stokta bulunduruyoruz demişlerdi
Benim gittiğim bayinin bana dediğine göre Türkiye hiç yokmuş özellikle sordum çünkü rapid in el full modeli hemen hemen yeti ile eşdeğer :) zaten şimdi alamam da çünkü aracı bu akşam annem teslim aldı

Çevrimdışı m3m3t

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2.2.2015 tarihinde bende rapid satın aldım kırmızı renk  1.6 tdi dsg style paket

kasko ve sigorta dahil 63500 e geldi

bugune kadar aldıgım fiyat olarak en yüksek araçdı

konfor anlamında şehiriçi için ideal şanzımanı çok konforlu cam tavanın tadı başka ancak şehir dışı bozuk aslaftta yol sesi alıyor, motorun ara hızlanmalarda 110 km üstünde vasat  yada eski aracıma göre bana öyle geliyor ..eski aracım 2000 model mercedes e 200 dü 15 yaşında olmasına rağmen yalıtım anlamında çok iyiydi

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

ben aracımı alırken 1700 TL verdim ve Zenox navigasyonlu kameralı teyp taktırdım.

Oğuşlardan hediye olarak spor beyaz dikişli siyah koltuk aldım. bu da style paket zannedersem.

Cam tavan özelliği yerine birçok özellik yaptırabilirsin.

Çevrimdışı ABDULLAH IŞIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben de aranıza yeni katıldım 2015 model rapid spaceback elegance dsg styleplus paketini artı opsiyon olarak da yağmur ve far sensörü hepsi içinde 63600e aldım style plusda cam tavan uzatılmış arka cam gövde renginden farklı yan aynalar 17 inç siyah alaşımlı ray jantlar var sizce aldığım fiyat nasıl aracı bu hafta sonu alacağım inşallah..

Çevrimdışı atmaca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ABDULLAH IŞIK;504298
ben de aranıza yeni katıldım 2015 model rapid spaceback elegance dsg styleplus paketini artı opsiyon olarak da yağmur ve far sensörü hepsi içinde 63600e aldım style plusda cam tavan uzatılmış arka cam gövde renginden farklı yan aynalar 17 inç siyah alaşımlı ray jantlar var sizce aldığım fiyat nasıl aracı bu hafta sonu alacağım inşallah..
merhaba,

iyi rakam bence. ben manuel style paketi (cam tavan ve uzatılmış arka cam) olan modelini 60.200'e aldım. sanırım beni biraz yormuşlar fiyat konusunda :(

Çevrimdışı ABDULLAH IŞIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ABDULLAH IŞIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Manuelin liste fiyati 57 zaten ben style paket almis olsaydim 61700 verecektim yani manulle dsg arasonda da 5000 fark olduğunu dusunursek biraz pahali olmis hocam

Çevrimdışı atmaca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
57'ye ilave olan metalik renk, cam tavan ve arka bagaJ cam uzantısı. artık olan oldu canımı sıkmamaya çalışıyorum.

Çevrimdışı ABDULLAH IŞIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atmaca;504427
57'ye ilave olan metalik renk, cam tavan ve arka bagaJ cam uzantısı. artık olan oldu canımı sıkmamaya çalışıyorum.
metalik renk de varsa çok da pahalı olmamış o zamn hayırlı uğurlu olsun

Çevrimdışı hamit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merabalar rapid 1.6 dsg disel elegance kullanıcısı olarak araç performansından ve yakıtın ekonomikliğinden çok memnunum tek problemim kontak anahtarını çıkardıktan sonra bile farlar yanıyor hatta bir gece boyunca açık kalmış bu işin bir çözümü var mıdır ?şimdiden teşekkür ederim..

Çevrimdışı a_yavuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Ben de Pazartesi itibariyle spaceback 1.6 tdi manuel elegance sahibi oldum. Bana 55.750'ye geldi. Aracın performansı harika diyebilirim, gerçi DSG'yi tecrübe etmedim o yüzden 15 beygirlik ve 20 tork'luk farkın nasıl bir etkisi olduğunu bilmiyorum. Manuel şanzuman da oldukça başarılı, kol dayaması ile birlikte vitese oldukça rahat bir şekilde hakim oluyorsunuz neredeyse otomatiği aratmıyor rahatlık olarak. Yokuş kalkış desteğinin varlığı da manuel aracı tamamlayan son derece kolaylık sağlayan bir özellik milim kaydırma yapmıyor. Bunların dışında, hız sabitleyici özelliğini en rahat bu araçta kullandım, yokuşlarda hiç sıkıntı vermiyor. Aracım cam tavansız, görünüm olarak farklılık arz ediyor kabul ediyorum ama işlevsel olduğunu düşünmüyorum. Aynı şeyler olmasa da daha önce sunrooflu araç kullandım fakat sadece estetik kattı. Araç fiyat/performans, fayda/maliyet göstergeleri itibariyle bence çok mantıklı bir araç. Bir yanda Volkswagen kalitesi, bir yanda çok daha uygun maliyet.
Kazasız belasız sürüşler dilerim herkese.