škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kadran Selamlama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: egeadam;522620
bende yetkili serviste konfor sinyallini artırmak istemiştim, ustayla beraber bile baktık ama menülerde yok dedi bende göremedim.

Bunu en kolay VCDS yazılımı ile yapıyorlar serviste, çok sadece ve kullanımı kolay.

Hatta forumda kodlamaları bile var ararsanız

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
konfor sinyalini 4'e çıkardı ender elektronik benim araçta

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kablo verin hemen yapayim, instrument , adaptation icinde, indicator celebring, ok deyince oluyor.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2015, 23:20:53 Gönderen: saday »

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merkezi kilitlemenin otomatik olarak yapılması , yani araç hareket ettiğinde kilitlenmesini siz de menüden ekran üzerinden açabilirsiniz , VAG ya da servise falan gerek yok arkadaşlar

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;522539
Arkadaşlar ben 1 temmuzda aracın yıllık bakımını yaptırmak için gittiğimde kadran selamlamayı yaptırmak istedim fakat üniteye fazla yüklenmemek adına biz yapmıyoruz ve tavsiye etmiyoruz dediler bana
Uğur'cuğum anlamazlar kendini yorma.Onların şu skodaturkey forumuna girip baksalar öğrenecekleri çok şey var.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
selamlama görsellik açıdan güzel araca fonksiyonellik katıyor bunu yeti 1.2 tsi test sürüşünde görmüştüm gece harika oluyor.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar servise gittiğimde ben de sormuştum bu soruyu ancak servis genel merkez bu tür işlemleri yapmamız konusunda bize uyarı yaptı yaparsak da müşteri sorumluluğu üstüne alır dedi.Neden dediğimde de kadran selamlama da sigortanın ilk açılışta çok elektrik çektiği için elektrik aksama zarar verebileceğini söylediler.Ama isterseniz yaparız sıkıntı yok bizim için dediler ben de vazgeçtim açıkçası.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 44cihan44;523243
Arkadaşlar servise gittiğimde ben de sormuştum bu soruyu ancak servis genel merkez bu tür işlemleri yapmamız konusunda bize uyarı yaptı yaparsak da müşteri sorumluluğu üstüne alır dedi.Neden dediğimde de kadran selamlama da sigortanın ilk açılışta çok elektrik çektiği için elektrik aksama zarar verebileceğini söylediler.Ama isterseniz yaparız sıkıntı yok bizim için dediler ben de vazgeçtim açıkçası.

Kimi Skoda'larda fabrikasyon açık geliyor, hatta çok fonksiyonlu göstergeden açılıp kapatılan modeller var.

Bilmedikleri konuda amma sallıyorlar, sigortayı yakarmış, mış, muş :dede::dede::dede:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;523245
Kimi Skoda'larda fabrikasyon açık geliyor, hatta çok fonksiyonlu göstergeden açılıp kapatılan modeller var.

Bilmedikleri konuda amma sallıyorlar, sigortayı yakarmış, mış, muş :dede::dede::dede:
:ok::syg2::syg:

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;523243

böyle bi riski varsa gizli de olsa niye koymuşlar bu özelliği? servis iyi sallamış valla :)

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle ben birçok şeyi bu forum sayesinde öğrendim, tutturmuşlar bir dümen gidiyorlar :)