škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Anahtarsız Kapı Kilitleme

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kamilozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 aracımda anahtarsız çalıştırma mevcuttur. Fakat aracın kapısına elimi uzatınca açılmakta, arabadan inip uzaklaşınca kapı kilitlenmemektedir. Bu skoda araçlarda böylemidir. Daha önce aracım Laguna idi onda da anahtarsız çalıştırma mevcuttu ve araçdan uzaklaşınca kendiliğinden kapılar kilitlenmekteydi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla...

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Elinizi kapi koluna sokmadan on kapi kolu ustundeki parmak izine dokunun kilitlenir. Arka kapi kolundan da kilitlendigini kontrol edin

Çevrimdışı kamilozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Belli sure sonra otomatik kilitleniyor ama uzaklasinca değil

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araçtan uzaklaşınca kitlemez.Normal kapıyı açar gibi açın kapılar açılır, kapıdaki sensöre dokunursanız da kitlenir..

Eğer kumandadan kapıyı açma tuşuna basar ama kapıyı hiç açmazsanızda 1dk içinde kitler.

Çevrimdışı kamilozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda 1 saat beklesemde kilitlemiyor. Bunun için bir yerde ayar yapmam gerekiyormudur?

Çevrimdışı MALİ YILDIZ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
En garanti yolu sensore dokunup kilitlendiginden emin olmak

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kamilozen;497334
Benim aracımda 1 saat beklesemde kilitlemiyor. Bunun için bir yerde ayar yapmam gerekiyormudur?
Benim arabada arabanın yanındaysam kapılar otomatik kilitlenmiyor. Ama uzaklaşınca 1 dk içinde otomatik kilitleniyor

Çevrimdışı kamilozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu arabayı denedim fakat 1 gün de beklesem kilitlenmiyor. Bunun için bir ayar yapmam gerekiyor mu?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan_by;497546
Benim arabada arabanın yanındaysam kapılar otomatik kilitlenmiyor. Ama uzaklaşınca 1 dk içinde otomatik kilitleniyor

Böyle bir şey olması aracınızda ekstra bir şey yoksa imkansız.Keylesten kapıları açar ama fiziken açmazsanız kitler.Şu an için yeni passat hariç uzaklaşınca kapı kitleme modu hiç bir araçta yok.PAssatta da opsiyon olarak satın alınıyor.

Alıntı yapılan: kamilozen;497675
Hafta sonu arabayı denedim fakat 1 gün de beklesem kilitlenmiyor. Bunun için bir ayar yapmam gerekiyor mu?

Hayır.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;498166
Böyle bir şey olması aracınızda ekstra bir şey yoksa imkansız.Keylesten kapıları açar ama fiziken açmazsanız kitler.Şu an için yeni passat hariç uzaklaşınca kapı kitleme modu hiç bir araçta yok.PAssatta da opsiyon olarak satın alınıyor.

Hayır.

Aracın yanındayken kumandayla kapıları açtım bekledim ama kilitlenmedi. Uzaktan kapıları kumandayla açtığımda birsüre sonra kilitleniyor.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renault'un bir sürü modelin de (ki ben 3 senedir şirket aracı olarak Renault Fluence Dynamique kullanıyorum) Kart yanınızdaysa araçtan 2 metre falan uzaklaşınca otomatik olarak kapılar kilitleniyor. Başka modelleri bilmiyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;498179
Renault'un bir sürü modelin de (ki ben 3 senedir şirket aracı olarak Renault Fluence Dynamique kullanıyorum) Kart yanınızdaysa araçtan 2 metre falan uzaklaşınca otomatik olarak kapılar kilitleniyor. Başka modelleri bilmiyorum.

Renault lar kitliyo, Skoda da henüz böyle bir sistem yok.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;498210
Renault lar kitliyo, Skoda da henüz böyle bir sistem yok.

kanka golf 7 ve octavia a7 de vag-com ile aktif edilebiliyor. ancak aynaların kendiliğinden kitlenmesini bastırıyormuş Faruk abiyi müsait bulduğum bi zaman rica edicem açtırcam bende