škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç içi telefon tutucu önerisi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkese iyi aksamlar.

araba octavia a7 2014 elegance tdi beyaz renk.

araç içi on konsola sol camın önune gövdeye tutturmak için araç içi telefon tutucusu arıyorum bazı ucuz ama 2 gun sonra arızalananlardan da ıstemıyorum. piyasayı bıraz araştırdım 3 urun gozume çarptı.

1:SAMSUNG ECS-K200

piyasa ucuz fiyatı:
http://www.hemensepet.com/U251533,9037,samsung-universal-arac-tutucu-ecs-k200-arac-ici-setler-samsung.htm?ref=akakce&v=0.35.3

77 tl + kargo

2: Mountr Suction Araç Tutucu

http://www.hepsiburada.com/liste/mountr-suction-arac-tutucu-ve-kablosuz-sarj-seti-arac-sarji-data-kablosu-samsung-galaxy-s4-siyah-kapak-sk-scm-s4b/productDetails.aspx?productId=telaractutmontrs4b&categoryId=29004492

sitesinde 119 tl

3: EXOGEAR Marka EXOMOUNT 2

http://www.n11.com/exogear-marka-exomount-2-orjinal-arac-tutacagi-beyaz-siyah-P12932144

sitesinde 48 tl

ben bunları bulabıldım. öncelıkle aracın gövdesıne kullanacagım için o puturlu yuzeyde nasıl duru bılemıyorum. ayrıca govde de ız yaparmı bilgisi tecrubesı ya da bu şekılde kullanan varsa bana aktarırsa sevınırım

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havalandırma kanalına takılanlar da var. Ben rumiexile rumuzlu Faruk'un aracında gördüm ve çok beğendim. O tarz birşey de bakabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende klimalara takılanları gördüm hoşuma gitti bunlar camda falan sıkıntı olmasın

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Samsung marka olanın birebir aynısını ama markasız olanını 1 senedir kullanıyorum. Üstelik gittigidiyordan 34 tl ye aldım. Oldukça iyi bir ürün.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam exogear i yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Hatta ilk aldığıma bir arkadaşım çöktü :)
Sonra bir tane daha aldım...Fluence de de Octi de de ön göğüste iz bırakıyor. Ama gerçekten işini iyi yapıyor...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;497206
Hocam exogear i yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Hatta ilk aldığıma bir arkadaşım çöktü :)
Sonra bir tane daha aldım...Fluence de de Octi de de ön göğüste iz bırakıyor. Ama gerçekten işini iyi yapıyor...

hocam göğüsteki iz nasıl geçmeyecek birşey mı benım de dusundugum ve sevmedıgım nokta orası.

birde cam da denedınız mı nasıl gorusu engellıyor mu

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Exogear ın benzeri var bende.. muhtemelen çin malı.. 10 tl ye almıştım.. beklediğimden sağlam çıktı.. cama yapışıyor göğse iyi yapışmıyor.. çok kullanışlı.. her yöne dönüyor. pratik..

Çevrimdışı gokturkey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
peki  öyle değilde iphone tutucunun yerine samsung daha geniş ekran uyumlu muadilini baktınız mı hiç

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf Bey,
Fluence deki iz bir süre sonra gitti. Octi deki izin resmini çekeyim. Kendiniz karar verin.
Ön cama yapıştırdığımda görüşü etkilemedi. Diğer tutuculardan daha iyi tutuyor diyebilirim.

Çevrimdışı cdust

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlk resimdeki samsung modelini uzun süredir kullanmaktayım ve gayet memnunum. Görüşü engellemiyor ve genişliği ayarlanabiliyor.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;497298
Yusuf Bey,
Fluence deki iz bir süre sonra gitti. Octi deki izin resmini çekeyim. Kendiniz karar verin.
Ön cama yapıştırdığımda görüşü etkilemedi. Diğer tutuculardan daha iyi tutuyor diyebilirim.

teşekkur ederım resımlerı sıteye eklersenız buyuk fikir sahıbı olacagım. şimdiden teşekkur ederım.

samsung olan şarj aletı faktoru de var hosuma gıttı ama sızlerın goruslerı sonucu bır cok arkadasa da fayda sağlayacaktır.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yusuf bey, biraz gecikmeli de olsa resimleri aşağıdaki linkten görebilirsiniz. Resimde belli belirsiz olan iz normalde daha belli ve bu iz yaklaşık geçen Ramazan bayramı tatilinden beri orada duruyor. Çok takılmam bu işe derseniz diğer hususlarda işini iyi görüyor...

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağolasın dostum o kadar araştırdım sonunda sol ön kalorifer cıkısına tutturulanlardan aldım.

Çevrimdışı thevahsi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;500639
yusuf bey, biraz gecikmeli de olsa resimleri aşağıdaki linkten görebilirsiniz. Resimde belli belirsiz olan iz normalde daha belli ve bu iz yaklaşık geçen Ramazan bayramı tatilinden beri orada duruyor. Çok takılmam bu işe derseniz diğer hususlarda işini iyi görüyor...

ustam bu izi güzelce silsen ve kurulasan birde motor yagını bi beze sürüp bezle oraları silsen yada oto bakım sütü  ile gitmezmi acaba araban çok güzel ama o güzellikte bu görüntü biraz garip olmuşda nacizhane fikrimi beyan etmek istedimde