škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç içi telefon tutucu önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
meg. ultimate protectant ile eskı halıne gelır tabı once vinet ile temızlemek lazım. ugrasmak lazım

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Estagfirullah Murat Bey, herkesin fikrine açığız, herkesin bilgisini paylaşmasına saygı duyarım Allah'ın izniyle. Aracı daha çok hanım kullandığı için çok da vakit ayıramıyorum. Bu iz oluştuktan sonra defalarca yıkamacıda yıkandı araç, iyice silindi v.s. ama başka herhangi bir kimyasal kullanmadım. Bahsedilen ultimate protectant ile deneyebilirim. Sonucu sizinle paylaşırım...

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;500687
sağolasın dostum o kadar araştırdım sonunda sol ön kalorifer cıkısına tutturulanlardan aldım.

Fotoğraf var mı acaba ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kalorifer izgarasindakinin dezavantajlari flaplari kirma riski var ve kalorifer acikken telefonunuza gereksiz bir isi verecek. Bu konuda kafamda custom bi dusunce var telefonu yakinda istiyorum ben. Yaparsam bigun paylasirim sizlerlede

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;500939
Kalorifer izgarasindakinin dezavantajlari flaplari kirma riski var ve kalorifer acikken telefonunuza gereksiz bir isi verecek. Bu konuda kafamda custom bi dusunce var telefonu yakinda istiyorum ben. Yaparsam bigun paylasirim sizlerlede
Yine kafanda deli projeler:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baba xoUm basıt 1 dwfa dikkatli yerleatır ve kalorıferı oraaı için kapat. Ben oyle kullanıyorum 0 sorun

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;500944
Yine kafanda deli projeler:)

Buyuk olcude kafamda kurdum. Bikac yeri kaldi sadece. Yaparsam acayip olucak havada durucak telefon. Siki gecme mafsalli sistemle istedigin yere istedigin sekle istedigin uzunluga getirebileceksin abi :)

Çevrimdışı Twinsler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle memnun kalacağınız bir ürün, Bizzat kendim kullanıyorum..

Türkiye de benzeri yok diyeceğim ama bir firma getirmiş ürünü inceleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Havalandırma ızgarasına kolayca takılıyor.Kırmadan ızgarayı bozmadan..
Kilitli bir sistemi var çekince çıkmıyor klipsine basınca çıkıyor.
Ayrıca telefonu tutan kafası 360 derece dönebiliyor.

Mıknatıslı araç içi telefon tutucusu arayanlara tavsiye edilir.

http://www.creaaksesuar.com  buradan ürünün videosunu izleyebilirsiniz.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Twinsler;571377
Kesinlikle memnun kalacağınız bir ürün, Bizzat kendim kullanıyorum..

Türkiye de benzeri yok diyeceğim ama bir firma getirmiş ürünü inceleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Havalandırma ızgarasına kolayca takılıyor.Kırmadan ızgarayı bozmadan..
Kilitli bir sistemi var çekince çıkmıyor klipsine basınca çıkıyor.
Ayrıca telefonu tutan kafası 360 derece dönebiliyor.

Mıknatıslı araç içi telefon tutucusu arayanlara tavsiye edilir.

www.creaaksesuar.com buradan ürünün videosunu izleyebilirsiniz.

Bu mesajı yazmak için mi üye oldunuz?

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ürünü aldım. 3 aydır kullanıyorum. Pişman olmazsin. Zerre kadar sarsıntı ses yok.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana göre cama takılan telefon tutucular hem görüş açısını daraltması sebebiyle hem de vantuz izi bırakması sebebiyle tercih edilmemeli. Bana göe klima yerine tutturulanlar çok güzel. Ben hep onlardan kullandım. Şu anda da Aliexpress'den siparişini geçtiğim mıknatıslı olan modelleri bekliyorum. .Telefon ile kılıf arasında mıknatıs gibi ince bir şey koyuyorsunuz ve güçlü bir şekilde tutuyor cihazı. Videoyu izleyebilirsiniz. Kargom 10 güne gelir herhalde tekrar yazarım deneyimimi.

Fiyat: 3 USD
Link: http://www.aliexpress.com/item/AUKEY-360-Degree-Universal-Car-Holder-Magnetic-Air-Vent-Mount-Smartphone-Dock-Mobile-Phone-Holder-for/32580819279.html
Video: https://www.youtube.com/watch?v=-ODRBVCS1tM

[YOUTUBE]-ODRBVCS1tM[/YOUTUBE]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;571461
Bana göre cama takılan telefon tutucular hem görüş açısını daraltması sebebiyle hem de vantuz izi bırakması sebebiyle tercih edilmemeli. Bana göe klima yerine tutturulanlar çok güzel. Ben hep onlardan kullandım. Şu anda da Aliexpress'den siparişini geçtiğim mıknatıslı olan modelleri bekliyorum. .Telefon ile kılıf arasında mıknatıs gibi ince bir şey koyuyorsunuz ve güçlü bir şekilde tutuyor cihazı. Videoyu izleyebilirsiniz. Kargom 10 güne gelir herhalde tekrar yazarım deneyimimi.

Fiyat: 3 USD
Link: http://www.aliexpress.com/item/AUKEY-360-Degree-Universal-Car-Holder-Magnetic-Air-Vent-Mount-Smartphone-Dock-Mobile-Phone-Holder-for/32580819279.html
Video: https://www.youtube.com/watch?v=-ODRBVCS1tM

[YOUTUBE]-ODRBVCS1tM[/YOUTUBE]

Temelde aynı, markası farklı ürünü ben de aliexpress'ten almıştım ve 6 aydır kullanıyorum; gayet memnunum:ok:

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erenbey16;571450
Bu ürünü aldım. 3 aydır kullanıyorum. Pişman olmazsin. Zerre kadar sarsıntı ses yok.
GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynısı metro grossmarkette 10 tl idi.   alsam mı almasam mı diye düşünürken, o telefonu tutan kısım bana kolay açılıp kapanan türden gelmedi vazgeçtim.

Bende şuna benzer birşey var, hiç memnun değilim. çok ses yapıyor, tırı tırı tıkıtıkıtıkı. ben rahatsız ,tik bir adamım hiç gelemiyorum böyle seslere

[MENTION=12991]eozen81[/MENTION]

havalandırmaya takılanlar, bizim araçlarda plastikleri kırıyor.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;571468

[MENTION=12991]eozen81[/MENTION]

havalandırmaya takılanlar, bizim araçlarda plastikleri kırıyor.

Hocam o ne demek yani nasıl kırabilir ki? Ben Jetta da kullandım uzun süre hiç sorun yaşamadım. Skoda klimaları o kadar hassas mı ki yahu :confused:

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;571470
Hocam o ne demek yani nasıl kırabilir ki? Ben Jetta da kullandım uzun süre hiç sorun yaşamadım. Skoda klimaları o kadar hassas mı ki yahu :confused:

fabia 1 in ki hassas
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=222