škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lütfen samimiyetinizle bana fikir verin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Furkan bu konularda daha toy abisi :)

1.2TSI a performanslı değil deyip sonra haberi pati çeker demek biraz tezat bir durum yaratıyor bir bakıma.

Dediğim gibi 1.2 TSI ve 1.6 TDI olması gereken performans, 1.4 TSI gerçek performans

Çevrimdışı Karaoğlan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şimdi bayi ile görüştüm...yarın geliyorum diye haber verdim, gayet iyi ve kibar davrandi...en az 60 en fazla 90 gün dürer dedi gelmesi

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda yeti 16 jant 1.2 motor 2011 model
Her kalkışta gaza biraz yüklen pati çekiyor tecrübe sabit :)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 benzine göre yavaş kalıyor. Ben benzin diyince fırlayan araba olarak düşünüyorum o yüzden performansı düşük dediğim :) diğer benzinli arabalara oranla yani

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyat aralığında en mantıklı seçenek 1.4 TSİ Octavia..

Jetta nın modası bitti.. şirketler kullanıyor artık..

Bütçe uygunsa Yeni Passat..

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Karaoğlan;497530
Merhaba Arkadaşlar, foruma şimdi üye oldum. Araç almaya düşünüyorum ve hatta sipariş verdim. Jetta 1.4 TSI Highline Opsiyon olarak : Sunroof, Bi- Xenon+AFS, Metalik derin Sİyah ve Bej Deri/Kumaş iç döşeme. Skoda Octavia Elegance hakkında ne düşünüyorsunuz. jetta yerine bu araç alınırmı..- ve + ları nelerdir...lğtfen arkadaşlar çok para olduğu için sizden samimi davranarak fikir rica ediyorum...size güvenerek skoda alabilirim...Saygılarımla

8 Yıl en ful jetta kullandım,şimdi 2012 ambiant optimal mpi ve 2014 elagans tdi octavia var ve hiç birini bırak jettayı 10 bin üzerine fark verilmedikçe passata değişmem.10 bini alıp passatı satar özel sipariş octavia alırım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;497594
Bu fiyat aralığında en mantıklı seçenek 1.4 TSİ Octavia..

Jetta nın modası bitti.. şirketler kullanıyor artık..

Bütçe uygunsa Yeni Passat..

Butce varsa tabbi ki de yeni B8 kasa passat. Ama onu da highline almak lazim ki fiyat 110 binlere cikiyor.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;497599
Butce varsa tabbi ki de yeni B8 kasa passat. Ama onu da highline almak lazim ki fiyat 110 binlere cikiyor.

1.6 tdi dsg 125 küsürdü sanırım :)
Mis gibi RS alınır o paraya :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;497571
Skoda yeti 16 jant 1.2 motor 2011 model
Her kalkışta gaza biraz yüklen pati çekiyor tecrübe sabit :)
Yeti 8 valf ben 16 valflik 1.2 octi kullanıyorum en buyuk sikayetim patinaj atmamasi :)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;497612
Yeti 8 valf ben 16 valflik 1.2 octi kullanıyorum en buyuk sikayetim patinaj atmamasi :)

Hahahahah :) bilemem yeti çok pati çekiyo ondan dedim, birde forumda bi konu açılmıştı ordan yola çıktım :)

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Start stopu olmayan 2-3 ay sonra heryerinden gicirtilar gelmeye baslayacak jettaya 10000 15000 fark verip almaktansa elegance octaviayi dosemek bence daha mantikli ikisinide test edin bence test araclari ilerideki potansiyellerini size en iyi şekilde yansitacaktir

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jetta ile şimdi ki Octavia arasında nesil farkı var.MQB platform için bile ben Octavia derdim.
Jettanınd mqb ye geçmesi geç değildir.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sun roof haricinde her sey guzel. Sun roof da guzel ama tikirtisina raziysaniz.

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia MQB platformunda olduğu için daha hafif, motorlarda start stop teknolojisi var, yani daha az yakarken, daha iyi gidiyor, Bolero'nun arayüzü Jetta'daki RCD510'dan daha iyi, ve daha kullanışlı, Octavia'da Bluetooth var, bagaj hacmi ve arka diz mesafesi daha iyi, Elegance donanımda bi-xenon'lar standart. Misal 1.6 TDI Jetta Manuel 78bin, Elegance Octavia ondan daha dolu ve daha ucuz. Jetta'nın avantajı ön park sensörü ve yarı deri koltuklar. Malzeme kalitesi olarak 2 araçta benzer seviyede. Bu yazdıklarım, bence Jetta tercih etmemeniz için yeterli. 2 aracıda test etmenizi öneririm, Octavia'nın süspansiyonları biraz sert.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Öncelikle ne alırsanız alın hayırlı olsun.(göremezsem diye şimdiden yazdım) Kullanmadığım araç yok gibi neredeyse. Bakmadığım zaten kalmadı ama araç alırken jetta ile Octavia arasında kaldım ki o zaman aracım 2007 model avensis'ti. Eşim ile beraber önce jetta baktım  arka kısmına eşim bindi ve açıkça söyleyeyim dar bulduk. Ve standart vw göstergeleri beni baymaya başladı(eşimin aracı vw polo) hiç fark yok neredeyse maxi dot ekran yok vs. vs. Açıkçası Octavia'ya bakınca çok  memnun kaldık ki fiyatı 10.000 tl daha düşüktü ve görünümü emin olun jettaya 10 basar.