škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

YENİ Octavia kullanım ve özellikler

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BeyazMelek13

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba

Bitlis'in tatvan ilçesinde yaşamaktayım uzun bir süre araştırdıktan sonra yeni octavia A7 kasa araç almaya karar verdim ve 17/02/2015 tarihinde İstanbul AVEK Bayisinden sayın Deniz Bey'den teslim aldım aldığım aracı haliyle yaşadığım şehre tatvan ilçesine getirmem gerekiyordu haliyle 1600 km yol yapmam gerekiyordu ve aracı tanımam benim için iyi bir yol uzun yol anlamına geliyordu aracı ilk gördüğümde beğendiğimi duruşunun çok güzel olduğunu belirtmek istiyorum aracın güzelliklerini ve özelliklerini saymakla bitmez diye düşünüyorum yol tutuş müthiş derecede iyi ses alma konusu araştırdığım kadarı ile orta sıralardaydı ancak gördüm ki gayet memnun edici hiç bir problem yok gibi aracın plastik olan kısımları yumuşak deriden yapılma ve çok güzel olduğunu söyleyebilirim iç ambians aydınlatması çok şık müzik sistemi ve bluetooth çok ama çok kaliteli çok yüksek hızlarda bile hiç ses problemi yaratmadı gayet anlaşılır seviyedeydi ön far sisteminin zenon olması ve gece karamlığında selektör yapmak çok ama çok zevkli heleki şimşek çakar gibi çakması çok hoşuma gitti alacak arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Araçtan memnun olmanıza hem sizin adınıza, hem de kendi adıma sevindim. (Ben de sipariş ettim heyecanla gelmesini bekliyorum)

Çevrimdışı BeyazMelek13

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;498614
Hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın.

teşekkür ederim

Çevrimdışı BeyazMelek13

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;498617
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Araçtan memnun olmanıza hem sizin adınıza, hem de kendi adıma sevindim. (Ben de sipariş ettim heyecanla gelmesini bekliyorum)

bence çok iyi bir seçim yapmışsınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nedim Bey aracınız hayırlı olsun. Araba tercihinde önemli olan zaten alınan aracın beklentileri karşılaması. Sizde de böyle olmuş. Güzel günlerde kullanın...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız, cezasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah...
Hayrını görün...

Çevrimdışı SemperFi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun,Yalniz ses yalitimi konusunda ayni fikirdeyiz.Forumda bircok ses yalitimini begenmemisti fakat bana gore sinifinin en iyisi diyebilirim.Aracin surus karakteri ve otomatik veya manual gibi bilgilerinde paylasim yapilmasi yerinde olacak.Keyifli kazasiz surusler dilerim.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun,kazasız,sorunsuz ve herdaim tebessüm ve keyifle binmeni dilerim.

Çevrimdışı BeyazMelek13

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba

sürüş karakteri gerçekten çok iyi şu söyleyeyim gerçekten aracı çok hızlı kullanan bir insanım bu övünmek için söylemiyorum yanlış anlamayın aracın viraş girişleri ve çıkışları direksiyon sisteminin tepkileri yerinde ve hoş ayrıca aracın dsg olması başka bir hava katıyor sanırım bu  3 nesil şanzuman geçişler ve vites düşürmeler yerinde eski dsg yi 3 yıl kullandım yeni ve eski arasında kalkışlarda yani tepkime süreci diğer 2 nesillerden çok daha iyi

syg