škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda octavia vrs artik daha hizli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/

0-100'ü sadece 6.7 saniye...

[FONT="Calibri",sans-serif]Skoda Octavia VRS 230
[/B][FONT="Calibri",sans-serif] ismi ile anılan bu[FONT="Calibri",sans-serif] VRS[/FONT] özel üretim olarak sınırlı sayıda gelecek,[/FONT]

[FONT="Calibri",sans-serif]2.0 TSI 220 HP motor 10 HP arttırılmış ve [FONT="Calibri",sans-serif]230 HP[/FONT] olarak geliyor.[/FONT][/FONT]

[FONT="Calibri",sans-serif]En önemli özelliği ise ilk defa [FONT="Calibri",sans-serif]elektronik diferansiyel kilidi
[/B] ile gelecek olması.[/FONT]

Octavia VRS den 10 HP daha güçlü olan bu özel seri[FONT="Arial",sans-serif] Octavia VRS 230[/FONT] 0.1 saniye daha hızlı 0-100 değerine ulaşabiliyor, son hız değeri de 248 yerine 250 olarak güncellenmiş.[FONT="Calibri",sans-serif]
[/FONT]

[FONT="Calibri",sans-serif]Daha iyi viraj alan ve daha güçlü olan Octavia VRS 230’u sınırlı sayıda da olsa ülkemizde de görebiliriz.[/FONT]

OTOMOBİL UÇAR GİDER

Kaynak; http://www.otomobilucargider.com/2015/02/skoda-octavia-vrs-artik-daha-hizli.html
[/FONT]

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu firmalari anlamak guc sadece 10hp fazla guc ve 0.1sn iyi hizlanma.

Custom bi tuningci bile daha iyi sonuclar alabilir :)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araçları karşılaştırmadım ama muhtemelen farklı özellikler de eklenmiştir.. yoksa sadece 10 hp lik artış ile yenilenme olmayacağını skoda da bilir diye düşünüyorum..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabanın arka koltuklarını söksen aynı hızlanmayı yaşarsın zaten :D

gayet saçma olmuş tebrik ederim. hiç değilse bi 20-30hp koy ki bi fark olsun

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aaaaa bak iste o sahne olur. Simmmdi onlar dusunsun dedirtir octavia vrs yuzbilmemkac milyar milyon para vermeye deger. Ama 10hp daha koyduk 0.1 sn hizlandirdik gibi seyler gercekten gulunc olmaktan oteye gecemiyo.
Bu sayincilerin "abi fites topuzu koydum arti 5 beygir" demesi gibi bi durum. Ayiptir yahu koskoca firma yapar mi bunu. Neden zorla kendine gulduruyosun arkadas anladi ben? Ya dalga geciyokar ya da suzme salaklar bu adamlar bak hala guluyorum ama pis bi gulus tiksinerek guluyorum falan boyle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya onu geçtim leon cupra 265i koy bari 220-230 neymiş arkadaş

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aldığım bir duyuma göre octavia durmaz diye 230hpden fazlasını koymuyorlarmış:D:D

İşin şakası bir yana satış oyunları bunlar bence..Başka açıklaması yok.280lik motor gelse leon satışları azalır diye düşünüyor olabilirler.Leon 265hp Golf R 280hp vs.Bunlar satış teknikleri bence.Çünkü fiyatlandırmaları da çok manidar.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: DDŞ!;498780
Aaaaa bak iste o sahne olur. Simmmdi onlar dusunsun dedirtir octavia vrs yuzbilmemkac milyar milyon para vermeye deger. Ama 10hp daha koyduk 0.1 sn hizlandirdik gibi seyler gercekten gulunc olmaktan oteye gecemiyo.
Bu sayincilerin "abi fites topuzu koydum arti 5 beygir" demesi gibi bi durum. Ayiptir yahu koskoca firma yapar mi bunu. Neden zorla kendine gulduruyosun arkadas anladi ben? Ya dalga geciyokar ya da suzme salaklar bu adamlar bak hala guluyorum ama pis bi gulus tiksinerek guluyorum falan boyle

Krom vites topuzu taktırıp üstüne katalizörü kırdırsak kaç beygir olur ki, 3.0 tdi'ın içinden geçer mi ki :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;498814
Krom vites topuzu taktırıp üstüne katalizörü kırdırsak kaç beygir olur ki, 3.0 tdi'ın içinden geçer mi ki :)

Abi etmeee.. 1 ay icinde o dedigin iki seyi de yaptim. Daha kotusu yarim saat once gtr a kerkindim :D

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;498832
Abi etmeee.. 1 ay icinde o dedigin iki seyi de yaptim. Daha kotusu yarim saat once gtr a kerkindim :D

eyvah eyvah, senin durum vahim desene :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;498834
eyvah eyvah, senin durum vahim desene :)

2 kere roll yaptik birinde uzadim ikincide goremedim pek isinlandi mi artik noolduysa :D sahidim videom varr :p

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;498835
2 kere roll yaptik birinde uzadim ikincide goremedim pek isinlandi mi artik noolduysa :D sahidim videom varr :p

hobbaaaaa :) böyle atraksiyonlar öncesi bize de haber et, canlı canlı izleyelim :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;498836
hobbaaaaa :) böyle atraksiyonlar öncesi bize de haber et, canlı canlı izleyelim :)

Zaten pek de uzun surucek bi durum olmadi aslinda :D izletirim bulustugumuzda yarilirsin gulmekten

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;498839
Zaten pek de uzun surucek bi durum olmadi aslinda :D izletirim bulustugumuzda yarilirsin gulmekten

toplanma gününü merakla bekliyorum o zaman :)