škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yaylar Takildi Octi Alcaldi

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hic unutmam yine bir gece vakti inanmisim kusadasindan canakkaleye geliyorum. Yol biyerde T oluyodu sola donmem gerekiyodu bende yolu bilmiyorum ilk defa gidiyorum. Allah ne verdiyse geliyorum zaten frene bi bastim araba sektigi icin lastik yere basmiyo ki dursun. Aman tanrim diyerek elfreniyle donusumu gerceklestirip hic bisey olmamis gibi gazlamaya devam etmistim :D soldan sagdan bi araba geliyo olsaydi bulusmalarin ucunden birini mezarimin basinda yapiyodunuz :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;502133
Hic unutmam yine bir gece vakti inanmisim kusadasindan canakkaleye geliyorum. Yol biyerde T oluyodu sola donmem gerekiyodu bende yolu bilmiyorum ilk defa gidiyorum. Allah ne verdiyse geliyorum zaten frene bi bastim araba sektigi icin lastik yere basmiyo ki dursun. Aman tanrim diyerek elfreniyle donusumu gerceklestirip hic bisey olmamis gibi gazlamaya devam etmistim :D soldan sagdan bi araba geliyo olsaydi bulusmalarin ucunden birini mezarimin basinda yapiyodunuz :)

Reyizin bu hikayeleri bitiriyo beni :) arabın aynasına çocuk atlar gtra hallenir esk yolunda el freniyle drift yapar… altındaki fabia değil de bi s2k olsaydı harun taştan şimdi mahallesindeki göbekte el freniyle dönmekle meşguldü [emoji23] kaybettiğin pilota son bi dön bak istedim Türkiyem [emoji23]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;502142
Reyizin bu hikayeleri bitiriyo beni :) arabın aynasına çocuk atlar gtra hallenir esk yolunda el freniyle drift yapar… altındaki fabia değil de bi s2k olsaydı harun taştan şimdi mahallesindeki göbekte el freniyle dönmekle meşguldü [emoji23] kaybettiğin pilota son bi dön bak istedim Türkiyem [emoji23]

Hahahahsbdkdnsns haykirdim be emin :)

Harun gitsin bi kosede egzozundan cikanlarla oynasin.

Her isi yaptim da palioyla 230 yapamadim ya ona yanarim iste bende :D

Neyse konuyu cok dagitmayalim

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dervişbey;498978
Spacers lar için P.tesi  eibach spacers için özen ticaret ile ve hr spacers lar için de powershop ile görüşeceğim..

Montaj aşamasında görsel açıdan güzel görüntü için kaliper kapakları da takmak istiyorum.

http://www.hepsiburada.com/liste/brembo-kirmzi-kaliper-kapak-seti-2630202/productDetails.aspx?productId=otmbrkbr2630202&categoryId=20006727&SKU=OTMBRKBR2630202#Gorseller

Acaba bunların montajları kolayca yapılıyor mu? Vida ile montaj demiş ama delikleri vs. nasıldır, uygun olabilir mi?

Kaliper Kapağı uygulayanınız var mı?
Tam olarak bu kapaklardan takıldı benim arabaya. Görüntü olarak guzel ancak kaliperleri delmeleri biraz gerdi beni ilerde catlak falan olusma ihtimali yani. ama simdilik herhangi bir sikinti yok..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaliperi mi deldiler laaa... Delmeyelerdi eyiydi. Matkap iyiydi umarim.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;502149
Kaliperi mi deldiler laaa... Delmeyelerdi eyiydi. Matkap iyiydi umarim.
En azindan ince ucluydu :D

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaliper isi tehlikeli ya. bu kspaklar hem kaliperi daha fazla isitir hem de balata tozlarinin tahliyesini zorlastirir. Bazi forumlarda da bu tur kaliperlerin arac giderken catir cutur kirildigini okumustum siklikla. Sen bi de delditip montajlamissin. Hayirlisi doyelim. Unarim sorunsuz kullanirsin

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o kapaklar benimde hoşuma gidiyordu takii kalperin delinmesi gerektiğini görene kadar, jantı değiştirirsem kaliperi sadece boyarım

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;498778
evet tiz foto bekliyoruz

:ok::ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;502204
Kaliper isi tehlikeli ya. bu kspaklar hem kaliperi daha fazla isitir hem de balata tozlarinin tahliyesini zorlastirir. Bazi forumlarda da bu tur kaliperlerin arac giderken catir cutur kirildigini okumustum siklikla. Sen bi de delditip montajlamissin. Hayirlisi doyelim. Unarim sorunsuz kullanirsin

Aynen abi fren isi sakat is. En iyisi boyayip gecmek

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;502204
Valla beni de cok gerdi bu is. Acikcasi kurtulmayi dusunuyorum komple kaliperleri degistirip

Çevrimdışı MVOLKAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Combi aracim icin sordum ozen ticarete fakat kombiye olmuyor dedi bilgisi olan varmi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Combinin yaylari biraz daha farkli olabilir. (Agirlik farkindan oturu) sedanin yaylarini takarsaniz arkasi biraz daha oturur yere bi de sedana gore cok hafif daha sert olur. Onun disinda amortisorlere uyar %99

Çevrimdışı MVOLKAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Karar siz kaldim yay ve spacer ile alakali aracta 18 jant var

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Combi icin olan yay kodlari sanirim Eibach in sitesinde var