škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Geri Görüş Camerası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yerkan79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aşağıdaki linkte detaylı bir anlatım var, eğer teybin marka modeli uyuyorsa sadece baglantıları yaparak VAG COM kablo ile reverse camera yı aktive etmek mümkün gibi görünüyor.
Hiç denemiş tecrübe etmiş olan varmı?
www--tıklaaaa...

« Son Düzenleme: 22 Şubat 2015, 03:25:38 Gönderen: yerkan79 »

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Takip.

Forum Sponsoru Yüncülere sormak lazım bu detayı, bir çok kişinin isteyeceğine eminim, ama garanti dışı kalma ihtimali olabilir...

Çevrimdışı yerkan79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ilgili konuyu incelediğinde aşağıdaki gibi ayrıntı var, aracınızdaki bolero nun bu model olması ve arkasında mavi renki soketin olması gerektiğini söylüyor. Ben 2014 elegance da cihaz üzerinden modeline baktım aşağıdaki resimdeki ile aynı. Bundan anladıgım bu modellerde video-input girişi yapılabildiği ve bu kısımdan camera bağlanabildiği.
5E0035840A

Ender elekt. vb yerler aslında bunu yapabilir rahatlıkla diye düşünüyorum uygun olan modellerde. Cihaz komple değişmeden düşük maliyetle gerigörüş kamerası güzel olurdu :)

« Son Düzenleme: 22 Şubat 2015, 03:34:21 Gönderen: yerkan79 »

Çevrimdışı Muhammethanifi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yapan var mı geri görüş kamerasi takilabilior mu ve garanti bozuluyor mu takinca

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Neyi merak ediyorsunuz? Yapan var eğer araçınız 2015/5'den sonra alınma ise takılabiliyor, bizzat 2 bolero sistemim vardı ikisinede yaktırdım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 öncesi bluetooth suz olan modellere uymuyor diye biliyorum. Çünkü onlarda bluetooth vs. olmadığı için ünitenin arkasında o pin yok

Çevrimdışı acangir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;575926
Neyi merak ediyorsunuz? Yapan var eğer araçınız 2015/5'den sonra alınma ise takılabiliyor, bizzat 2 bolero sistemim vardı ikisinede yaktırdım

Ne gibi işlemler yapılıyor? (mesela nasıl bir kamera aldınız, nerede yaptırdınız, kaça yaptırdınız)

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bunula ilgili bi çok konu mevcut ve hepsinde yazıyor; ben ender elektronikde yaptırdım kamera dahil 400₺ ödemiştim ama aynı işlemi Çakıroğlu otomotiv yapıyor fiyat aynı, montaj işlemini iyi bi elektronikçi yapar ama çalışması için kodlama ile açılması lazım..
Kısacası enderelektroniği veya Sultanbeyli çakıroğlu yetkili servisi arayıp randevu alıyosunuz 400₺ civarı ödeme yaparak (yan sanayi) kamerayı taktırıpkullanıyorsunız

« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 10:32:19 Gönderen: m@hm@ »

Çevrimdışı as8366

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
görüntü de görülen 5j ile başlayan kodlar faba 2 seri için üretilmiştir
6v ile başlayan ise fabia 3 serisine aittir