škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Baskı balata yardım Acil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı huseyin957

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
zaten bende LUK marka orjinal set takdırmayı düşünüyordum ancak şu son bi kaç gündür havalardaki ısınmadan mıdır nedir vites geçişleri normale döndü . şuanlık bi sorun yok gibi duruyor ancak debriyaj aldığımdan beri çok sert onun için bi baktıracağım ama acelesi yok biraz daha beklesin bakalım ne olacak

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: huseyin957;499498
sponsorumuz derken yüncüleri mi kasdediyorsun :confused:

evet :ok:

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cevap için teşekkürler. Anlamadigim nokta şu, adamlar yurtdisinda ürünü yaptiriyor, nakliye, vergi, kalite...herşeye rağmen biz neden kaliteyi yakalayamiyoruz.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bir hafta önce octavia aracimin baskı balatasini değiştirdim ortadaki dislinin bozulması biraz zor bir ihtimal cunki ben 180.500km de ilk kez baskı balata değiştirdim ve dislerde hiçbir problem yoktu sadece balata diye hiçbirşey kalmamisti  ben aracima kilometreden dolayı bayağı bir bakım yaptırdım onun için işçilik fiyatıni net söyleyemeyeceğim ama sachs marka baskı balata seti 250 lira civarı sanayiletdede 200 liraya sadece baskı balata değişimi için fiyat veriyorlar.. burada size en önemli tavsiyem motoru üstten askıya alabilecek aparati olan atolyeyi tercih edin benim aracimi goturdugum atölyede alttan destek aparati koydular az daha motor komple yere iniyordu millet koştura koştura ikinci aparati getirdide motoru kulaklardan sabitlediler neyseki tüm  işçilikler on numara olduda bu mevzuyu unuttuk  debriyajda resmen pamuk haline geldi

Çevrimdışı thevahsi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bune arkadaşlar basit bir baskı balata 850 liramı tutuyor iyice araştır kardeş bunlar tutturabildiğine zaten o parçalar okadar basit ki bize alıştırıyorlar taş çatlasın maliyeti 50 lira bile yok o baskı balataların satarkende çarpıyorlar 300 500 800 oooh ne ala

Çevrimdışı huseyin957

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Parça fiyatlarını sordum 325 lira Luk marka orjinal baskı balata setinin fiyatı rulmanlar 90 lira . birde şanzıman yağını değiştirirsen castrol olanı litresi 35 lira.  Şanzıman yağının 4 litresi değişebiliyormuş tek seferde yani ortalama 550-600 civarı malzeme fiyatı tutuyor. İşçilik için de ortalama 150-200 arası değişiyor . Şuanlık yaptırma işini beklemeye aldım. vites geçişleri iyice zorlaşınca yaptıracağım şuanlık çok fazla bişey yok

Çevrimdışı Frkomeer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamun aleykum. 2008 octaviam var debryaj balatasi bitti biticek. Sertlesti vitesler zor geciyor titreme basladi debryajda. Ustam 500-600₺ gbi bi fiyat verdi. Aracimi daha yeni aldim piyasasini bilmiyorum. Bunu almadan once enistemde 2000 model octavia vardi onun ustasina sorduk. Normal fiyat midir ?

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı huseyin957

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
araç 46 binde zaten değişmişken onu değişecektim ama biraz daha erteledım aciliyeti yok zaten

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mecburi bir durum olmadıkça şanzıman yaginizi degistirmeyin derim..