škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 Rapid (Sedan Manuel TDI) Öneri

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu hafta içinde 2015 Rapid (Sedan TDI Manuel) sipariş etmeyi düşünüyorum fakat aklımda kalan bir kaç soru var.. Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

1) Öncelikle Krem siyah döşeme piano black çita siyah koltuk düşünüyordum fakat tamamen siyah döşeme piano white çita kafamı karıştırdı yetkili bayiide böyle bir şey göremedim bakamadım piano white gören bilen alan varsa bir foto atabilir mi veya bilgi verebilir mi bu konuda.

2)Bu araçı minimum 3 sene kullanmayı düşündüğümden extra özellik olarak;

- Xenon
- Far ve Yağmur Sensörü
- Spor Direksiyon
- Koltuk Isıtma
ekletmeyi düşünüyorum, sizin önerileriniz nelerdir sizce değer mi değmez mi ?

3) Spor koltuk kullanan var mı ? Rahatlık ve kullanışlılık bakımından yorumlarınız nelerdir...

Şimdiden yorumlarınız ve bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı AYKUT20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 temmuzda aldım aynı aracı yazdığınız özelliklerin hiçbiri opsiyonel değil heralde çünkü hiç görmedim

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sürekli değiştiği için görmemeniz normal 2015 için hepsi opsiyonel şuan

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Godfather;499304
Sürekli değiştiği için görmemeniz normal 2015 için hepsi opsiyonel şuan

Madem sunuluyor opsiyonel olarak, seçtiğiniz opsiyonların hepsi çok mantıklı. Normal koltuklar tüm Skoda araçkarda olduğu gibi yanal destek konusunda -bence- yetersiz. Kendi Superb aracımda da en rahatsiz olduğum konulardan biridir mesela. Spor koltuk opsiyonu varsa -ki şu an bizim forumda kimsede olduğunu sanmıyorum- kilo probleminiz de yoksa direkt ekletin derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;499308
Madem sunuluyor opsiyonel olarak, seçtiğiniz opsiyonların hepsi çok mantıklı. Normal koltuklar tüm Skoda araçkarda olduğu gibi yanal destek konusunda -bence- yetersiz. Kendi Superb aracımda da en rahatsiz olduğum konulardan biridir mesela. Spor koltuk opsiyonu varsa -ki şu an bizim forumda kimsede olduğunu sanmıyorum- kilo probleminiz de yoksa direkt ekletin derim.

70 kiloyum sanırım bir sorun olmaz :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Godfather;499311
70 kiloyum sanırım bir sorun olmaz :)

Hiçbir sorun olmaz, gayet memnun kalırsınız. Ben 125 kg olduğum için polo gti ya da fabia rs' te rahat edememiştim misal. O nedenle söyledim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Alıntı yapılan: Godfather;499284
Bu hafta içinde 2015 Rapid (Sedan TDI Manuel) sipariş etmeyi düşünüyorum fakat aklımda kalan bir kaç soru var.. Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

1) Öncelikle Krem siyah döşeme piano black çita siyah koltuk düşünüyordum fakat tamamen siyah döşeme piano white çita kafamı karıştırdı yetkili bayiide böyle bir şey göremedim bakamadım piano white gören bilen alan varsa bir foto atabilir mi veya bilgi verebilir mi bu konuda.

2)Bu araçı minimum 3 sene kullanmayı düşündüğümden extra özellik olarak;

- Xenon
- Far ve Yağmur Sensörü
- Spor Direksiyon
- Koltuk Isıtma
ekletmeyi düşünüyorum, sizin önerileriniz nelerdir sizce değer mi değmez mi ?

3) Spor koltuk kullanan var mı ? Rahatlık ve kullanışlılık bakımından yorumlarınız nelerdir...

Şimdiden yorumlarınız ve bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
Öncelikle tercihiniz müthiş tebrikler Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin...

Bu opsiyon dediklerinizi direk bayimi yapıyor yani skoda'nın kendi orjinal opsiyonlarımı...  ?

Bide eğer tek tek ne fiyat aldınız opsiyonlara bizimle paylaşırsanız çok sevinirim son olarak toplamda kaça mal olduğu... ? :)

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;499317
Öncelikle tercihiniz müthiş tebrikler Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin...

Bu opsiyon dediklerinizi direk bayimi yapıyor yani skoda'nın kendi orjinal opsiyonlarımı...  ?

Bide eğer tek tek ne fiyat aldınız opsiyonlara bizimle paylaşırsanız çok sevinirim son olarak toplamda kaça mal olduğu... ? :)

Orjinal Opsiyonları direk fabrikadan öyle gelecek araç.. Tek dezavantajı 2 ay geç gelecek araçım...

-Xenon (1.400 TL)
-Yağmur ve Far Senserü (900 TL)
-3 Kollu Spor Direksiyon (550 TL)
-Isıtmalı ön koltuklar ve Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri (800 TL)

Spor koltuklar için fiyat almayı unutmuşum onlar içinde bir fiyat alacağım onu da yazarım yarın.

Aracım şuan indirimle falan 62.000 TL ye falan mal oluyor 4 arkadaş aynı anda alacağımız için extra indirim yapıldı.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Godfather;499322
Orjinal Opsiyonları direk fabrikadan öyle gelecek araç.. Tek dezavantajı 2 ay geç gelecek araçım...

-Xenon (1.400 TL)
-Yağmur ve Far Senserü (900 TL)
-3 Kollu Spor Direksiyon (550 TL)
-Isıtmalı ön koltuklar ve Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri (800 TL)

Spor koltuklar için fiyat almayı unutmuşum onlar içinde bir fiyat alacağım onu da yazarım yarın.

Aracım şuan indirimle falan 62.000 TL ye falan mal oluyor 4 arkadaş aynı anda alacağımız için extra indirim yapıldı.
Hocam süper iş çıkarmışsınız tekrar hayırlı olsun....

Bende 10.10.14 te aracı aldım ama benzinlisini o zaman böyle opsiyon yoktu tabi full dediler aldık bendeki extralar bakım ve koruma paketi meges + cam filmi + kaput koruma + boya koruma + jant ve Koltuk koruma fln ama onlarıda aldığım bayi yaptı zaten o zaman ben bu sendeki extraları yaptırmak istersem bayide yaparlar herhalde garantisi de bozulmaz üstelik kendi orjinal ürünleri olur....

Bu arada sendeki düşündüğün arabaya bi navi+mm teyp eksik kalmış onu nasıl düşündün acaba ona 5000 gibi saçma bi rakam dediler bana bayide
gerçi ben dışarı da pert passat çıkmasını 500e buldum ama garantiye zarar verir diye bekliyorum... :)

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;499333
Hocam süper iş çıkarmışsınız tekrar hayırlı olsun....

Bende 10.10.14 te aracı aldım ama benzinlisini o zaman böyle opsiyon yoktu tabi full dediler aldık bendeki extralar bakım ve koruma paketi meges + cam filmi + kaput koruma + boya koruma + jant ve Koltuk koruma fln ama onlarıda aldığım bayi yaptı zaten o zaman ben bu sendeki extraları yaptırmak istersem bayide yaparlar herhalde garantisi de bozulmaz üstelik kendi orjinal ürünleri olur....

Bu arada sendeki düşündüğün arabaya bi navi+mm teyp eksik kalmış onu nasıl düşündün acaba ona 5000 gibi saçma bi rakam dediler bana bayide
gerçi ben dışarı da pert passat çıkmasını 500e buldum ama garantiye zarar verir diye bekliyorum... :)

Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin öncelikle...
Düşündüm ama gerçekten çok ucuk fiyatlar çıkıyordu sadece iç renk konusunda kararsız kaldım komple siyah almak istemiyorum boğar diye düşünüyorum çünkü...

Krem koltuk değil siyah koltuk istiyorum..
Ilk fotoda ki de Piano White ama çita ama nasıl durur görmediğim için bilemiyorum..

Yani kısacası ön göğüs komple siyah, piano white çita mı ?
Yoksa ön göğüs siyah-krem, piano black çita mı ?

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla hocam bende 2. Resimdeki  var krem olan süperde görünüyor ama işte bi taraftanda  kir konusunda tırsıyorum sanırım kılıf alacam...  :)

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ama torpido konusu tamamen zevk meselesi göreceli yani...

Çevrimdışı Godfather

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Zaten en büyük korkum kir olduğun için siyah koltuk düşünüyorum