škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb 2.0 TDI CR 170 HP DSG Tiptronic Siyah

selchuk · 83 · 34190

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
gel sen boşver TDI değil mı sonuçta onunda ciğerini sökerim ben değişirim yağını :++: :++: :++:

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. Bende 4000 km yi devirdim bu arada. Bir sorun yok maşaallah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Superb_Tr;45472
Hayırlı uğurlu olsun. Bende 4000 km yi devirdim bu arada. Bir sorun yok maşaallah

Nice kmlere diyorum bakıma az kalmış fatura ne çıkcak bakalım.. :)

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gokhan dedigin dogru 5000de yag degistiricem fakat bakim 10000de oldugu icin 10000de bakimda yag degisimi olacakmi yine.araci bugun aliyorum sabahin korunde kalktim:D aldiktan sonra biraz turlayip ic ve dis koruma yaptirticam varmi onereceginiz bir yer
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aldınızmı süper beyi?boşverin korumayı biraz turlayın heyecanı atın sonra yaptırırsınız:D:D:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aldim araci gercekten super:Dfull+full baska oluyomus.boyutlarina alisamadim daha.ziebartami gotursem acaba

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oraya buraya verecegin paraya bir ton bakım malzemesi alır, yıllarca kullanırsın,
elin yatkınsa, zamanın varsa kendin yap, kaynak desen bizim forumda gani,

yoksa her isi ustadına bırakman en dogrusu tabi,

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Korumayi yaptirip koyucam resimleri.tum arkadaslardan koruma yaptirmak icin Ankarada neresi olabilir onerilerini bekliyorum.kendim denemeye kalkmistim bi sefer yapamadim o yuzden onerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk bakımda ziebart derim sonax ve diğerlerine göre kaliteli işçilikleri var tavsiye ederim biraz pahalıdır artık superB ye biniyosan onunda üstünden gelirsiniz diye düşünüyorum:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octaviamida yaptirmistim zamaninda.dis koruma guzeldi fakat ic korumada memnun kalmadim.koltuga kola dokulmustu nemli bezle sildim cikmadi izi kaldi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;46089
Octaviamida yaptirmistim zamaninda.dis koruma guzeldi fakat ic korumada memnun kalmadim.koltuga kola dokulmustu nemli bezle sildim cikmadi izi kaldi

Ona bişey yapamazsın zatenki kole dökülünce korumadan sonra iz kalmıyacak gibi bir garanti vermiyor zaten...

Sana lazım olan dış koruma içi sende yaparsın..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;46079
Korumayi yaptirip koyucam resimleri.tum arkadaslardan koruma yaptirmak icin Ankarada neresi olabilir onerilerini bekliyorum.kendim denemeye kalkmistim bi sefer yapamadim o yuzden onerilerinizi bekliyorum

Boya koruma yaptıracaksanız ABC Peugeot' nun içinde Ziebart mevcut.Cumartesi oraya gidicem servis için randevu aldım.Oranın sahibinin oğlu benim arkadaşım.Ayrıca biliyomusunuz bilmiyorum ama Skoda Ata' nında sahipleri kendileri.Eğer cumartesi gelirseniz hem biz tanışmış oluruz hemde sizi kemal beyle tanıştırmış olurum ( inşallah o gün orda olur ) En azından işçilik vs gibi konularda çok daha fazla özenirler aracınıza.Bu arada ben dışarda boya koruma cila gibi işlemlerin yapılmasına karşıyım.Bana para tuzağı gibi geliyor.Alırım ürünümü paşalar gibi kendim yaparım.Hem eğlenceli bi iş hemde en azından kendim yaptığım içinde daha güvenilir.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2009, 19:30:26 Gönderen: crash »
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...