škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park sensörü bozuk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ottoman71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracım 2005 a5 kasa octavia elegance aracım geri viteste taktıgımda teyp ekranına gelmesi gereken arac seklı gelmıyor fakat geri vıtesten cıktıgımda sanıyelık ekrana gelıp kayboluyor.bir ustaya goturdum bilgisayara  bagladı sag arka sensör şase olarak gösterdi usta sensörun 1 tanesinin bozuk oldugunu soyledı.değiştirmemiz lazımmıiş daha önce basına gelen oldumu acaba sensor orjınal 240 tl dediler.hehangi bir sesör takılsa olurmu varsa bırde ankarada bulablıcegım.çıkmacı teli verirseniz sevinirim.:D

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çıkma parça arıyorsan ankarada ostime gideceksin oto güven var ostim kavşağının sağ tarafında uğurmumcu yönünde onda her türlü çıkma var bakmanı tavsiye ederim yalnız sökerken dikat et kırmasınlar :) telefonu netten bulursun ( otogüven ) bu arada tahminimce skoda seat vw grup modellerinn aynı  üretim yılı parçaları uyar birbirine

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende de bu swing teyplerden var 2010 , resimlere bakıyorum videolara bakıyorum park asist teybin ekranında görünüyor. Bende hiç öyle bir görüntü yok. Acaba özelliği mi yok yoksa sizin ki gibi bir sensör mü arızalı bilemedim şimdi.:confused:

https://www.youtube.com/watch?v=XAP_3XNRkb0