škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 skoda octavia ağırlık artışı

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bendede aynı sıkıntılar var. bozuk yollardan arabanın on konsolunun her yerinde sesler gelmeye başlıyor. daha onceden servise gitmişti duzelttik hallettik demişlerdi. suan yine devam ediyor. haftaya bir daha gidecek servise. dogru duzgun yapın dedim birazda agır konustum bakalım bir sonuc alırsam buradan soylerim. bir de ben ekstra olarak bagaj içine yalıtım malzemesi kaplatacağım. uygulamadan sonra olusan farkı burada soylerim herkese.

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben kendim yaptım bagaj içine stepnenin olduğu bölüme yalnızca uyguladım. Arkada oturanlar fark etti dediler diğer kısımlara da uygulama yapacağım ama ben kurcalamadan önce servisin bir şeyler yapmasını istiyorum garantili araç sonuçta ben uğraşacaksam ne anlamı var. Hevesli olduğum için bagajı kendim yaptım   resimdeki gibi oldu resim temsili ama uygulamam bu şekilde davlumbaz içlerine de yapmayı planlıyorum ama uygun zaman ayıramadım henüz.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam aynen benimde istedigim buydu. o torsiyon cubugundan gelen sesi kesmesini umuyorum. dediğiniz gibi davlumbazların içine yaptırmak istiyorum. farkeder muhtemelen.  kapladıgınız malzeme bitüself mı?

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet iki top aldım ben yarım topla bagaj kısmı halloldu ama ellerim su topladı yapıştırmadan sonra, bunun bir rulo gibi uygulama aparatı varmış ama ben bulamadım. Elle yapınca biraz zahmetli oldu iki saat gibi bir zamanda ben bitirdim bagajı. iç döşemeyi de söküp yapmak istiyorum aslında ama işte zaman ve uygun yer lazım.

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aşağıdaki gibi bir sonuç çıkacak ortaya sökme takma işlemleri için gerekli aletleri de sipariş ettim gelmesini bekliyorum. Servis çözmezse gireceğim arabaya Allah ne versiyse.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla hocam bende el becerisi pek olmadıgı için bu işlemleri yaptırabilecegim bir yer arıyorum. sizinkiyle aynısı olacak. aslında arka koltukların altınıda kaplamak lazım. genelde c segmenti araçlarda arka koltukların altındada hiç yalıtım malzemesi olmuyormus.

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yalıtım yok evet orası da aklımda, zor bir uygulama değil ki sticker yapıştırır gibi yapıştırıyorsunuz. Bu ürünleri aldığım yer uygulama da yapıyor olabilir. http://www.adetasyapi.com/ bir konuşun isterseniz ben kendim yapmayı tercih ettim başkası kurcalamasındansa kendim bildiğim gibi yapmak daha güzel.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynen hocam aslında kendim yapsam daha iyi ama kendime pek guvenmiyorum o konuda :) sonra bir de toparlayamazsam sıkıntı olur:)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: orkodem;518600
Evet iki top aldım ben yarım topla bagaj kısmı halloldu ama ellerim su topladı yapıştırmadan sonra, bunun bir rulo gibi uygulama aparatı varmış ama ben bulamadım. Elle yapınca biraz zahmetli oldu iki saat gibi bir zamanda ben bitirdim bagajı. iç döşemeyi de söküp yapmak istiyorum aslında ama işte zaman ve uygun yer lazım.

1 topun genisligi kac cm? Ona gore kendim de bir hesap yapacagim.

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İki boyutta olanı var. Uzunluk 10m genişlik 20cm ve 10cm olarak değişiyor ben 20 cmlik aldım. İki top aldım yarım topla bagajı yaptım.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;518590
Temmuzdan sonra gelecek octilerde mirrorlink var

O zaman muhtemelen 6.5 inch ekranı olan bolero ile gelecektir.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orkodem;518612
İki boyutta olanı var. Uzunluk 10m genişlik 20cm ve 10cm olarak değişiyor ben 20 cmlik aldım. İki top aldım yarım topla bagajı yaptım.

Tesekkurler. Tekzendeyim 10 cmlikten 2 tane aldim simdi.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 tane de 20cm lik al hocam,  geniş alanlarda kullanırsın..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;518661
1 tane de 20cm lik al hocam,  geniş alanlarda kullanırsın..

Hocam 10cmliği zor buldum. Uğraşacağız artık. Davlumbaz ve çamurluk için son tavsiyelerin nedir, diğer topiğe yazar mısın hocam? Birazdan sanayiye gideceğim arabayı kaldırtıp davlumbazları söktüreceğim. Nerelere pütür atmalı?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;518670
Hocam 10cmliği zor buldum. Uğraşacağız artık. Davlumbaz ve çamurluk için son tavsiyelerin nedir, diğer topiğe yazar mısın hocam? Birazdan sanayiye gideceğim arabayı kaldırtıp davlumbazları söktüreceğim. Nerelere pütür atmalı?
Güzelce temizlik, maskeleyip  sac gördüğün heryere 2-3 kat Pütür.  En az bir çamurluk içine 1kg olacak şekilde.  Fazlası daha iyi olur. 1.5kg gibi..