škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ön sol teker civarindan gelen rahatsiz edici ses

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 11.02.2015 tarihinde 2015 1.6 tdi dizel otomatik aldim...araç cok konforlu ve dolu..lakin 2 haftadir kasistlerden gecerken ve rogar kapaklarindan gecerken sol on teker civarindan ses geliyor..normal mi bu ? Sizlerde de ayni sorun varmi acaba...?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı aldığınızda ses var mıydı farkında mısınız?
sıklıkla rastlanan durum, disk ule balatalar arasinda tas girebiliyor ve değişik sesler gelebiliyor.
ancak yine de serviste baktirmanizda fayda var. Çok küçük ihtimal, sıfır araba, Rot başlık larindan da olabilir.

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araci aldigimda varmiydi tam hatirlamiyorum yok gibiydi sanirim tekerden diye yazmistim az once kasistten gectim teker civari alt tarafta ...Düz yolda ses olmuyor ozellikle kasistlerden gecerken likirdi gibi bi ses..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız dsg ise sistemden kaynaklı bu tarz bir ses yapabiliyor onun dışında viraj demir lastikerliniz yıpranmış olabilir o da iki metalin birbirine çarpması gibi bir ses çıkarır

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;499924
Aracınız dsg ise sistemden kaynaklı bu tarz bir ses yapabiliyor onun dışında viraj demir lastikerliniz yıpranmış olabilir o da iki metalin birbirine çarpması gibi bir ses çıkarır

araç dsg ...arac daha 3 haftalik yipranmaz heralde .....ilk 1000de gel ücretsiz servis bakimi var dediler onu bekliyorum arac 590 km de heniz...
 Yeni alanlarda böyle ses duyan varmi acaba arabanin altindan

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih çatal;499935
araç dsg ...arac daha 3 haftalik yipranmaz heralde .....ilk 1000de gel ücretsiz servis bakimi var dediler onu bekliyorum agidinizm de heniz...
 Yeni alanlarda böyle ses duyan varmi acaba arabanin altindan

Kadir isimli kullanicinin bahsettiği dsg mekanizmasindaki klanç sesidir.ancak klanç sesi cok belirgin duyulmaz. Servis yakinsa siz 1000km beklemeden gidin. Kafanız rahatlasin.

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dedigim gibi sadece kasistlerde vede kötü yollarda sesi duyuyorum takunti oldu...servise götürsem sistem nasil işliyor ki acaba ..aldigim bayinin servisine mi gotursem başka servisemi bilmiyirum şu an..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aldığınız bayi yakınsa ona gidin değilsede yakınınızdaki bir servise uğrayıp göstermekte fayda var biz buradan ne söylesek yalan olur sesi duymadan

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih çatal;499979
Servisler pazar günü acik oluyormu acaba bilginiz varmi?

Alıntı yapılan: Furki;499983
Banko açıktır

Hiçbir yetkili servis Pazar günü açık olmaz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kışın kötü koşullarında bu tarz sesler çok duyuluyor. Yazın ses seda kesiliyor araçta.

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben bugün kullandim ve sesi duydum sonucta havalarda duzeldi ses sadece cok bozuk zeminde ve kasistlerle rogar kapaklarindan gecerken duyuluyor..
« Son Düzenleme: 01 Mart 2015, 15:04:44 Gönderen: fatih çatal »

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce depoyu fulledim.enterensandir ses gitti...anlamadim bisey

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni araçların çoğunda olan yakıt deposundaki ses demekki sizin bahsettiğiniz.. Yeni araçların depolarında dalga kıran kullanılmadığından bu tarz şikayetler çok fazla