škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 octavia alanlar durumlar nasil...kac km yi gördünüz. .hangi bayiden aldiniz?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 3 kasım'da aldım aracımı 29300 km de Trim sesleri gelen yerleri sayacak olursam
1-Gaz pedalının yanındaki plastikten
2- Eminiyet kemeri yükseklik ayarı yapılan yerden
3-havalandırmaların oradan geliyor benim aracımda.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;528727
2014 3 kasım'da aldım aracımı 29300 km de Trim sesleri gelen yerleri sayacak olursam
1-Gaz pedalının yanındaki plastikten
2- Eminiyet kemeri yükseklik ayarı yapılan yerden
3-havalandırmaların oradan geliyor benim aracımda.

Ben de aracımı 2015 Şubat'ta aldım. Şu anda 6000 Km'de. Dediğiniz gibi emniyet kemeri yükseklik ayarı yapılan yerden ve özellikle en soldaki havalandırma çıkışından trim sesi geliyor. Ama düz asfaltta hiç ses yok, mcırlı taşlı köy yollarında bu sesleri duyuyorum. Bir de bozuk yollarda tümseklerden falan sert geçerken DSG'den şıngırtı sesi camlar açıkken duyuluyor. Bunların dışında araçtan çok şükür oldukça memnunum. bunları da çok önemsemiyorum.

Çevrimdışı Taylan Yıldız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
3000 km oldu..Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Bursa Sertepe'den aldım.Maalesef başka da yok zaten.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara efe den aldım 2015 elegance 1.6 tdi dsg şu anda 5200 civarlarında km. 79250 ye aldım

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih çatal;499951
Oncelikle herkese hayirli olsun...Allah kaza bela vermesin...
Ben 3 hafta önce ozaydinlardan  1.6 tdi elegans otomatik aldim..76700+500 (krom cita) 77200 e geldi...600 km oldu az once ;-)

Hayırlı olsun Euro5 mi Euro6 mı?

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;528881
Hayırlı olsun Euro5 mi Euro6 mı?

Ben subatta almıştım o zaman euro6 yoktu iyikide yokmuş  fiyatlar uçmuş  

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada aracim 10750 km oldu...aynalarin araba kirliyken kapanış  sesinden başka  bi sıkıntı  yok çok  şükür

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynalar kapanıp açılırken yokuş çıkan dede gibi ıııııııııııgh sesıni her zaman çıkarıyor bu neden gerçekten ya. Sorunmu bozulacakmı yoksa sağlammı hıc belli değil.

Çevrimdışı sadik78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;530736
Aynalar kapanıp açılırken yokuş çıkan dede gibi ıııııııııııgh sesıni her zaman çıkarıyor bu neden gerçekten ya. Sorunmu bozulacakmı yoksa sağlammı hıc belli değil.

2014 kasımda aldım. Benim aldığımdan beri böyle..Yağlamayı düşünüyorum.Bu sorunu çözen var mı arkadaşlar?

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan_by;530744
2014 kasımda aldım. Benim aldığımdan beri böyle..Yağlamayı düşünüyorum.Bu sorunu çözen var mı arkadaşlar?

Hocam bizde 1 ay önce aldık ses ilk günden beri var demekki aynadaki motor bıraz sesli çalışıyor. Sesi duymamak için bır tavsiye vereyım arabayı çok yakına gelmeden açın ve arabadan uzaklaşınca kilitleyin. Ben böyle yapıyorum yoksa sese odaklanıyorum ve tepemı attırıyor her seferinde:o

Çevrimdışı Çağrı yldrm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mayısın ilk haftası aldık şuan km 6 bin i devirdi :) Aracımız 1.2TSI DSG Elegance rengi ise topaz kahve. Şuan için şükür sıkıntı yok. Araçta ekstra olarak Boya koruma, Seramik kaplama, Güvenlik korumalı cam filmi, motor koruma ve kapı uçlarına çizik ve darbe koruyucu film var Toplam 67 bin tl verdik

Çevrimdışı engin59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı 20 Ağustos ta Kocaeli skoda özdağ dan aldık,daha 200 km de.1.2 optimal dsg.Dsg ye alışma evresindeyim,daha önceki aracın manueldi.Şimdilik gayet iyi duruyor bakalım yakıt tada bizi Üzmez umarım.Allah  herkese kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah...

Çevrimdışı Çağrı yldrm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin59;531000
Aracı 20 Ağustos ta Kocaeli skoda özdağ dan aldık,daha 200 km de.1.2 optimal dsg.Dsg ye alışma evresindeyim,daha önceki aracın manueldi.Şimdilik gayet iyi duruyor bakalım yakıt tada bizi Üzmez umarım.Allah  herkese kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah...
Aracı ilk aldık daha 100 km iken Ankaraya gittik gidişimizde 33 krş yaktı dönüşümüzde yine aynı hızlarda gittik 30 krş yaktı ama bu sefer km 1000 i devirmişti. Şuan 6 bin küsür ve araba ful yüklü halde klima açık halde 28 krş yaktı sanırım o kadar yüklü olmasa 23 krş a kadar iner :)