škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

22 Mart Pazar-Büyük Ankara Buluşması-İlk Mesaj Güncel

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araba geride kalmış ömer abi insan bir söyler azıcık kafayı çıkar diye :D

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;503812
Geldim ama geç kalmışım şimdi neredesiniz. Vale skodacılar Derneği gitti diyor ☺

skodacılar DERNEĞİ buda iyiymiş dernek olduk sonunda.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Her zamanki gibi güzel bir buluşma gerçekleşti, herzamanki kadronun dışında yeni yüzlerle tanıştık, en genç forumdaşımla sohbet ettim 16) yaş blacksea...
Gelen arkadaşlara teşekkür ederim...
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 17:08:02 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında yaşım yüzünden çok endişeliydim, fakat ortamı görünce boş yere endişelendiğimi anladım. Gerçekten çok zevkliydi, bir sonraki buluşmayı heyecanla bekliyorum :)

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ya ben de pejomla katılmayı düşünmüştüm. Sonra kendi kendime boşver octi gelince katılırsın demiştim. Ama keşke katılsaymışım. Skodadan çok başka markalar var gibi :-)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;503835
Ya ben de pejomla katılmayı düşünmüştüm. Sonra kendi kendime boşver octi gelince katılırsın demiştim. Ama keşke katılsaymışım. Skodadan çok başka markalar var gibi :-)

Hocam Skoda işin bahanesi, oraya gelen herkes birbirinden güzel insanlardı, Skoda sadece bir araya gelebilmek için bir vasıta. Farklı marka araçla da gelsem, araçsız da gelsem sırf oradaki samimiyete ve muhabbete katılmak için çıkar yine gelirim

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada bugün vaktini ayırıp gelen, muhabbetlerini, hoş sohbetlerini esirgemeyen tüm abilerime ve kardeşlerime tekrar teşekkür ediyorum. Çok eğlenceli ve dolu bir gün daha yaşadık hep birlikte, hepinizin ayağına sağlık, tekrarında görüşmek dileğiyle :)

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok zevkli keyifli dop dolu geçen güzel bir buluşma oldu. Gelen herkese teşekkür ederim.  En kısa zamanda tekrarlayın.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@blacksea fatih kardesim istedigin zaman basimizin ustunde yerin var. baban gelmese ben yine kacirir alirim seni ;)

Furkan abi bugun asiyi cok fena verdin bana. 7-8 ay icinde beklentilerim gerceklesirse sen askere giderken ben talibim valla fransizci olucam sanirim cok pis kanima girdi.

Gelen herkese tesekkur ederim. Yine keyifli bir gundu. Incek gibi sakin biyerde bulusmamiz da iyi oldu. Hem sehrin gurultu patirtisi yoktu hem park yeri derdi hem de iki mekan arasi guzel gaz oldu :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;503835

Skoda harici Citroen, Nissan, BMW ve VW de mevcuttu. Furkan'ın dediği gibi amaç sohbet muhabbet...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;503841
@blacksea fatih kardesim istedigin zaman basimizin ustunde yerin var. baban gelmese ben yine kacirir alirim seni ;)

Furkan abi bugun asiyi cok fena verdin bana. 7-8 ay icinde beklentilerim gerceklesirse sen askere giderken ben talibim valla fransizci olucam sanirim cok pis kanima girdi.

Gelen herkese tesekkur ederim. Yine keyifli bir gundu. Incek gibi sakin biyerde bulusmamiz da iyi oldu. Hem sehrin gurultu patirtisi yoktu hem park yeri derdi hem de iki mekan arasi guzel gaz oldu :)

kardeşim öyle bir durum olursa bende çok memnun olurum. hiç değilse aracı vereceğim kişinin benim kadar kıymetini bilecek birisi olduğunu bilirim, gönül rahatlığıyla teslim ederim :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelen herkesin ayağına sağlık İnanç abi ve Ömer kardeşime organizasyon için ayrıca teşekkür ederim. Ailemiz hergeçen gün daha fazla kalabalıklaşıyor gelemeyen arkadaşlar cidden güzel şeyler kaçırdılar :) son olarak Ender abi ve Furkan abiye ayrıca araçlarını test etme imkanı verdikleri için şahsım adına teşekkür ediyorum. Bir dahaki buluşmada görüşmek dileğiyle :)

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Neyse artık bidahaki buluşmaya önemli bi işim olmazsa octim gelmemiş olsa dahi geleceğim...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;503847
Gelen herkesin ayağına sağlık İnanç abi ve Ömer kardeşime organizasyon için ayrıca teşekkür ederim. Ailemiz hergeçen gün daha fazla kalabalıklaşıyor gelemeyen arkadaşlar cidden güzel şeyler kaçırdılar :) son olarak Ender abi ve Furkan abiye ayrıca araçlarını test etme imkanı verdikleri için şahsım adına teşekkür ediyorum. Bir dahaki buluşmada görüşmek dileğiyle :)

ne demek kardeşim, lastik sebebiyle bahar gelsin söz demiştim, bahar geldi bende sözümü tuttum, ne zaman istersen :)