škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

22 Mart Pazar-Büyük Ankara Buluşması-İlk Mesaj Güncel

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;501475
Abi mangal işi zahmetli olur dün görmedin mi çay işi bile yoruyo ev sahipleri olarak canımız çıkar valla :)
Düzaraba basi bulusma mi olacak cay sohbet fln? Biliyorsun biz buna alisigiz daha cok [emoji4]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;501476
Düzaraba basi bulusma mi olacak cay sohbet fln? Biliyorsun biz buna alisigiz daha cok [emoji4]

Aksiyonlu olucak abi düz olmuyo bizde de geçenki buluşmada go kart olmuştu mesela. Bu buluşmayı bikaç arkadaşımız organize etmek istedi bu sefer biz onlara destek olucaz en geç bu hafta içi netleşir yerde :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;501476

Dün akşamın sonunu ayrıca merak ediyorum abi :) kastın da oysa dragnight ve roll nightlı buluşmalarımız da mevcut :)

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;501477
Aksiyonlu olucak abi düz olmuyo bizde de geçenki buluşmada go kart olmuştu mesela. Bu buluşmayı bikaç arkadaşımız organize etmek istedi bu sefer biz onlara destek olucaz en geç bu hafta içi netleşir yerde :)
Bana uyar hepsi

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;501478
Dün akşamın sonunu ayrıca merak ediyorum abi :) kastın da oysa dragnight ve roll nightlı buluşmalarımız da mevcut :)
Ne olacak 225 ps aracla roll yapilmayacagini pratikte de gormus olduk. Ama cok eglendik yinede [emoji4]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;501480
Ne olacak 225 ps aracla roll yapilmayacagini pratikte de gormus olduk. Ama cok eglendik yinede [emoji4]

Abi herif otoparkta ateş ediyodu sen tüplü halinle gene iyi inanmışsın [emoji23]

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;501481
Abi herif otoparkta ateş ediyodu sen tüplü halinle gene iyi inanmışsın [emoji23]
Tupte benim arac daha iyi yuruyor dikkatini cekerim neyse konuyu daha fazla baltalama sen [emoji1]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhye koyu go-kart i oneririm. Otopark sikintisi yok. Yeme icme idare eder de olsa var? Pazar gunu mogam gibi mesire yerleri full+full cunku. Ya da turkkonut-alacaatli civarinda bir mesire alani buldum bos oluyor. Otoparki yok ama yol kenarina koyulabiliyor araclar illa mangal derseniz oyle de olabilir de mangaldi etti servisti bu kadar kisiyle araba muhabbeti tamamen baltalaniyor

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;501502
Muhye koyu go-kart i oneririm. Otopark sikintisi yok. Yeme icme idare eder de olsa var? Pazar gunu mogam gibi mesire yerleri full+full cunku. Ya da turkkonut-alacaatli civarinda bir mesire alani buldum bos oluyor. Otoparki yok ama yol kenarina koyulabiliyor araclar illa mangal derseniz oyle de olabilir de mangaldi etti servisti bu kadar kisiyle araba muhabbeti tamamen baltalaniyor

Yeme içme konusu zaten kahvaltı olacak. Bunun için mekan farklı bir yer seceriz. Orada ki işimiz bitince de bahsettiğin go kart pistine konvoy şeklinde geceriz ;) pist nasıl peki ? Güzel mi ?
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de ''mühye'' diyorum, neden mi?
havalar artık ısındığından heryer aşırı kalabalık, burası tenha, yeme içme olanağı var, park yeri var, 1.7 km lik güzel virajlı GoKart pisti var...daha ne olsun?
Ayrıca kararlaştırırsak yeme içme malzemelerini kendimiz de alabiliriz, oraya mecbur değiliz, birçok buluşmayı bu şekilde gerçekleştirmiştik önceki buluşmalarda...

https://www.google.com/maps/dir//ANKARA+KARTING+GO+KART,+9.+Caddesi,+06706+cankaya+ankara/@39.8417869,32.8619041,1110m/data=!3m1!1e3!4m12!1m3!3m2!1s0x0000000000000000:0xf5fe854560603b41!2sANKARA+KARTING+GO+KART!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x14d3456a8cfe5493:0xf5fe854560603b41!2m2!1d32.862803!2d39.839988
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeminle beni kartingten soğuttunuz arkadaş. Sürekli tur yiyorum ama ben yav...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;501513
Yeme içme konusu zaten kahvaltı olacak. Bunun için mekan farklı bir yer seceriz. Orada ki işimiz bitince de bahsettiğin go kart pistine konvoy şeklinde geceriz ;) pist nasıl peki ? Güzel mi ?

Yer tavsiyelerinizi bekliyoruz abi :) 1-2 güne nerleşsin artık ;)

Çevrimdışı umutgiray

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;501502

turkuaza çıkmadan bir go kart pisti var piknik alanı vesaire de görünüyordu orasıda olabilir. gerçi içinde ne var neyok bilmiyorum ama bir bilen vardır heralde

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;501525
Ben de ''mühye'' diyorum, neden mi?
havalar artık ısındığından heryer aşırı kalabalık, burası tenha, yeme içme olanağı var, park yeri var, 1.7 km lik güzel virajlı GoKart pisti var...daha ne olsun?
Ayrıca kararlaştırırsak yeme içme malzemelerini kendimiz de alabiliriz, oraya mecbur değiliz, birçok buluşmayı bu şekilde gerçekleştirmiştik önceki buluşmalarda...

https://www.google.com/maps/dir//ANKARA+KARTING+GO+KART,+9.+Caddesi,+06706+cankaya+ankara/@39.8417869,32.8619041,1110m/data=!3m1!1e3!4m12!1m3!3m2!1s0x0000000000000000:0xf5fe854560603b41!2sANKARA+KARTING+GO+KART!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x14d3456a8cfe5493:0xf5fe854560603b41!2m2!1d32.862803!2d39.839988

Katiliyorum :) her yer haftasonlari tiklim tikis. Muhye digerlerine nazaran daha sakin olur

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bu sefer bende gelmeye çalışacağım yine karting yaparsanız çok güzel olur hem havalarda ısındı :)