škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

22 Mart Pazar-Büyük Ankara Buluşması-İlk Mesaj Güncel

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu hafta iptal edin hiç zevk alamazsınız bence kar geliyor la şaka gibi !!! hatta incek daha da soğuk olur

http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;502887
Bu hafta çarşambadan sonra komple yağışlı gibi görünüyor mgm'nin verilerine göre. Pazar günü inşallah çok ıslanmayız :)

Bu arada en fazla 2-3 saat kalabilecek gibiyim. Babamlar komple Ankara'ya yerleşmeye çalıştıklarından bir yandan da ev arıyoruz, tek müsait günüm Pazar olduğundan bir yandan o işle de ilgilenmem lazım
Bu meteoroloji uzmanlarını anlamak mümkün değil, birinin dediği diğerini tutmuyor:)

Accuweather ve NTV Hava'ya göre Pazar gündüz sorun yok gibi şimdilik...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı umutgiray

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;502891
Bu meteoroloji uzmanlarını anlamak mümkün değil, birinin dediği diğerini tutmuyor:)

Accuweather ve NTV Hava'ya göre Pazar gündüz sorun yok gibi şimdilik...

devlet meteorolojinin tahminleri genellikle tutuyor yada çok yaklaşıyor. accuweather her dakika güncelliyor bir bakıyorsun kar  diyor bir bakıyorsun güneşli diyor. mgm' ye uymak lazım bence bir sonraki haftaya ertelemekte fayda var gibi görünüyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla hepimiz angaraliyiz sonucta yagsin yagsin 20cm kar yagsin o da bize koymaz diye dusunuyorum. Hem kapali mekandayiz en fazla arabalar islanir.

Mekan konusuna da gelince neresi oldugunun cok bir onemi yok aslinda genis otopark sessiz sakin bir yer isimizi fazlasiyla goruyor. Livaya karsi cikilmasinin sebebi pazar gunu ankaradaki her liva tiklim tikis oluyor gurultu bir yandan otopark vale sorunu bir yandan. Haftaici bir aksam bulusmasi icin guzel yer ama haftasonu oturup 15-20 kisi muhabbet cevirip geyik yapabilecegimiz bir ortam yok malesef.

Ben ne sartta olursa olsun bulusmanin yapilmasindan yanayim kaldi ki hazirana kadar ne yagmuru biter ne de kari. Cok oncesinden herkesi hareketlendirmisken 20cm karin bizi durdurmasi sacma olur

Çevrimdışı touran06

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;502905
Valla hepimiz angaraliyiz sonucta yagsin yagsin 20cm kar yagsin o da bize koymaz diye dusunuyorum. Hem kapali mekandayiz en fazla arabalar islanir.

Mekan konusuna da gelince neresi oldugunun cok bir onemi yok aslinda genis otopark sessiz sakin bir yer isimizi fazlasiyla goruyor. Livaya karsi cikilmasinin sebebi pazar gunu ankaradaki her liva tiklim tikis oluyor gurultu bir yandan otopark vale sorunu bir yandan. Haftaici bir aksam bulusmasi icin guzel yer ama haftasonu oturup 15-20 kisi muhabbet cevirip geyik yapabilecegimiz bir ortam yok malesef.

Ben ne sartta olursa olsun bulusmanin yapilmasindan yanayim kaldi ki hazirana kadar ne yagmuru biter ne de kari. Cok oncesinden herkesi hareketlendirmisken 20cm karin bizi durdurmasi sacma olur
Reyıs ates edıyo :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim anlayamadığım nokta; zaten halihazırda bizim "kapalı" bir mekanda yerimiz ayırtılmış durumda. Olur da hava "güzel" olursa dışarıdan da yer ayarlanacak. Böyle bir durumda yağmur veya kar yağsa da buluşmanın iptalini gerektiren şey nedir?

Çevrimdışı MVOLKAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynen bulusmada fayfa var bilgi birikim fikir fayfali olur kanaatimce

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutgiray;502894
devlet meteorolojinin tahminleri genellikle tutuyor yada çok yaklaşıyor. accuweather her dakika güncelliyor bir bakıyorsun kar diyor bir bakıyorsun güneşli diyor. mgm' ye uymak lazım bence bir sonraki haftaya ertelemekte fayda var gibi görünüyor.

Öncelikle kendi adıma dmi/mgm'den hava tahminlerine bakmayı bırakalı çok uzun bir süre geçtiğini belirtmeliyim. Uzun zaman sonra siz bahsettiniz diye girdim baktım Pazar günü parçalı bulutlu görünüyor.

Ben 3 faklı yere bakıyorum hava durumu için; accuweather, turkishwunderground ve ntv hava; üçü de Pazar gün yağmur ya da kar göstermiyor...

Çevrimdışı umutgiray

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;502917
Öncelikle kendi adıma dmi/mgm'den hava tahminlerine bakmayı bırakalı çok uzun bir süre geçtiğini belirtmeliyim. Uzun zaman sonra siz bahsettiniz diye girdim baktım Pazar günü parçalı bulutlu görünüyor.

Ben 3 faklı yere bakıyorum hava durumu için; accuweather, turkishwunderground ve ntv hava; üçü de Pazar gün yağmur ya da kar göstermiyor...

sıkıntı yok o zaman.

Çevrimdışı MVOLKAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Vagcom olayindada laptop getirilse ve kabloda yardim etseniz beceremiyorum su pc islerini

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı umutgiray

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MVOLKAN;502920
Vagcom olayindada laptop getirilse ve kabloda yardim etseniz beceremiyorum su pc islerini

WW  kablosuda varsa süper olur

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
havanın bizi çok etkileyeceğini düşünmüyorum açıkçası sonuçta hepimiz ankarada yaşayan buranın karına kışına alışkın kişileriz ha kar yağarda ben gelemem diyen olursada çıkarmasın arabasını ben kapısından alıp kapısına bırakacam sorun etmesin kesinlikle :)

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben organizasyonu çok beğendim. Samimi sıcak görünüyor. Haftasonu cumartesi gölbasında kalacagim tulumtasin ordan damlarim. @esariipek kardesim senle bulusup gidermiyiz incek te bir yerde ?