škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 bilinmeyen özellikler.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Frkomeer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler. Arkadaslar aralik ayinda octavia a5 kasa aldim. Cok merakliyim bu araba uzerinde. İlk arabam. İnsanin ilk goz agrisi kiymetli olur derlerdi inanmazdim gercektende oyleymis. Forumda bi kere rastgeldim bu araclarda bilimmeyen ozellikler varmis. Yani fabrikanin koydugu ama aktiflestirmedigi ozellikler. Forumunda yabancisiyim yeni uyeyim konu basligini bulamadim bidaha. Bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilir mi. 2008 model 1.6mpi elegance model aracim. Ne gbi ozellikleri var acabilcegimiz

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lütfen forum kuralları gereği ilk önce kendinizi tanıtan bir konu açınız.

Çevrimdışı Frkomeer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;501286
Lütfen forum kuralları gereği ilk önce kendinizi tanıtan bir konu açınız.

Kusura bakmayin kurallari ihlal ettiysem. İstanbul Anadolu yakasinda ikamet ediyorum 20 yasindayim. Universiteye hazirlaniyorum ayni zamanda Mevlana Celaleddin Rumi hz.lerinin yolundan ilerlemeye gayret ediyorum yani Semazenlik yapiyorum.

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar Ömer bey kardeşim;
Vagcom diye bir sistemle yapılıyor bu extra özellik açma işlemleri.
-Belli bi hıza gelince kapılar otomatik kilitlensin
-Tek dokunuşla sinyal 3 değilde 5 kez yanıp sönsün
-Kontağı çevirince ibreler sona vurup tekrar düzelsin (selamlama)
vs. vs.

Yanlış anlamayın beni anlayacağınızı da düşünerek yazıyorum; benim de ilk aldığım araba şu an kullandığım octavia. Yani ben de bi hevesle aldım getirdim bir ayda iki arka kapıya (birine kamyon) vurup kaçınca bir de benzinli aracıma mazot konulunca anladım ki bu iş boş iş :)
Mülk Allah'ındır , biz sadece bir süreliğine emanetçiyiz. Dünyalığın en küçüğünden en büyüğüne hiçbirine meyletme, Rabbin'in; işini görmen için sana nasip ettiği bir araçtan ibaret olduğunu unutma kardeşim yüzünü dünya hevasından, Allah'ın rızasını aramaya doğru çevir.
Hadsizlik ettiysem kusuruma bakma, hakkını helal et.

Çevrimdışı Frkomeer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ykumanda;501590
Merhabalar Ömer bey kardeşim;
Vagcom diye bir sistemle yapılıyor bu extra özellik açma işlemleri.
-Belli bi hıza gelince kapılar otomatik kilitlensin
-Tek dokunuşla sinyal 3 değilde 5 kez yanıp sönsün
-Kontağı çevirince ibreler sona vurup tekrar düzelsin (selamlama)
vs. vs.

Yanlış anlamayın beni anlayacağınızı da düşünerek yazıyorum; benim de ilk aldığım araba şu an kullandığım octavia. Yani ben de bi hevesle aldım getirdim bir ayda iki arka kapıya (birine kamyon) vurup kaçınca bir de benzinli aracıma mazot konulunca anladım ki bu iş boş iş :)
Mülk Allah'ındır , biz sadece bir süreliğine emanetçiyiz. Dünyalığın en küçüğünden en büyüğüne hiçbirine meyletme, Rabbin'in; işini görmen için sana nasip ettiği bir araçtan ibaret olduğunu unutma kardeşim yüzünü dünya hevasından, Allah'ın rızasını aramaya doğru çevir.
Hadsizlik ettiysem kusuruma bakma, hakkını helal et.

yok estagfurullah hadsizlik degil bu uyaridir benim icin. İsim geregide dunya malindan once allaha yonelmeyi biliyorum