škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

netten yedekparça temini

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sildim gereksiz olduğundan
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2009, 00:18:43 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yokmu el atacak:uve::uve::uve:bari olmaz yaş iş bunlar deyin yaw saat kaçta açmışız ama yok biçiziktiren.irfan hcm konuyu silersen memnun olurum veya gökhan.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
yani şindi evet e-bay yada ne bilim böle aşırı güvenilir yerlerden olmayınca bide görmeden etmeden bilmiyom yani, oto şampuanı değil direk parça bu öle boş beleş bi iş değil.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan sağol bunu söylemek bilegüzel bişi,ama tamamen vurdumduymaz tavrı insanı daha çok üzüyor.olur veya olmaz demekde güzel muhatap alınmak;esaslı mesele.kaç kişi tarafından görüntülenip emeğe bir mesajlada olsa karşılık vermek.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hocam "gereksiz olduğundan dolayı sildim" yazmışsın, mesajda ne yazdığını göremedik ki bir şeyler yazalım, ben akşam 17.00'de işten çıkıyorum, ancak ertesi sabah görebiliyorum silmezsen eğer  ;)

Hani 3 gün kimse cevap yazmaz o başka ama 4 saat cevap gelmedi diye alınma, kızma hemen  :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;45584
Hocam "gereksiz olduğundan dolayı sildim" yazmışsın, mesajda ne yazdığını göremedik ki bir şeyler yazalım, ben akşam 17.00'de işten çıkıyorum, ancak ertesi sabah görebiliyorum silmezsen eğer ;)

Hani 3 gün kimse cevap yazmaz o başka ama 4 saat cevap gelmedi diye alınma, kızma hemen :)
hcm aslında görüntülenen ile yazılan arasında bağ kurduğum zaman bu ortaya çıkıyor,aslında kızmak değilde kendi kendime diyorum ki bu herhalde anlamsız ve boş bir konu başlığı ki demek ki kimse yazmaya cevap vermeye gerek görmemiş diye düşündüm ve ondan dolayı da sildim.geçenlerde de octavia scout test sürüşü mü ne vardı yurt dışında 5 dk bir video idi 3 gün mü ne kaldı o kadar çok görüntülenmiş ama mesaj yakdu hiç onuda kaldırın dedim.insan ister istemez demek ki boşuna bu konuyu açmışım veya demek ki gereksiz diye bir düşünceye kapılıyor.yoksa kimseye aslında kızma hakkımın olmadığını biliyorum.mecbur değil yani herkes yazmaya.bu kanaate varmamın nedeni bu.
not;yedekparça sitesi varsa bildiğiniz onu buraya taşıyarak sabit konu başlığı yaparak foruma koyalım ve faydalanalım demiştim.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2009, 14:15:24 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bildiğimiz bir şey olsa elbette cevap yazardık.Sana yardımcı olmayacağız da kime olacağız..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI