škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da Krom Cam Çıtası Öneri

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı impossible

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba krom cam çıtası ve krom kapı kolları taktırmak istiyorum.Konuları inceledim fakat bulamadım Bugün Yüncüler aksesuara yazdım fakat kendilerinde cam çıtası yokmuş kapı için krom takımı varmış (100 Lira) sizin önerileriniz var mı birde nasıl olur yakışır mı.:confused: (Kapı kolları siyah)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Omsa line diye yerli bir firma  var. Sitesinde arastirin bir olabilir.

Çevrimdışı impossible

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;501920
Omsa line diye yerli bir firma  var. Sitesinde arastirin bir olabilir.

Baktım cam çıtası yok malesef

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda krom cam çıtası ve krom kapı kolu mevcut benim kapı kollarımda siyahtı. Krom taktım ancak şuan gözüme hiç hoş gelmiyor havalar iyice düzensiz boyatıcam. Bence kapı kolu almayın ancak cam çıtası çok hoş görünüyor tavsiye ederim.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada cam çıtasını rapid diye arayınca çıkmıyor ben çok aradım ama yoktu. Sanalpazar.Com da bir satıcıda var SEAT toledo diye satıyor ordada ama zaten kapılar birebir aynı olduğu için oldu.

Çevrimdışı impossible

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;503101
Bu arada cam çıtasını rapid diye arayınca çıkmıyor ben çok aradım ama yoktu. Sanalpazar.Com da bir satıcıda var SEAT toledo diye satıyor ordada ama zaten kapılar birebir aynı olduğu için oldu.
 Teşekkürler dediğiniz gibi sanal pazarda cam çıtası mevcut, kapı kollarını bende boyatmayı düşündüm boya atarmı diye kararsız kaldım
« Son Düzenleme: 18 Mart 2015, 20:25:25 Gönderen: impossible »

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

çok net belli değil burada ama hafta sonu güncel foto koyarım isterseniz side ankaradasınız sanırım hafta sonu buluşmasında da canlı canlı görebilirsiniz.

Çevrimdışı impossible

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;503178

çok net belli değil burada ama hafta sonu güncel foto koyarım isterseniz side ankaradasınız sanırım hafta sonu buluşmasında da canlı canlı görebilirsiniz.

Güzel duruyor evet Ankaradayım gelebilirsem detaylı bakarım:)

Çevrimdışı impossible

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

1 ay önce jant taktırdım kapı kolları ile çıtalar biraz daha göze çarptı sence nasıl olmuş

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yazlıklarla birlikte jantları taktırdım jantlarla daha hoş duruyor tabi kışlıklarla biraz fazla sırıtıyor. Gelirseniz görüşmek üzere.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet hoş ama önceki mesajda dediğim gibi benim kapı kollarıda siyahtı krom taktım ama beyaz daha hoş oluyor. Keşke aynaları boyatırken kollarıda boyatsaydım diyorum şimdi. Bende de 16 Jetta jantı var

Çevrimdışı impossible

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;503184
Yazlıklarla birlikte jantları taktırdım jantlarla daha hoş duruyor tabi kışlıklarla biraz fazla sırıtıyor. Gelirseniz görüşmek üzere.

Aynen canlı olarak görmek lazım tekrar teşekkürler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf buluşmada o kapı kollarını nasıl görmemişim ben:confused:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı impossible

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;503185
Gayet hoş ama önceki mesajda dediğim gibi benim kapı kollarıda siyahtı krom taktım ama beyaz daha hoş oluyor. Keşke aynaları boyatırken kollarıda boyatsaydım diyorum şimdi. Bende de 16 Jetta jantı var

Aynaların Boyasında atma oldu mu bende düşündüm boyatmayı atar diye karar veremedim jetta jantlarıda güzel ben biraz daha dolgun dursun diye passat cc taktırdım