škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nereliyiz?

kadir_ · 144 · 39698

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
trabzon/sürmeneliyim. istanbulda doğdum ve hâlâ burada yaşıyorum.

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;88873
Her yıl giderim Milas'ıma...

Karacahisar'da ve Selimiye'deki ninelerimize uğrarım, 2-3 sefer Ören'e ineriz yüzmeye, her akşam süs yoluna çıkar Rıfat Usta'nın meşhur dondurmasından yeriz  :)
Selimiye benim köyüm amcalarım hala orda yaşıyorlar. Süs yolu dedinde gençliğim aklıma geldi. Ahhh ahhh, yazları her gün akşam piyasa yapardık orda.
Şimdilerde Milas'ta fazla kalamıyorum. Okul kapandı mı doğru Marmaris/İnbükü (Emel Sayın koyu :)) orman kampında soluğu alıyorum.
Eğer, Milas'ta denk gelirsek Rıfat Ustanın dondurmasından ısmarlarım sana. :hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: rayen;88928
Selimiye benim köyüm amcalarım hala orda yaşıyorlar. Süs yolu dedinde gençliğim aklıma geldi. Ahhh ahhh, yazları her gün akşam piyasa yapardık orda.
Şimdilerde Milas'ta fazla kalamıyorum. Okul kapandı mı doğru Marmaris/İnbükü (Emel Sayın koyu :)) orman kampında soluğu alıyorum.
Eğer, Milas'ta denk gelirsek Rıfat Ustanın dondurmasından ısmarlarım sana. :hanz:

Özalp'leri tanır mısınız Selimiye'de? Aslen fırıncıdırlar, hatta geçen yıla kadar Milas'taki Kabaçam fırınını da onlar işletiyordu, şu an amcam Mustafa Özalp Selimiye Park'ın içindeki çay bahçesini işletiyor  :)

Dondurma aklımda  :ok:

Bir de yaz akşamlarında Kaymak Kavağı'na ve Bafa Gölü (Kapıkırı) kıyısına gideriz yemek yemeğe. Ah ah yaz aklıma geldi  :D

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ne yazık ki soyad olarak tanımıyorum da, görsem tanırım. Babam ve amcalarım tanır. Babam 74 yaşında iki üç haftada bir Milas'tan köye traş olmaya gider gelir. :++: Köydeki lakabımız Hocaoğlu'dur. Kaymak kavağına eskiden rakı içmeye giderdik. Şimdilerde başka yerler popülermiş. Beypınarını da unutmayalım. :hanz:

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kastamonu/inebolu

doğma-büyüme istanbul

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: rayen;88980
Ne yazık ki soyad olarak tanımıyorum da, görsem tanırım. Babam ve amcalarım tanır. Babam 74 yaşında iki üç haftada bir Milas'tan köye traş olmaya gider gelir. :++: Köydeki lakabımız Hocaoğlu'dur. Kaymak kavağına eskiden rakı içmeye giderdik. Şimdilerde başka yerler popülermiş. Beypınarını da unutmayalım. :hanz:

Yazın Beypınarı süperdir, çok sıcaklarda oraya kaçarız Milas'ta çoğu gece oturulmaz olur, en son kafama tavuk düşmüştü orada, ağaçlarda geziyorlar orada :D

Bir de Zeytinlikuyu'ya da yüzmeye gideriz, Ören'e alternatif :)

Umarım bir zaman oradalarda rastlaşırız :ok:

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Umarıma bırakmadan karşılaşalım. :)
Genellikle 1-10 temmuz arası Milas'ta oluyorum. Saydam Giyim var Cumhuriyet caddesinde Akbankın hemen aşağısında, oraya gidip Rasim'i göreceğim dediğinde sen çayını içerken ben 10 dakika sonra ordayım.:gaz:
Zeytinlikuyu çok güzel de asıl Kazıklı Akbük arasında güzel koylar var. Birkez oralarda kaybolmuştum ordan biliyorum. :++: Aracın alt takımı da haşat olmuştu orası ayrı mevzu. :hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda akrabaları birbirini bulacak az kaldı :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;89240
Forumda akrabaları birbirini bulacak az kaldı :D
:+1: :++: :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ürgüp///Nevşehir,,,doğumlu,,,,
1960 yılından beri de Ankara'lıyım....
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aslen,doğma,büyüme İskenderun. araya bir 8 yıl trabzon girdi. şimdide üniversite ayağna samsundayım. ekmeğini yediğimiz toprakları unutmayalım :)
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
doğma büyüme bursalıyım ben. annem, babam ve dedelerim, büyükannelerim hepsi samsunlu:)

iş ümidiyle göçmüşler 70'li yıllarda bursa'ya. sonra da burda kalmışlar.

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bolu / Gerede liyim Ankara'da yaşıyorum
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yenipazar/Kırcaali/Bulgaristan
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2010, 14:40:03 Gönderen: DeNNis »