škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 octavia 1.2 dsg teslim alındı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustafaismet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.Hayırlısıyla aracı teslim aldım.tek kelimeyle mükemmel.ne yol sesi var ne motor sesi.sadece süspansyonları biraz sesli oda müzikle duyulmuyor bile.aracı çalıştırdığınızda motorun çalıp çalışmadığını bile anlamıyorsunuz.yalıtım konusunda baya bir yol katetmiş 2015 modeller.yakıt şuan uçuyor daha 70 km oldu 9.8 lerde ama kesinlikle düşecektir.1.2 motor bu kasayı çekmez klima açıkken zorlar diyenler hiç düşünmesinler skoda bu konuları aşmış bir marka olmuş.kadran selamlama falan açık geldi bana.Yanlızca lastikleri hiç bilmediğim bir marka.ama sıkıntısı yok.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafaismet;502205
Merhaba arkadaşlar.Hayırlısıyla aracı teslim aldım.tek kelimeyle mükemmel.ne yol sesi var ne motor sesi.sadece süspansyonları biraz sesli oda müzikle duyulmuyor bile.aracı çalıştırdığınızda motorun çalıp çalışmadığını bile anlamıyorsunuz.yalıtım konusunda baya bir yol katetmiş 2015 modeller.yakıt şuan uçuyor daha 70 km oldu 9.8 lerde ama kesinlikle düşecektir.1.2 motor bu kasayı çekmez klima açıkken zorlar diyenler hiç düşünmesinler skoda bu konuları aşmış bir marka olmuş.kadran selamlama falan açık geldi bana.Yanlızca lastikleri hiç bilmediğim bir marka.ama sıkıntısı yok.

Hayırlı olsun, güle güle binin. Bende de 2015 model 1.2 TSI DSG mevcut. 1 ay oldu alalı. Yakıtı biraz daha düşecektir, bende şu anda 8.1 görünüyor. Lastik havalarını kontrol etmekte fayda var, fazla hava olabilir, bende süspansiyon açısından bir sıkıntı yok. Ben de lastikler michelin gelmişti. Ama kadran selamlama olayı iyiymiş. Aracınızın keyfini sürmeniz, kazasız belasız binmeniz dileğiyle...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun aracınız.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun,

kadran selamlama açık olması enteresanmış. birisi kurcaladıysa başka şeyleri de açmış olabilir. zamanla görürsünüz.

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. benim  lastikler michelin gelmişti. teker hava basıncınıda fazlaydı.

Çevrimdışı mustafaismet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nerden anlıyabiliriz ki nelerin açık olup olmadığını

Çevrimdışı mustafaismet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şimi vosmer le konuştum.fabrikanın tek bir lastik firmasıyla anlaşmadığını söyledi.üretim partilerine göre lastik firmalarının değiştiğini söyledi.Nexen diye bir marka var üsütnde kalitesiz olmadığını söyledi.Şans artık bizimkiside

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafaismet;502222
şimi vosmer le konuştum.fabrikanın tek bir lastik firmasıyla anlaşmadığını söyledi.üretim partilerine göre lastik firmalarının değiştiğini söyledi.Nexen diye bir marka var üsütnde kalitesiz olmadığını söyledi.Şans artık bizimkiside
Continental, Michelin, Dunlop, Good Year gibi markalar üst seviye olarak sınıflandırılır; Nexen, Kumho, Fulda vb. lastikler ise orta seviye.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, güle güle kullanın, zaten oktavia kullanan hep güler

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah..

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İsmet bey size bir sorum olacaktı. 2013 model octavialarda camların alt kısmında krom çerçeve standart olarak geliyordu. Ancak sonradan krom çerçeveyi standart olmaktan çıkardılar ve opsiyonel yaptılar. 2015 modellerde yeniden standart hale geldiğini duydum da size onu sormak istedim. Camınızın altında krom çerçeve var mı? varsa standart araçta mı vardı yoksa siz mi opsiyonel istediniz?

Çevrimdışı mustafaismet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
opsyonel olarak sunuluyor.500 civarı bir şey hatırladığım kadarıyla.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2013 sonraaı opsiyonel. Faek odenıyor bluetooth un masrafını oradan cıkartmıslar