škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mk3 shark anten

Furki · 67 · 20815

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;502680
Güzel durmuş. Benimkinin aynısı. Yapışkanı boyaya zarar verirmi ki bi bilginiz varmı aceba?

Altında 3M yapışkan var, boyaya zarar vereceğini sanmıyorum fakat çıkartmak istediğimizde kolay kolay çıkmaz sanırım..

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;502681
Iyi bende süs için alayım o zaman :) bmw tarzı alırsam daha sportif olucağını düşünüyorum :D
Benimki bahsettiğin bmw tarzinda. Yerinde olsam dusunmeden takarim :) ama iyice ortala bir de dikkatli yapistir azicik yamuk bile olsa goz zevki bozuyor :)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;502751
Benimki bahsettiğin bmw tarzinda. Yerinde olsam dusunmeden takarim :) ama iyice ortala bir de dikkatli yapistir azicik yamuk bile olsa goz zevki bozuyor :)

Anladım Hakan abi, alıcam alıcam kesin karar verdim, arabanın gelmesini bekliyorum :)
Bir foto alalım da görelim bmw tarzını :)

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KartalPekel;502673
Ben böyle bir şey aldım, sadece süs anteni..

Nereden aldınız bana link verebilirmisiniz acaba?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuya geyik katayım,

Aerodinamiği bozar bu :)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;503321
Konuya geyik katayım,

Aerodinamiği bozar bu :)

Görüntüyü bozmadıkça sıkıntı yok :)

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KartalPekel;502673
Ben böyle bir şey aldım, sadece süs anteni..

Arkın abi çok yakışmış kazasız belasız inşallah..Nerden aldınız abi ?

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yaklaşık 1 haftadır shark anten arıyordum ( işlevsiz ) ebay falan çok ucuz ama kargoyu beklemek beni deli ediyor :D 1-2 anten arasında kaldım, sonra aşağıda linkini vericeğim anteni buldum. Dandik ama türkiye şartlarında anca bu kadar oluyor :) ürün gelince size bilgi veririm 2 hafta civarı sonra araba geliceğini var sayarsak o zaman fotoları paylaşırım, saygılar :)

http://www.hepsiburada.com/liste/typer-hj-695-siyah-kopek-baligi-anten/productDetails.aspx?productId=otelf15153&categoryId=264129

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;503813
yaklaşık 1 haftadır shark anten arıyordum ( işlevsiz ) ebay falan çok ucuz ama kargoyu beklemek beni deli ediyor :D 1-2 anten arasında kaldım, sonra aşağıda linkini vericeğim anteni buldum. Dandik ama türkiye şartlarında anca bu kadar oluyor :) ürün gelince size bilgi veririm 2 hafta civarı sonra araba geliceğini var sayarsak o zaman fotoları paylaşırım, saygılar :)

http://www.hepsiburada.com/liste/typer-hj-695-
siyah-kopek-baligi-anten/productDetails.aspx?productId=otelf15153&categoryId=264129

Ben bunu alirim:) arac beyaz , beyaz alayim demi?

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;503834
Ben bunu alirim:) arac beyaz , beyaz alayim demi?

Valla abi beyaz araca siyah yapanlarda var beyaz yapanlarda, ben beyaz olmasının taraftarıyım. Ama karar senin :) örneklerine bak istersen

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;503836
Valla abi beyaz araca siyah yapanlarda var beyaz yapanlarda, ben beyaz olmasının taraftarıyım. Ama karar senin :) örneklerine bak istersen

Beyaz:)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında eskort yada polis arabalarındaki gibi 2 tane teleskopik bagaj kapağının yanından çıkanlarda çok karizmatik duruyor. en azından teknonostaljik :D

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KartalPekel;504011
Arkadaşlar ben burdan aldım fakat 2 ay sürdü elime ulaşması..

http://tr.aliexpress.com/item/Car-roof-decoration-Shark-fin-antenna-fit-for-Volkswagen-VW-Golf-6-Tiguan-Magotan-Sagitar-CC/1045230540.html

Ben bu modeli hiç beğenmiyorum :) ama olmamasından iyidir. Bmw tarzı daha sportif oluyo bence :D

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;504015
Ben bu modeli hiç beğenmiyorum :) ama olmamasından iyidir. Bmw tarzı daha sportif oluyo bence :D

Abicim bende merak ediyorum bmw anteni nasıl olur diye, sen de onu koy bakalım arabana nasıl görünecek, hepimize bi fikir olur, bu arada sizin araba hala gelmedi mi?