škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

4 lastik ters kapana girme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, dün samsun eğitim arastırma hastanesinde randevum vardı.Otoparka girip arabayı park edecektim.Viraj kısmından tam dönerken o kısma kapan  koymuşlar ve hiç bi uyarı levha  falan yok..Yavaşça sola doğru dönüp park edeyim derken 4 Lastik birden hopladı geçti.Aynadan gördüm dedim lastikler gitti eyvah! Aşağı inemedim bi an sıkıntıdan.Neyse inip baktım ki Allaha şükür hiç bir lastik patlamamış..Ama böylesi ilkel bir uygulama hala günümüzde olması akla ziyan birşey.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2015, 23:00:50 Gönderen: ozimos »

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Lastikkerin hiçbirine birşey olmadı mı?
Geçmiş olsun.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;502624
Lastikkerin hiçbirine birşey olmadı mı?
Geçmiş olsun.

Hayır olmadı :) gidip baktım kapana bi kaç diş haricinde diğerleri çalışıyor mukavemet gösteriyordu.Park yeri ararken çok çok yavas ilerliyordum Sanırım o beni kurtardı

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 hafta önce ameliyat olan annemi görmeye pederin puntosuyla hastaneye gittim, araba kalabalığında geri geri otoparka gireyim dedim, çatır çutur bir ses duydum ama geç kaldım,meğerse kapan varmış... inip baktığımda lastikler sapasağlamdı...lastikler gitseydi, pederi susturamazdım...Şanş işte...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de eski aracım focus ile böyle bir kapana tersten girip dört tekerlekle geçmiştim. Büyük panikle aşağı inip baktım hiçbir lastiğe birşey olmamıştı. Sanırım bu kapanlar sadece korkutma amaçlı, baksana geçen geçene :) Aman yine de dikkat !

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapanların dişlerinin yayları bir süre sonra deforme oluyor. Yeni takılan kapanlarda bu kadar şanslı olamıyorsunuz maalesef

Çevrimdışı mustafaismet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende 4 lastik geçtim sol ön yandan patladı sadece :))Şanssız ben...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yillar once annem formanle kapana duz girip lastik patlatmisti. Bi baktik kapanlardan 2-3 tanesini en sagda ters takmislar. Sizdeki de iyi sansmis vallahi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde patlatmazlar eger sistem eskimisse.
Uc bes ay once sincan hastaneyede taktilar. İki saga iki sola ve kenariya kocaman kapan var girmeyin yazmalarina ragmen 2-3 kisi sanki inatla gecmisler ve dort lastik yerde. Sonra kapan uclarini azcik kestiler simdi patlatmiyor sadece caydirma gibi oldu