škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben gider....:(

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;503406
Benim arabaya da böyle yapacaklar değil mi:D

O kavunları kesip yiyecekler senin haberin yok :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;503413
O kavunları kesip yiyecekler senin haberin yok :)

Sadece kavun olsa iyi. Geçen sefer Doğukan ile yaptığımız plastidip mesaisinde satış anını çok güzel dramatize etti zaten:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi seninkine daha kotu seyler yapicaklar. Diyarbakirdan falan bi kro gelicek gram anlamiycak arabadan. Sigaranin kulunu de iceri silkicek :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;503402
Seni kınıyorum.. O adamın yerine koydum kendimi:(

Parasi neyse verdik aldik abi satmayaydi bak bana satiyo muyum? :D

Hayir araba o gunden sonra can buldu. Sag arka kelebek caminda dikkat bebek var yazan bi arabadan kelebeklerinde low&slow ve sisman hatun binemez araba surter yazan bi arabaya donustu :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia'dan kalan paranın üzerine ''10 000 koyar, bişeyler alırım'' diyordum ama deli olacam yahu.....
bu paraya araba yok koskoca 7 millonluk şehirde....
golf 5 diyordum, golf 4 bile yok...
2006-2008 Jetta lar da aynı.
polo 6R diyordum, düzgün polo 9N  bile gelmiyor...
ibizayı pek düşünmesem de güncel kasasının benzinlisini bile düşüremedim.
Geçen senelerde 20-30 aralığında olan 2005-2008 octi2 FSİ ler 30 u çoktan geçmiş...
 Fabia'yı hiç söylemiyorum...
KM ler 150000 in altında değil ki %80 i geri çekili, yazmışlar bile bu durumu.
Kafam atarsa 1990 BMW 3.20 alacam...
« Son Düzenleme: 20 Mart 2015, 09:09:43 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet durum böyle malesef. Değiştiğime değsin dersen biraz bütçe artırmak gerekiyor, uçtu fiyatlar.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;503449

Abi bir atasözü derki ilk sahibi bmwye biner ikinci sahibine de bmw biner :) 90 modeli artık ne vaziyette gelir bilemem :)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım bayan bir arkadaş almış, bakarsın senin fabiayı bir gün şu vaziyette görebilirsin :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;503449
Fabia'dan kalan paranın üzerine ''10 000 koyar, bişeyler alırım'' diyordum ama deli olacam yahu.....
bu paraya araba yok koskoca 7 millonluk şehirde....
golf 5 diyordum, golf 4 bile yok...
2006-2008 Jetta lar da aynı.
polo 6R diyordum, düzgün polo 9N  bile gelmiyor...
ibizayı pek düşünmesem de güncel kasasının benzinlisini bile düşüremedim.
Geçen senelerde 20-30 aralığında olan 2005-2008 octi2 FSİ ler 30 u çoktan geçmiş...
 Fabia'yı hiç söylemiyorum...
KM ler 150000 in altında değil ki %80 i geri çekili, yazmışlar bile bu durumu.

Benim arabayı vereyim abi..

2008 Model Fabia Ambiante 1.4 tdı sadece arka tampon değişti serviste.Onun dışında hatasız boyasız.Ekstra olarak booster performance yazılım var.Tahmini 110hp 250nm gücünde araç.Km 70500.

Fiyat olarak 32,750 diyo peder bey.aracı beğenirsen pazarlığı kendisi ile yaparsın.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;503505
Sanırım bayan bir arkadaş almış, bakarsın senin fabiayı bir gün şu vaziyette görebilirsin :)

]
Güzel olmuş...ama iç fotolar fabia değil, hatta skoda bile değil...

Alıntı yapılan: dgn;503510
Benim arabayı vereyim abi..

2008 Model Fabia Ambiante 1.4 tdı sadece arka tampon değişti serviste.Onun dışında hatasız boyasız.Ekstra olarak booster performance yazılım var.Tahmini 110hp 250nm gücünde araç.Km 70500.

Fiyat olarak 32,750 diyo peder bey.aracı beğenirsen pazarlığı kendisi ile yaparsın.

Özelden iletişim numaranı verirsen konuşalım, arabanı zaten biliyorum, güzel, temiz araba da, donanım keşke biraz daha olsaydı...biliyorsun benim araba da boştu, çok uğraştım, hem para, hem emek yedi bolca...
Senin araba da bence mercek far, sis, jant falan ister...ama fiyat biraz esnerse seve seve alırım.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;503517

Özelden iletişim numaranı verirsen konuşalım, arabanı zaten biliyorum, güzel, temiz araba da, donanım keşke biraz daha olsaydı...biliyorsun benim araba da boştu, çok uğraştım, hem para, hem emek yedi bolca...
Senin araba da bence mercek far, sis, jant falan ister...ama fiyat biraz esnerse seve seve alırım.

Esnesin canım :) forum içi halledelim en güzeli...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forum içi tercih edilmeli.  Hepimiz arabamızı seviyoruz ve özen gösteriyoruz.  Arayı buluruz:)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;503517

.

Skoda olanini  bulamadım ne yapayim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce siyah 2008 ibiza tdi style baktım, araba sözde 147000 de...fiyatı da 26500 yazmış, ben de aklımca 2 lira aşağısına, temizse alırım hesabı yapıyorum.
Adam telefonda
-''araba başında pazarlık olur tabii ki'' deyince arkadaşla gittik, 23 yaşında olduğunu iddia eden, sakal, saç birbirine karışık, en az 120 kg lik genç bir  adam geldi...
tokalaştık, incelemeye başladık...
adam tam piyasa ağzıyla konuşuyor, gözler fıldır fıldır...şirketi varmış bu yaşta ki üniversitede öğrenci olduğunu da araya soktu.
-''sol tarafta 4, sağ tarafta 1 boya'' olduğunu söyledi ama ben tam tersini söyledim...adam birden bozulup,  
-''hadi benim kaportacıya gidelim, baksın'' deyip, atladı arabaya..
Ümitköy galleria önünden bir kalkış yaptı ki, zaten o an araba bende bitti, biz de arkadaşın fabiayla arkasından...tabii yetişmek ne mümkün??yolda en az 80 100 sağ sol, makas, ne varsa yaptı...
Telefonla falan neyse konuşup, yetişip, şaşmazda kaportacısına vardık... (saat 18:30 civarı)
Kaportacı, sanki başka işi yokmuş da bizi bekliyormuş gibi (?)  başladı meslek lisesi hocası gibi kaporta, boya sistemini anlatmaya...cihazla arabanın her yerini, sanki ilk defa görüyormuş gibi ölçmeye başladı...
Sonrasında satıcının söylediğinden daha az (?)  boya çıkmaz mı???  
Satıcı ''bakın , dediğimden de az boyası var, bir de arabayı kötülemeye, fiyat çekmeye çalışıyorsunuz'' dedi...
ben zaten o kalkış ve gidişten sonra arabadan soğumama rağmen ''hemşerim, arabanı beğendim, madem ki vurukları da bu kadar az, sen son fiyatını söyle de el sıkışalım diye ayak yaptım, tepkisini ölçmek için...
bizim şişko genç , suratı asarak  
-''son fiyat aabi, düşmem'' demez mi?
-''Hani pazarlık vardı araba başında?'' dedim,
şişko:
-''sen lafıma güvenmedin, arabanın ıcığına cıcığına baktın, beni şaşmaza kadar getirdin'' demez mi??
-''Be yeğenim, ben baktıralım dedim mi sana??sen bastın geldin, biz de peşinden'' dedim,
-''ayrıca daha 5 dakika önce tanıştığım adamın lafına güvenmek de neyin nesi? ben sana, sen bana niye güvensin?''
kaportacı da arkadaşı, belli, ondan taraf laflıyor, birazdan exper parası istese şaşırmayacağım...
Cin olmadan adam çarpacak saftirik şark kurnazları...siz giderken biz dönmüş, çay içiyorduk bee, zamanında evlensem sizden büyük bebelerim olurdu ...
neyse şişko genç ''son rakam'' deyince ve de ortam gerilince ''hayırlı işler'' diyip, çıktık....
Anafikir; ne kadar ruh hastası adam var memlekette, biri artis, diğeri, alıngan...
adamı kafakola getirip, hurdaları böyle kakalıyorlar vatandaşa...dolandırıcılığın bir türlüsü...
« Son Düzenleme: 20 Mart 2015, 22:42:53 Gönderen: Engin E »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle