škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhabalar octavia alma arefesindeyiz

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sercan94

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İsmim Sercan İstanbulda yaşıyorum öğrenciyim octavia düşünüyoruz.birkaç sorum olacak başta 1.6 tdi manuel rapid elegance düşünüyorduk.fakat küçük olduğunu düşündük sınırlı bir bütçemiz var kararımızı 1.6 tdi ambition octavia ya çevirdik boyut ve segment olarak octavia daha ağır bastı donanımdan ambitionda hız sabitleyici ve fonksiyonel direksiyon harici diğer donanımlar pek çok eksikliğini hissedeceğim donanımlar değil.çelik jantı kendim taktırcam sonradan.en son 6 ay önce gitmiştik bayiye pazar günü gideceğim bilenler teslim süresi nasıl olur sipariş mi geçmek gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aramıza hoşgeldiniz elegance alın pişman olmazsınız

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma hoşgeldiniz.
Akif'e katılıyorum,  imkan varsa Elegance tercih edilmeli. Teslimat da stok durumuna bağlı. Özel bir renk ya da opsiyonel donanım isteğiniz yoksa hazırdaki araçlardan alabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En kötü optimal alınmalı kesinlikle. iyi düşünün ekran yok yol bilgisayarı küçük ve sınırlı ekran kapak jant olacak

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla arkadaslara katılıyorum
Ambition aldık ama keşke optimal alaydim diyorum
Farka deger bence
Park sensoru bile ekrana uyarlanmiyor

Çevrimdışı sercan94

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
abilerim bütçemiz kısıtlı 2005 model clio 1.5 dci 120.000 de aracımız var 0 almıştık. kazasız boyasız tertemiz artık ufak gelmeye başladı 20bin tl ye vereceğiz üzerine bi okadarda biz koyacağız gerisi kredi borç harç max ambition donanım optimal ile 6000 tl değecek bir fark göremedim park sensörü sonradan taktıracağım kapaklı jantı kışlık olarak kullanırım güzel bir çelik jant alırım multimedia cd çalarda navi yok pek anlam ifade etmiyo sonradan piyasada navigasyonlu ürünler mevcut ben optimal e değmez diyorum 6000 farka gönül isterki elegance olsun ama ambition da fiyat-performans,güvenlik,donanım konusunda başka markalardaki araçlara nazaran uygun en azından kendimi şu şekilde avutucam başka marka boş bir araca daha fazla vermedim diye 1.5 dci 90 ps fluence touch 67900 tl

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sercan94;503663
abilerim bütçemiz kısıtlı 2005 model clio 1.5 dci 120.000 de aracımız var 0 almıştık. kazasız boyasız tertemiz artık ufak gelmeye başladı 20bin tl ye vereceğiz üzerine bi okadarda biz koyacağız gerisi kredi borç harç max ambition donanım optimal ile 6000 tl değecek bir fark göremedim park sensörü sonradan taktıracağım kapaklı jantı kışlık olarak kullanırım güzel bir çelik jant alırım multimedia cd çalarda navi yok pek anlam ifade etmiyo sonradan piyasada navigasyonlu ürünler mevcut ben optimal e değmez diyorum 6000 farka gönül isterki elegance olsun ama ambition da fiyat-performans,güvenlik,donanım konusunda başka markalardaki araçlara nazaran uygun en azından kendimi şu şekilde avutucam başka marka boş bir araca daha fazla vermedim diye 1.5 dci 90 ps fluence touch 67900 tl

Bende 42-46 bin lira arası ikinci el piyasasından bikinca bu paraya denk gelsin diye Ambition aldım

49,5 e tsı Ambition aldım yakıt şu an 6.3 litrelerde ama 15000 km den ve havalar isindiktan sonra 5.5 a düşer diye düşünüyorum

Eğer yılda 20 bin km yi gecmiyorsaniz Size 1.2 tsı optimal öneririm 55bin liraya e bu donanımda bu kadar az yakan böyle konforlu geniş sıfır araba yok.