škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

petlas kullanan varmı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
PETLAS 185/60 R 13 80H VELOX SPORT PT711 TL kullanan varmı arkadaşlar memnun kalan. hafta içi lastik alacağım aklımda bu lastik var 125 TL fiyat verdiler. Sizce nasıl?

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki hafif ticari araçlarımdan birinde kullanmıştım gayet memnun kalmıştım, olumlu, olumsuz yorumlara kulak asmadığım için Petlas'ı tanımış ve kullanmış oldum böylelikle. Yine alırmısın desen,  alır kullanabilirim.
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki aracımda petlas almıştım gayet memnundum velox sport modeliydi

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Petlas Kullanmadım ama aracımda kışlık viking snowtech2 var bugün viking citytech 2 alıyorum yazlık olarak 185x60x14 105 tl den continental güvencesinde.

continental-contiecocontact-3

« Son Düzenleme: 21 Mart 2015, 13:31:23 Gönderen: trio »

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kışlık lastikleri nasıl kullanan var mı?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de kışlık alıp kullandım. Hamuru oldukça yumuşak ve fiyatına göre oldukça başarılı

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu yıl ilk defa kışlık lastik kullandım ilkide petlastı.Çok kez zorladım kışlıklar nasıl oluyor diye.Şimdilik gayet iyi.yazlıklar michelin.Micheine göre yol sesi alıyor.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim eski lastikler petlastı 3. yılında frenlemelerde kızaklama yapıyordu.. yol seside yapıyordu .

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Petlas için ilk sene kullananlar olumlu yorum yapıyorlar, sonraki sene lastikten memnun çok az kişi var. Araban mı var derdin var, ustadan ayrı çek, alacağın malzemeden ayrı çek.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Petlas için fiyat bana pahalı geldi.  Aynı paralara Continental Goodyear tercih edilebilir..

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Petlasin ilk zamanlar fiyat avantajı vardi marka tutsun diye.
Simdi marka belli bir değere sahip olunca fiyatlari artirdilar o eski avantaji kalmadi.
Yabanci marka lastigin fiyatinin yüksek olmasini anlarim.
Sonucta gumruk vergisi var nakliyesi var ..vs
Ama petlas yerli uretim oldugunu iddia eden bir lastik. Fiyatlari olmasi gerektigi kadar ucuz degil bence.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smyomekatronik;503711
Petlas için ilk sene kullananlar olumlu yorum yapıyorlar, sonraki sene lastikten memnun çok az kişi var. Araban mı var derdin var, ustadan ayrı çek, alacağın malzemeden ayrı çek.

Doğrudur.  Kışlık lari ikinci sene vasat, üçüncü sene  iptal.  Ayrica islak yol tutusu felaket.
Marka kotulemek gibi bir dersim yok ama ikisenedir lassa snoways kullaniyorum kisliklari, cok memnumum, petlas snowmaster ile karsilastiramam bile.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
michelin lastiğini kullanıyorum bu sene 5 yıl deformasyon çok az ama buzlu yolda ani kalkışlarda patinaja düşmeler arttı. yavaş yavaş özelliğini kaybediyor. ama  demekki boşuna fazla para vermiyormuşuz petlas lastiklerde  2-3 yılında bu dedikleriniz olduğuna göre.

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biz 190 TL ye petlas PT741 Aldık çok memnunuz yol tutuşu olsun kayhan zemin olsun
Ebatım:225-40-18

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kış lastiğinde büyük markaların yan ürünleri bile kullanılır ama söz yaz lastiğine gelince bence 3-5 fazla olsun en iyisi olsun. Başka markalara yönelin