škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

petlas kullanan varmı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar lastiklerin yol tutus ve yakit tuketim grafikleri var.Ayni buzdolaplarinin yakit tuketimi gibi siniflamalari var.Ben lastikleri yeni degistim continental eco 5 aldim.155*4=620 tl B/B sinifi digerleri bu degerlerde Dr gil.Petlasi dusundum ama C/E sinifiydi.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yerli bir marka olarak ve 185/60 R 13 ölçülerinde bence pahalı...o paraya, o ölçüde kalite markalardan daha ucuz olmalı bence...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik sanırım bu:
http://www.hepsiburada.com/liste/petlas-185-60-r13-80-h-veloxsport-pt711-yaz-lastigi-uretim-tarihi-2014/productDetails.aspx?productId=otozsu22260&categoryId=259720

Burada 120 tl. Takma ve balans ile aynı fiyata gelir. Bazen  lastiği size en yakın bayiye yönlendirip takma ve balans almıyorlar. Ancak yine de yerli ürün için pahalı gibi. yine aynı yerdeki muadillerinin linki.
http://www.hepsiburada.com/liste/oto-lastikler/department.aspx?categoryId=259720&qs=%2f208905%3E%7b13%7d%2f208903%3d%7b185mm%7d

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı karahan55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
petlas değil ama şuan aracımda Starmaxx Novaro var gayet güzel bir lastik fiat olarakta ideal

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dikkat ettiniz mi listeye viking snowtech 2 ıslak zeminde en kısa mesafede duran 4. lastik ama kuru zeminde en kısa mesafede duran 1. kış  lastiği.

Alıntı yapılan: trio;503877

Çevrimdışı serkan_4234

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karahan55;503901
petlas değil ama şuan aracımda Starmaxx Novaro var gayet güzel bir lastik fiat olarakta ideal

Starmax petlasın markasıdır avrupa için üretiliyor isim vs. Öneminden dolayı olsa gerek. Arçelik beko gibi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan_4234;506097
Starmax petlasın markasıdır avrupa için üretiliyor isim vs. Öneminden dolayı olsa gerek. Arçelik beko gibi.
Lastik desenleri de birebir aynıdır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...