škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavi vRS

c@n77 · 102 · 22562

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok marka takıntılı biri değilim fakat bir düşününce aşağıdaki gibi bir skala çıktı bende;

40-60 Renault
60-100 Seat-Skoda-Opel
80-140 VW - Audi
140+ Mercedes

(BMW bana göre kalite yoksunu olduğu için Premium araçtan saymıyorum)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;522760
Çok marka takıntılı biri değilim fakat bir düşününce aşağıdaki gibi bir skala çıktı bende;

40-60 Renault
60-100 Seat-Skoda-Opel
80-140 VW - Audi
140+ Mercedes

(BMW bana göre kalite yoksunu olduğu için Premium araçtan saymıyorum)

BMW ye laf yok :D
Hatta Skoda kullananlar olarak bizim edecek hiç lafımız yok :D ( Şahsi görüşüm, herkese saygım sonsuz )

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
O değil de...
Diyelim ki 2014 sıfır bi Octi RS aldık. Malum araç bayağıdır yatıyor.  Direkt ilk yağ değişimi yapılması lazım diye düşünüyorum. Haksız mıyım??

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Arada S ye alıp gaz verdiğimde motordan gelen ses den aldığım keyif bir yana, vRS olsaydı altımdaki alacağım keyfi düşünemiyorum :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VRS maalesef vergi diliminden çok çekiyor.

Gerçekten de 110-130 aralağında param olsa hem gazliim hem aile için kullanayım desem çok farklı çeşitlere yönelebilirim.

Örneğin bir Evo-9 :)

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çarşamba günü AND Otoya gittim. Daha önce tel. ile görülmüştüm. Fiyatta anlatmıştık. Tek sorun, kendi aracımı henüz satamamiş olmamdı. İş icabı TR'nin taa öteki ucundan atlayip Ankara'ya geldim...
Gelmeden önce tel.de 50'ye sayacaklarini söyledikleri arabama gidince abidik gubidik rakamlar telaffuz edince nevrim döndü. Çünkü daha iyi bi fiyat vermeye çalışacaklarını soylemislerdi. Ben de ona güvenip atladim geldim. Normal şartlarda kurban bayramında kullanacaktim izin hakkımı. Bu arada, arabamda da sürpriz veya benim anlatmadığım bişey de yoktu. Zaten 3 aylık hatasız araba.
Ben de madem öyle, siz de ana distribütöre sorun, madem siz benim arabami olduruyorsunuz, siz de ilave indirim yapın dedim. Onu da yapmadilar. Ben de enayi yerine kondugumu anladigim için almadim.
İbreyi Audiye cevirecegim galiba... Varsin 184 hp olmasin.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kalipso;523798
Çarşamba günü AND Otoya gittim. Daha önce tel. ile görülmüştüm. Fiyatta anlatmıştık. Tek sorun, kendi aracımı henüz satamamiş olmamdı. İş icabı TR'nin taa öteki ucundan atlayip Ankara'ya geldim...
Gelmeden önce tel.de 50'ye sayacaklarini söyledikleri arabama gidince abidik gubidik rakamlar telaffuz edince nevrim döndü. Çünkü daha iyi bi fiyat vermeye çalışacaklarını soylemislerdi. Ben de ona güvenip atladim geldim. Normal şartlarda kurban bayramında kullanacaktim izin hakkımı. Bu arada, arabamda da sürpriz veya benim anlatmadığım bişey de yoktu. Zaten 3 aylık hatasız araba.
Ben de madem öyle, siz de ana distribütöre sorun, madem siz benim arabami olduruyorsunuz, siz de ilave indirim yapın dedim. Onu da yapmadilar. Ben de enayi yerine kondugumu anladigim için almadim.
İbreyi Audiye cevirecegim galiba... Varsin 184 hp olmasin.

Yahu hem arabayı satamıyorlar, satmak için bir çabaları da yok, burunlarından kıl aldırmıyorlar, bende bu işi anlamıyorum... Audi'den tercihiniz ne olacak? A3 1.6 tdi dsg ?

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ya kardeşim sorma... İçimden geçenleri buraya yazsam var yaa...
Türkiye'nin taa öteki ucundan geldim. Normalde kurbana gelecektim Ankara'ya...
Onu da geçtim, telefonda daha gormedikleri arabama 50'ye sayariz dedikten sonra baba gelip de 46, 48 gibi laflar etmelerinin benim lugatimdaki anlamını buraya yazmayayim. Kesin alıcı görüp yapilan myameledir bu; kimse kusura bakmasin.  En hafif, en sulandirilmis haliyle sadece "terbiyesizlik" diyorum... Bi teneke parçası için bu filmlere gerek yok. Ayıp.

Hee şu da var... Ankara'da bi dünya zengin ve otomobil meraklısı insan var. Bu zamana kadar satilmamissa daha neyin kafasını yaşıyorsun ki???
İbre çok ciddi olarak A3 sedan 1.6 tdi'ye döndü. İstediğim donanım ve fiyat ikilisine denk gelebilirsem bakacam.

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
A3 sedanın arka baş ve diz ayrıca bagaj yükleme eşiğine dikkat edin bir kIzgınlıkla yanlış karar vermeyin

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Haklısınız. Yalnız,aracı eşimle de bu saçma hadisenin hemen ertesi günü inceledik. Kari-koca 1.80 sınırında olmamizdan ötürü bi sorun olmayacağını değerlendirdik bizzat showroom'da..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptıkları çok büyük terbiyesizlik olmuş şimdi ben ne desem üstüne boş...

A3 Sedan güzel bir tercih olmuş

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sikayetinizi dillendiren bir mail i hepimiz yuce oto ya ve dogusa yollayalim. Yaptiklari buyuk ayip yapabilecegim birsey varsa hemen el birligi gosterelim

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kalipso;523808
Ya kardeşim sorma... İçimden geçenleri buraya yazsam var yaa...
Türkiye'nin taa öteki ucundan geldim. Normalde kurbana gelecektim Ankara'ya...
Onu da geçtim, telefonda daha gormedikleri arabama 50'ye sayariz dedikten sonra baba gelip de 46, 48 gibi laflar etmelerinin benim lugatimdaki anlamını buraya yazmayayim. Kesin alıcı görüp yapilan myameledir bu; kimse kusura bakmasin.  En hafif, en sulandirilmis haliyle sadece "terbiyesizlik" diyorum... Bi teneke parçası için bu filmlere gerek yok. Ayıp.

Hee şu da var... Ankara'da bi dünya zengin ve otomobil meraklısı insan var. Bu zamana kadar satilmamissa daha neyin kafasını yaşıyorsun ki???
İbre çok ciddi olarak A3 sedan 1.6 tdi'ye döndü. İstediğim donanım ve fiyat ikilisine denk gelebilirsem bakacam.

Eğer çocuklu bir aile iseniz A3 size küçük gelir, ben baya inceledim arka diz mesafesi falan dar, bagaj da sedan olmasına rağmen pek kullanışlı değil... Malum yeni A4 tanıtıldı yılbaşına doğru gelicek sanıyorum, gelmeden elde ki A4 lerde ciddi indirimler olacak, bence onu bekleyin aceleniz yoksa...