škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır araca mutlaka yapılacaklar nelerdir?

um1t · 13 · 4476

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar
Aracim 15 octavia elegance
Başlıkta biraz açıklamaya çalıştım. Yeni 0 aracımıza alır almaz mutlaka ne gibi uygulamalar yapmamizi önerirsiniz? :confused:

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis harici gzl bir yerde mesela ziebart veya meguiars da boya koruma

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi koc olur horoz olur guc neye yetiyosa bi kan akitmak lazim. Rodaj yapmak lazim bide

Çevrimdışı faris

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;504142
Bi koc olur horoz olur guc neye yetiyosa bi kan akitmak lazim. Rodaj yapmak lazim bide
katılmamak elde değil :-)

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allahin izniyle kurban  işi hepsinden önce yapacağım şey zaten, nazardan felan korkarım.Arabamida cok beğeniyorum milletin gözü kalmaz nazar etmez ins :))

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Hayırlı uğurlu olsun, bende alınca boya koruma yapmayı düşündüm ama ziebart ın diamond gloss dışındakiler gerçek fonksiyonunu yerine getirmiyor,
o da pahalı geldi, kaputa film uygulamayı düşünüyorum ama zaman içerisinde boya farklılığı olurmu diye de merak ediyorum,

üç dört yıl film takılı arabalara bakınca filmin olduğu yer sanki daha farklı renkteymiş gibi duruyor

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat aktaş;504213

Hayırlı uğurlu olsun, bende alınca boya koruma yapmayı düşündüm ama ziebart ın diamond gloss dışındakiler gerçek fonksiyonunu yerine getirmiyor,
o da pahalı geldi

Teşekkür ederim, ne kadar bi fiyat verdiler acaba ?:confused:

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat aktaş;504233
Balgat taki 1700 demişti yanlış hatirlamiyosam

oov evet cok pahaliymis, baska uygulama önerisi olan varmi acaba peki ?

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tür konularla ilgili burdan ayrılma kardeş forum detailturkey.net sitesinde çok detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta profesyonel olarak uygulama yapan arkadaşlardan bilgi alabilir, bilinen markalardan çok daha uygun fiyata çok daha kaliteli hizmet alabilirsiniz

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır araca uygulama yapmak basittir kendiniz bile yapabilirsiniz 1700 tl gibi astronomik rakamlar vermek yazık günah.. Eğer araba ile uğraşmayı seviyorsanız kendiniz yapın derim.Size maliyeti en kaliteli malzeme ile 100-150 tl olur :)

Kaput koruma filmlerinin kalitesi var ucuz olanlar boyada sararma yapabilir kaliteli ve UV ye dayanıklı olanlar sıkıntı yaratmıyor bi tek bunu dışarıda yaptırırsınız :)

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;504337
Bu tür konularla ilgili burdan ayrılma kardeş forum detailturkey.net sitesinde çok detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta profesyonel olarak uygulama yapan arkadaşlardan bilgi alabilir, bilinen markalardan çok daha uygun fiyata çok daha kaliteli hizmet alabilirsiniz

Teşekkür ederim, hemen okumaya başlayacağım :) :ok:

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;504339
Sıfır araca uygulama yapmak basittir kendiniz bile yapabilirsiniz 1700 tl gibi astronomik rakamlar vermek yazık günah.. Eğer araba ile uğraşmayı seviyorsanız kendiniz yapın derim.Size maliyeti en kaliteli malzeme ile 100-150 tl olur :)

Kaput koruma filmlerinin kalitesi var ucuz olanlar boyada sararma yapabilir kaliteli ve UV ye dayanıklı olanlar sıkıntı yaratmıyor bi tek bunu dışarıda yaptırırsınız :)

Severim tabi ki ama becerebilir miyim  bilmiyorum bu konularda tecrübem yok, izleyebileceğim bir video felan var mı bildiğiniz ?