škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 fabialar; rapidlerin pabucunu dama atar mı? :)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün bildiğiniz üzere fabiaların fiyat listesi açıklandı. Fiyatını uygun bulanda çok yüksek diyen de çok. Dün akşamdan beri incelediğim forumlarda, genelde söylenen tsi motorların tutulabileceği ama "bunu alacağıma rapid alırım" diyenlerin sayısıda oldukça fazla. Tabi tercih meselesi, zevkler be renkler tartışılmaz, ikisininde artıları eksileri var. Tabi bana göre bi rapid sb kullanıcısı olarak rapid derdim:)

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende sadece tsı motorların tutacağını düşünüyorum, onu da sadece fabia fanları ve küçük araç seven bayanlar alır. Tdı fabia ölü doğdu...
Ayrıca tasarım görecelidir, fakat benim görüşüm tasarımı berbat. Rapid sb stopları zaten beğenmiyordum iyice batırmışlar.
Sırf o göğüs ve stoplar yüzünden almazdım fabiayı, fiyatı da cabası...
« Son Düzenleme: 24 Mart 2015, 11:35:04 Gönderen: Blacksea »

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şunuda unutmamak gerek rapid bir nevi c sınıfı araç ayrıca ailelerin tercihi rapidden yana olacaktır fakat yeni fabianında tutulacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Aileler Rapidi, gençler ve bayanlar Fabiayı tercih edecektir.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar sıze acık sekılde soyleyeyım kı skodanın amıral gemılerı her zaman octavıa ve fabıa olmustur skoda yenı fabıadan cok umutlu bu yuzden fabıa rapıd spaceback satıslarını bır etkıleyecektır ama rapıd sedan satıslarına cok etkı edecegını sanmıyorum cunku rapıd sedan octavıa alamayıp ona yakın bır sedan aracların tercıhı ama audı a3 rapıd spacebak ve yenı fabıa aynı tıp araclar bu acıdan bırbırını etkıler fıyat performans olarak fabıa ıyı bıı grafık cızerse spaceback etkılenır dıye dusunuyorum

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bence rapid sb. çıkmadan önce fabiayı çok beğenmiştim ama fiyatı fazla az daha verip elegance 1.6tdi cam tavanlı alınması daha iyi bence hem gençlere hemde aileye hitap ediyo

dtsnr

• Ziyaretçi

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtsnr;504309
Genişlik  olarak yeni Fabia VW Polodan farklı mı?

fabia biraz daha geniş gibi bagajı falan 25 litre daha büyük

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yenı fabıa buyutuldu hocam polodan buyuk oldu dıye bulıyorum bır test surusune gıtmek ısterım dogrusu

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
TSI Fabia alacaklar Rapid SB ve Leona da bakacaklardır.  Ancak rapid sedan çok farklı bir sınıfta. Oktavia-jettta alamayanların veya tsı octi yeride dizel rapid alırım(benim gibi) diyenlerin aldığı bir araç.

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ben almadan önce aklımda 3 araba vardı rapid - jetta-octavia ama octaviada sıra vardı jettanında bagajından dolayı rapid almıştım ama yeni superb geldiğinde değiştirebilirim.

dtsnr

• Ziyaretçi
Yeni Fabiaların fiyatları epey yüksek geldi hemen hemen aynı fiyatlara Rapid almakta mümkün ,yeni Superb gelmeden önce Yaz başında Rapid ve Octavialara fiyat artışının geleceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni superb ler gercekten harıka ben rapıdden sonra c180 almak ıstıyordum ama yenı superb ler aklımı celdı tabıı bu bahsettıgımız yakın zamanda degıl :)

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;504241
Aileler Rapidi, gençler ve bayanlar Fabiayı tercih edecektir.

Türker'in dedigi gibi olacaktir.

Aracı dün bayide inceledim.Genel itibari ile güzel arac. Ekran,ve ledli mercekli far cok farkli bi görüntü katmis.

Bende Rapid aracimi gecen hafta aldim.Fabia benim gibi cocuklu aileye ufak gelecegini bildigimden hic beklemedim bile.

Tercih meselesi olarak bakmak lazim duruma.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni fabia tasarım konusunda harika ama polo'ya çok benziyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ