škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni araçlarda hangi lastik geliyor ?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Kasım 2014'te aldım.  Michelin var. Sadece 2 gün kullandım. Arkadaşların dediği gibi şansınıza kalmış. Diğer lastiklerden Nexen i kullandım ve hiç memnun kalmadım.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracim bayiye gelmis.17" jant var aracta . Lastiklerde 2 seçeneğim var. Bridgestone ve pirelli. sizce hangisini secmeliyim?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: um1t;505374
Aracim bayiye gelmis.17" jant var aracta . Lastiklerde 2 seçeneğim var. Bridgestone ve pirelli. sizce hangisini secmeliyim?
Pirelli, P7 Cinturato'dur büyük ihtimalle. İki lastiğin de tam modelini söyleme şansınız var mı?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;505382
Pirelli, P7 Cinturato'dur büyük ihtimalle. İki lastiğin de tam modelini söyleme şansınız var mı?

Pirelli dediğiniz gibi Cinturato
Bridgestonu'nun modelini öğrenemedim.Yarın Bayiyi arayıp öğreneceğim ama internetten baktım 225 R 45 17 Potenza ve Turanza var. Bunlarında farklı alt modelleri var çeşitli fiyatlarda. Bayideki hangisi bilmiyorum ama :(

Çevrimdışı mfatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şahsi kanaatim potenza ise bridgestone.kullandığım bi lastik memnun kalmıştım.

Çevrimdışı MuratKarakaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dunlop gelmişti yazlık çok iyi lastik ama sesi fazla

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Elektrikler olamayinca firsat olmadi aramaya , pirelliyi alıyorum. 10 gün once ayni aractan aldi. onda da pirelli vardi. arastirmis bridgestondan daha iyi dedi.bakalim sansimiza artık yarin ins arac elimde olacak gorcez ne kadar iyi :)

Çevrimdışı sevecen6229

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence çok yerinde bir araştırma! Benim aracımı da 17 inc olarak istedim 2014 aralık ayında. Aracımı teslim almaya gittiğimde hiçte hoşuma gitmeyen farklı bir jant türüyle karşılaştım. Ben bu jantı istemiyorum diye ısrar edince showroomda farklı bir aracın jan ve lastikleri sökülerek benim aracıma takıldı. Ancak benim araçta dunlop iken değiştirilen aracın lastiği pirelli oldu. Bunu da sonradan farkettim. Stepne dunlop, 4 teker pirelli şuanda :((

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sevecen6229;505844
Bence çok yerinde bir araştırma! Benim aracımı da 17 inc olarak istedim 2014 aralık ayında. Aracımı teslim almaya gittiğimde hiçte hoşuma gitmeyen farklı bir jant türüyle karşılaştım. Ben bu jantı istemiyorum diye ısrar edince showroomda farklı bir aracın jan ve lastikleri sökülerek benim aracıma takıldı. Ancak benim araçta dunlop iken değiştirilen aracın lastiği pirelli oldu. Bunu da sonradan farkettim. Stepne dunlop, 4 teker pirelli şuanda :((

Siz sipariş verirken 17 inc jantın tipini belirtmişmiydiniz yoksa sadece 17 inc jant istiyorum mu demiştiniz? Denom ve teron olmak üzere iki çeşit jant var

bu denom

bu da teron
siz hangisini istediniz? gelen hangisiydi?

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın üzerinde Bridgestone vardı, başka bir araçtaki Pirelli ile değiştirttim. Umarım pişman olmam.

Çevrimdışı 53AK53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben 17' aldım adamın söylediğine göre %90 pirelli gelir dedi dediği gibi oldu

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çarşamba teslim alıcam aracı, konfor beklentim olduğu için michelin çıkar diye umut ediyorum.

Çevrimdışı toficame

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Günaydınlar, bugün aracımı teslim alacağım. Araç Octavia 1.6 TDI CR DSG / 105 HP. A sı kaç bilmiyorum. Lastikler 225/45R17 91V Pirelli P7 ymiş. Ama stepne 16 inçmiş. 17 inç sığmaz diyorlar. Bu bana hiç inandırıcı gelmiyor. Benim bildiğim stepne yerleri lastikten biraz daha geniş olur. Bir de benim anlamadığım lastik patladığında 17 inç yerine 16 inç takılır mı ? Bu arada stepne Michelin 205/55/16 91v. Jantlar ise Teron. Şimdi ben 86 bin verip stepnesiz araç mı almış oluyorum. Eğer öyleyse aracı teslim almadan jantlarımın 16 ya çevrilmesini mi istiyeyim ?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toficame;506642
Günaydınlar, bugün aracımı teslim alacağım. Araç Octavia 1.6 TDI CR DSG / 105 HP. A sı kaç bilmiyorum. Lastikler 225/45R17 91V Pirelli P7 ymiş. Ama stepne 16 inçmiş. 17 inç sığmaz diyorlar. Bu bana hiç inandırıcı gelmiyor. Benim bildiğim stepne yerleri lastikten biraz daha geniş olur. Bir de benim anlamadığım lastik patladığında 17 inç yerine 16 inç takılır mı ? Bu arada stepne Michelin 205/55/16 91v. Jantlar ise Teron. Şimdi ben 86 bin verip stepnesiz araç mı almış oluyorum. Eğer öyleyse aracı teslim almadan jantlarımın 16 ya çevrilmesini mi istiyeyim ?

o nasıl bir saçmalık ya?