škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 İç ve Dış Led Uygulama Fotoğrafları

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;532257
Yok yani demek istedipim aynı tip olanı bu yani. Duy voltaj ve led şeklini bilelim de ona göre çeşitlendiririz.

Duy goruntusu ayni ama onemli olan duy uzerindeki 2 cikintinin ayni mesafede oldugu ampul tipi p21w-- photon dakini gormeden yorum yapamam forumda bir arkadas cikinti yeri farkli oldugu icin soketi zorlayarak takmisti benim paylastigim tam uyumlu ve fiyati uygun ic piyasaya gore

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz araştırdım piyasada p21w olarak satılıyor.ama turuncusu yok dedıgınız gibi. piyasada birde 1016 duy olanı var duyu bıraz farklı ama voltajı aynı arkadas sanırım ondan edınmıs. peki arka farın için acmak zor mu. nasıl acılıyorç acılacak yerlerının fotosunu atabılırmısınız. bugun ph7017 ile tum iç aydınlatmayı torpido ayak altı bagaj degıstırdım. gece bakacagım nasıl oludugunu arıza ısıgı yakmadı.

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;532270
biraz araştırdım piyasada p21w olarak satılıyor.ama turuncusu yok dedıgınız gibi. piyasada birde 1016 duy olanı var duyu bıraz farklı ama voltajı aynı arkadas sanırım ondan edınmıs. peki arka farın için acmak zor mu. nasıl acılıyorç acılacak yerlerının fotosunu atabılırmısınız. bugun ph7017 ile tum iç aydınlatmayı torpido ayak altı bagaj degıstırdım. gece bakacagım nasıl oludugunu arıza ısıgı yakmadı.

Plaka haric
 ic aydinlatma
 ayak aydinlatma
ayna alti
Geri vites
Sinyal ariza lambasi yakmiyor

Cok kolay stopu sokmek once stoptaki siyah parcayi sokuyorsunuz sonra stopu tutan 2 vidayi sokup stopu kaporta disina itip cekiyosunuz soketini cikarip stopu sokmus oluyorsunuz sonrasinda stop arkasindaki vidalari sokup ampul kismini cikartiyorsunuz stop sokme alyan anahtari stepnenin icinde var 1 2 gun sonra resim paylasabilirim aracim suan serviste direksiyondaki ses problemi icin

ibrahim61

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: rapcep;532248
toprağım geri viteste ki resmini aksam uzeri paylasırım superb den daha parlak desem :)

öyle ise süper :D

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dostum ön sinyal lambasına baktın mı sankı soketı biraz küçük gibime geldi.

ön sisler için led düşünüyorum ama osram night braker kullanan varsa resim atabilir mi ya da nasıldır bilgisi olan var mı

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;532367
dostum ön sinyal lambasına baktın mı sankı soketı biraz küçük gibime geldi.

ön sisler için led düşünüyorum ama osram night braker kullanan varsa resim atabilir mi ya da nasıldır bilgisi olan var mı

Hic bir zaman hava sisli degilse sisleri acmam aksam uzeri farlari kapatip sisle gezenleride anlamayip saygi duyarim konumuza donersek
On sinyal soketi
http://m.ebay.com/itm/111465464897?_mwBanner=1
Govde renginin aydinlatimasi
http://tr.aliexpress.com/item/2-X-T10-LED-W5W-Car-LED-Auto-Lamp-12V-Light-bulbs-with-Projector-Lens-for/32393745036.html

On sisler h11 led taktiginizda ariza lambasi yakicak kodlattirmaniz gerekiyor normal beyaz ampul takarsaniz kodlattirma ile ugrasmazsiniz
Bence araciniza amerikan park ve sinyalde sinyal ile gunduz ledi capraz kodlatttirin youtubede audi sytle yazilmis ama audi de orjinal boyle bir ozellik yok
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2015, 15:08:27 Gönderen: rapcep »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb sahibi olarak sislerin lede çevrilmesi konusunu görünce birkaç birşey yazmak istedim. Ben de lede çevirmistim, ancak siste hiçbir şekilde göremiyorsunuz önünüzü, bu nedenle orijinal halojene döndüm. Kıdacası sislerin lede çevrilmesini tavsiye etmem.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;532428
Superb sahibi olarak sislerin lede çevrilmesi konusunu görünce birkaç birşey yazmak istedim. Ben de lede çevirmistim, ancak siste hiçbir şekilde göremiyorsunuz önünüzü, bu nedenle orijinal halojene döndüm. Kıdacası sislerin lede çevrilmesini tavsiye etmem.

Sislerin tipi neydi abi senin h8 mi

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;532524
Sislerin tipi neydi abi senin h8 mi

Aynen, h8. Gündüz farlarından biri mefta oldu, onu değiştirirken sislere de orijinali taktırdım.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;532530
Aynen, h8. Gündüz farlarından biri mefta oldu, onu değiştirirken sislere de orijinali taktırdım.

Napsam bi çılgınlık yapıp senden çıkanları mı alsam [emoji23]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;532534
Napsam bi çılgınlık yapıp senden çıkanları mı alsam [emoji23]

Ne zaman istersen:)

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum gece ortamında karanlıkta hem sinyal hem geri vites için bir video cekseniz ne güzel olur

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba uygulamalar gayet başarılı olmuş güle güle kullanın ben plaka aydınlatmalarını orijinal yedek parça olan led plaka aydınlatmaları ile değiştirdim önceden uzun bir süre sizin kullandığınız photon ph7020 ler ile kullanmıştım ama aydınlatmasından pek memnun kalmadım orijinal led plaka aydınlatmasının yerini tutmuyor bence iç mekanda ise bej döşemeye beyaz ışığın uymadığını düşünüyorum siyah döşeme için beyaz tavan aydınlatma daha iyi ama bej için bence sarı ışık daha hoş duruyor o yüzden tavan aydınlatmalarına hiç dokunmadım zemin siyah olduğu için ve tavandaki ambians aydınlatması beyaz olduğu için sadece ayak aydınlatmalarını photon ph7020 ile led yaptım gayet hoş oldu benim bej döşemeli araçlarda favorim sarı tavan aydınlatma led ayak aydınlatma şeklinde bu işler zevk meselesi tabi :) paylaşımlar için teşekkür ederim.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjınal led plaka lambası derken neyi kasteddiniz. Servisten mi edindiniz yoksa skodadop gibi bir aiteden megapower plakalık gibi birşey mi